محققان: این هوش مصنوعی می تواند قاضی شخصیت بر اساس Selfies به تنهایی

یک تیم از محققان از مدرسه عالی اقتصاد دانشگاه و دانشگاه آزاد در مسکو, روسیه ادعا می کنند که آنها نشان داده اند که هوش مصنوعی می تواند شخصیت دقیق قضاوت بر اساس selfies به تنهایی — با دقت بیشتری نسبت به برخی از انسان است.

این محققان نشان می دهد این تکنولوژی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به مطابقت با مردم در آنلاین دوستیابی خدمات یا کمک به شرکت ها برای فروش محصولات است که متناسب با شخصیت فرد.

که بموقع چرا که دو شرکت از نویسندگان ذکر شده در مقاله در مورد تحقیقات منتشر شده امروز در علمی, گزارش یک مجله اجرا شده توسط طبیعت — وابسته با AI روانی پروفایل شرکت به نام BestFitMe که کمک می کند تا شرکت ها استخدام کارکنان مناسب.

به طور مفصل در مقاله این تیم خواسته 12,000 داوطلبان برای تکمیل پرسشنامه ای که آنها استفاده می شود برای ساخت یک پایگاه داده از ویژگی های شخصیتی. به همراه است که اطلاعات داوطلبان نیز آپلود در مجموع 31,000 selfies.

این پرسشنامه بر اساس اطراف “پنج بزرگ” ویژگی های شخصیتی پنج هسته صفات روانی که محققان اغلب برای توصیف افراد شخصیت از جمله باز بودن به تجربه و وجدان و برون گرایی ناپخته و روان.

پس از آموزش شبکه عصبی در مجموعه, محققان دریافتند که می تواند با دقت پیش بینی ویژگی های شخصیتی بر اساس “زندگی واقعی عکس های گرفته شده در شرایط کنترل نشده” را به عنوان آنها در نوشتن مقاله خود را.

در حالی که دقیق و دقت خود AI برگ چیزی به دلخواه. آنها دریافتند که هوش مصنوعی “می تواند می تواند یک حدس درست در مورد نسبی جایگاه دو به طور تصادفی انتخاب افراد در یک ابعاد شخصيت در 58% موارد.”

که نتیجه دقیقا نمی پیشگامانه — اما آن را کمی بهتر از حدس زدن است که مبهم چشمگیر است.

کاملا محققان ادعا می کنند خود را به هوش مصنوعی بهتر است در پیش بینی صفات از انسان است. در حالی که امتیاز شخصیتی برای انسان “بستگان نزدیک و یا همکاران” به مراتب دقیق تر از زمانی که امتیاز توسط غریبه ها آنها دریافتند که هوش مصنوعی “بهتر از یک انسان متوسط rater که با هدف در فرد بدون هیچ گونه قبل از آشنایی” با توجه به این مقاله است.

با توجه به این بد بخت صحت و واقعیت این است که برخی از نویسندگان ذکر شده در این مطالعه در حال کار بر روی وجوهي مشابه تکنولوژی این نتایج باید با سنگین دانه نمک است.

شبکه های عصبی تولید شده اند برخی از نتایج قابل توجه اما هر پژوهشی که تساوی خود خدمت گیری — به خصوص زمانی که آنها نیاز به برخی از آماری ژیمناستیک — باید تحت درمان با موشکافی.

ادامه مطلب: هوش مصنوعی می تواند شخصیت قضاوت بر اساس عکس [دانشگاه ملی تحقیقات مدرسه عالی اقتصاد]

بیشتر در AI: ذهن ذوب هوش مصنوعی می سازد فرانک سیناترا بخوان “سمی” توسط بریتنی اسپیرز

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>