محققان می گویند برنامه جدید تشخیص Covid-19 تجزیه و تحلیل صدای خود را

یک تیم از محققان در دانشگاه کارنگی ملون و سایر موسسات را منتشر کرده اند یک برنامه است که آنها ادعا می کنند می تواند تعیین کند که آیا شما ممکن است COVID-19 فقط با تجزیه و تحلیل صدای خود را.

“من دیده ام بسیاری از رقابت برای ارزان ترین و سریع ترین تشخیص شما می باید گفت:” بنیامین Striner یک کارنگی ملون دانشجوی کارشناسی ارشد که مشغول به کار در این پروژه در مصاحبه با آينده نگری. “و برخی از خیلی خوب آنهایی هستند که در واقع واقعا ارزان و بسیار دقیق اما هیچ چیز را به عنوان ارزان به عنوان آسان به عنوان صحبت کردن به یک تلفن.”

که یک تحریک آمیز ادعا می کنند در مواجهه با جهانی شیوع کروناویروس و به خصوص گسترده کمبود تست کیت. اما Striner معتقد است که این تیم الگوريتم حتی اگر آن را هنوز هم بسیار تجربی می تواند یک ابزار ارزشمند در ردیابی گسترش ویروس به خصوص که این تیم همچنان به بهبود دقت خود را با جمع آوری داده های بیشتر.

شما می توانید با استفاده از COVID صدای آشکارساز در حال حاضر به تجزیه و تحلیل صدای خود را برای نشانه هایی از عفونت هر چند آن را با یک سلب مسئولیت سنگین است که آن را “نه یک سیستم تشخیصی” نه تایید شده توسط FDA یا CDC و نباید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک جایگزین برای یک آزمایش پزشکی یا معاینه.

“از نظر تشخیص آن را هرگز به عنوان عنوان عنوان دقیق در نظر گرفتن گرد و خاک و قرار دادن آن در برخی از آگار و انتظار برای آن را به رشد” گفت: Striner که مشغول به کار در سراسر ساعت برای آماده سازی برنامه برای انتشار است. “اما از نظر راحتی نظارت یک تن از مردم روزانه, هفتگی, هر چه نظارت در مقیاس بسیار بزرگ آن به شما می دهد یک راه برای رسیدگی و پیگیری بهداشت شیوع است.”

اگر شما یک گوشی هوشمند و یا یک کامپیوتر با یک میکروفون با استفاده از این برنامه ساده است. کاربران را وادار به سرفه چندین بار و ضبط تعدادی از واکه برای تلفن های موبایل و همچنین قرائت حروف الفبا. سپس آن را فراهم می کند یک نمره به عنوان یک بیان دانلود-سبک نوار پیشرفت, نمایندگی چگونه به احتمال زیاد الگوریتم معتقد است که کاربر COVID-19.

همچنین کار بر روی این پروژه ریتا Singh, یک استاد علوم کامپیوتر در دانشگاه کارنگی ملون که برای سال بوده است و ایجاد الگوریتم های که شناسایی میکرو امضا در صدای انسان است که او معتقد است آشکار روانی فیزیولوژیکی و حتی اطلاعات پزشکی در مورد موضوع منحصر به فرد.

“سرفه از یک COVID بیمار بسیار متمایز” سینگ گفت. “این بیماری در ریه ها بد است که الگوهای تنفس و همه این چیزها را نیز تحت تاثیر قرار, و این چیزی است که باید بسیار قوی امضا در صدا.”

یک چالش برای سینگ و Striner تیم — که همه مشغول به کار در این برنامه از صفحه اصلی به عنوان کارنگی ملون است دانشگاه تعطیل است با توجه به همه گیر شده جمع آوری به اندازه کافی صدا از تایید COVID-19 بيمار به منظور آموزش الگوریتم.

برای جمع آوری داده ها که این تیم رسیده به همکاران خود در سراسر جهان است. آن دسته از همکاران نه تنها کمک به آنها را جمع آوری صوتی از COVID-19 بیماران بلکه همچنین در بیماران با ویروس های دیگر به طوری که آنها می تواند آموزش الگوریتم به نقطه تفاوت. آنها حتی pored بیش از اخبار ویدئوها برای پیدا کردن و مصاحبه با بیماران و اضافه کردن آن به مجموعه داده و همچنین.

“شما باید نمونه از افراد سالم هستند که شما باید نمونه ای از مردم که ممکن است فقط باید آنفولانزا” Striner گفت. “و شما باید تمام کسانی که متفاوت ضبط شده از تمام انواع مختلف از سرفه مانند آنچه همه سرفه است که در خارج وجود دارد ؟ و پس از آن که اجازه می دهد تا شما را به نوع نقطه تفاوت.”

آن را دشوار است برای تعیین کمیت نسخه فعلی از برنامه دقت و هر دو Striner و سینگ تصریح کرد که خروجی آن نباید به عنوان درمان توصیه های پزشکی.

“دقت آن نمی تواند آزمایش می شود در حال حاضر چون ما اصلا تایید تست موارد ما نیاز” سینگ گفت:, و اضافه کرد که بیشتر افرادی که استفاده از برنامه — سالم و یا در غیر این صورت — اطلاعات بیشتر در آنها خواهد شد که برای بهتر آموزش الگوریتم. “اگر از آن می آید از یک فرد سالم ما پس از آن که نمونه هایی از آنچه ‘سالم’ برای تلفن های موبایل مانند. اگر از آن می آید از کسی است که برخی از شناخته شده بیماری تنفسی ما پس از آن می دانم آنچه که وضعیت برای تلفن های موبایل مانند. سیستم را با استفاده از تمام داده ها که به عنوان counterexamples و برای disambiguating COVID امضا از کسانی که از دیگر شرایط گیج کننده.”

Ashwin Vasan استاد در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا بود که درگیر در دانشگاه کارنگی ملون تحقیقات با بیان رزرو درباره انتشار برنامه در یک لحظه بهداشت جهانی بحران.

“با وجود چه چیزی می تواند حسن نیت تلاش توسط یک دسته از مهندسین به کمک در طول این بحران این است که دقیقا این پیام ما می خواهیم به خارج وجود دارد,” او هشدار داد. “به نحوی است که وجود دارد بسیار خوب ابزار جدید ما می توانید استفاده کنید برای تشخیص coronavirus در شرایطی از چیزهایی که ما واقعا نیاز خیلی بیشتر از واقعی تست کیت سرولوژی, تست PPE برای خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و هواکش برای بیماران بدحال.”

“بیایید در حفظ تمرکز بر روی آن است, به ویژه هنگامی که رهبران ما در واشنگتن به نظر می رسد قادر به پاسخگویی به آن دسته از اساسی ترین نیازهای,” او اضافه شده است. “هر چیزی دیگری است که فقط یک حواس پرتی.”

به سهم خود کارنگی ملون تیم می گوید که آنها در حال دست و پنجه نرم کردن با پیامدهای بهداشتی از نرم افزار است. Striner گفت که آنها به مشورت با همکاران در پژوهش های پزشکی جامعه است که آنها را به دقت در نظر گرفته چگونه به ریز لحن برنامه حساسیت به علائم.

“ما احتمالا طرف بیشتر به سمت داشتن برخی از مثبت کاذب سپس منفی کاذب در صورتی که حس” Striner گفت. “اگر شما به کسی منفی کاذب در COVID سپس آنها راه رفتن در اطراف و یک دسته از مردم بیمار در مقابل یک زن و شوهر فوق العاده مثبت کاذب شاید برخی از مردم دریافت آزمون آنها لازم نیست.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>