محققان می گویند شما می توانید به بهبود بینایی خود را با خیره شدن به این نوع خاص از نور

نور رژیم غذایی

محققان دانشگاه کالج لندن (UCL) می گویند که آنها در بر داشت که افشای چشم انسان به نور قرمز به مدت سه دقیقه در روز می تواند به بهبود کاهش بینایی.

با توجه به مطالعه در مورد تحقیقات منتشر شده در مجلات علم پیری شناسیسلولی و کاهش عملکرد با سن به دلیل کاهش تراکم میتوکندری در شبکیه چشم را photoreceptor سلول. میتوکندری هستند — به عنوان شما ممکن است آموخته اند که در مدرسه — نیروگاه سلول تولید انرژی و افزایش عملکرد سلول. Photoreceptor سلول ها به خصوص قدرت گرسنه — اما پس از در معرض بودن به نزدیک به نور مادون قرمز با طول موج 670 نانومتر بهبود عملکرد خود را همراه با مطالعه مطالب’ بینایی.

“فن آوری ساده است و بسیار امن با استفاده از یک نور قرمز و طول موج مشخصی از نور که جذب شده توسط میتوکندری در شبکیه چشم است که تامین انرژی برای عملکرد سلولی” گلن جفری استاد در UCL موسسه چشم پزشکی و نویسنده سرب از مطالعه در بیانیه ای گفت.

همراه خوب

برای مطالعه 12 مرد و 12 زن شرکت کنندگان بین سنین 28 و 72 تا به حال حساسیت چشم خود را بررسی می شود. سپس از آنها خواسته شد به خیره نگاه کردن به یک چراغ قوه LED برای سه دقیقه در روز بیش از دو هفته روند Jefferey تشبیه به “re-شارژ باتری.”

شرکت کنندگان توانایی تشخیص رنگ ها بهبود یافته 20 درصد در میان برخی از کسانی که 40 ساله و مسن تر. نور کم حساسیت قابل توجهی بهبود یافته در همان گروه به عنوان به خوبی.

“میتوکندری خاص جذب نور ویژگی های مؤثر بر عملکرد آنها: دیگر طول موج پوشا 650-1000nm جذب می شود و بهبود عملکرد میتوکندری برای افزایش تولید انرژی” جفری گفت.

ادامه مطلب: قرمز نور ری بوت پیری شبکیه مانند “شارژ باتری” [جدید اطلس]

بیشتر بر بینایی: این پف زیر چشم بهتر است از, یک واقعی, دانشمندان می گویند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de