محققان تیم طراحی چهره سپر کیت

یک تلاش جدید با هدف تامین هزاران تن از چهره سپر کیت به مراقبت های بهداشتی حرفه ای در خط مقدم در مبارزه با COVID-19.

با استفاده از پرینتر 3D و ماشین آلات برش لیزر محققان توسعه نوآورانه صورت سپر کیت که می توان به سرعت و به راحتی مونتاژ توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی.

“این چهره سپر یک جزء کلیدی از تجهیزات است که کمک می کند تا نگه داشتن ما ارائه دهندگان امن در حالی که مراقبت از بیماران در طول این زمان بحرانی می گوید:” Kari, عشق, مدیر برنامه, برای پیشگیری از عفونت در اموری بهداشت و درمان.

چهره سپر خدمت یک تابع مهم حفاظت از پزشکان چشم از پاشیده و قطرات و همچنین کمک به افزایش عمر نرم و تنفس در نظر گرفته شده برای فیلتر کردن ذرات ویروس.

محققان در Georgia Tech صرف کرده اند هفته گذشته کار بر روی چندین طرح و همکاری با پیشگیری از عفونت کارشناسان و پرستاران در اموری به آزمون و ارائه بازخورد زمان واقعی. این تیم وارد در دو طرح—یکبار مصرف و گزینه دیگری است که طراحی شده است که بسیار با دوام تر و آسان تر به اصول بهداشتی و استفاده مجدد.

“گرجستان انجمن مهندسی مکانیک تیم در حال کار برای تغییر منبع باز سپر صورت طرح به طوری که آنها را می توان در حجم بالا برای پاسخ سریع محیط زیست است که COVID-19 نیاز می گوید:” کریستوفر Saldana, استادیار در گرجستان فناوری, Woodruff, دانشکده مهندسی مکانیک. توسط “به طور مستقیم مربوط به پزشکان مراقبت های بهداشتی و حجم بالا تولید کنندگان ما قادر خواهد بود برای پاسخ به این تلاش ها در مقیاس و سرعت مورد نیاز است.”

در حالی که اوایل نمونه های اصلی و اولیه عرضه صورت سپر تولید شد در چاپ 3D lab at Georgia Tech, تیم همکاری با تولید کنندگان به سطح شیب دار بالا تولید سپر چهره با برنامه ریزی برای تهیه هزاران نفر از سپر هر روز برای دولت و فدرال مدیریت اضطراری سازمان.

تلاش می آید از والاس M. Coulter دپارتمان مهندسی پزشکی در اموری و جورجيا یک بخش در دو نهاد.

این تیم نیز به دنبال همکاری در انواع دیگر PPE و دستگاه های آن نیز در تقاضای بالا در طول COVID-19 شیوع.

منبع: دانشگاه اموری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>