محققان می گویند زمین است رهبری برای “فک” کاهش جمعیت

مردم در سراسر جهان داشتن راه کمتر نوزادان است. تا سال 2100 که ممکن است تبدیل به یک مشکل بزرگ برای بشریت — به جای امداد یکی ممکن است انتظار داشت.

اگر آنها در حال حاضر ده ها تن از کشورها جمعیت خواهد شد به کاهش در این قرن بر اساس یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله لانست این هفته است. 23 کشور انتظار می رود به احساس این اثر شدت با جمعیت خود حذف به نیمی از آنچه که آنها در حال حاضر تا سال 2100.

جمعیت جهان را به اوج در 9.7 میلیارد حدود 2064 با توجه به طرح جدید و سپس رها کردن به 8.8 میلیارد دلار نسبت به پایان قرن.

“است که بسیار بزرگ است که بسیاری از جهان در حال انتقال به جمعیت طبیعی کاهش” کریستوفر موری همکاری نویسنده و پژوهشگر در دانشگاه واشنگتن در سیاتل گفت: سی. “من فکر می کنم آن را فوق العاده سخت به فکر می کنم این طریق و تشخیص چه چیز این است که آن را فوق العاده ما باید به سازماندهی مجدد جوامع است.”

واقعیت این است که با زنان بیشتر دریافت آموزش و پرورش و ورود نیروی کار همراه با در دسترس بودن گسترده ای برای جلوگیری از بارداری, باروری, نرخ های حذف شده گاهی شتاب در سراسر جهان — یک استارک واژگونی کودک رونق پس از جنگ جهانی دوم.

کشورها از جمله اسپانیا و پرتغال و تایلند باید جمعیت خود را بیش از نصف تا پایان قرن — “فک” با توجه به موری.

اما نه انسان کمتر بهتر برای ravished جهانی که به سرعت در حال تخلیه از منابع خود را? این محققان نشان می دهد که وجود دارد ممکن است کمتر از نوزادان متولد می شود اما هر گونه پیامدهای مثبت برای محیط زیست خواهد بود جبران این چالش ها به سرعت در حال پیری جمعیت است.

بسیار قدیمی تر جمعیت “ایجاد خواهد شد عظیم اجتماعی تغییر” موری گفت: سی. “چه کسی پرداخت مالیات در انبوه سالخورده ، چه کسی پرداخت برای مراقبت های بهداشتی برای سالمندان ؟ که به نظر می رسد پس از سالخوردگان ، آیا مردم هنوز هم قادر به بازنشسته از کار؟”

“ما نیاز به یک فرود نرم,” او اضافه شده است.

کاهش جمعیت در سراسر جهان را نیروی دست ما به آمده تا با راه حل. موفقیت اقتصاد در سراسر جهان تبدیل خواهد شد به طور فزاینده ای وابسته به مهاجران و باز کردن مرزها.

آفریقا را تنها احساس اثرات کاهش جمعیت و بعدا با جمعیت در چند کشورهای آفریقایی بالونی به جای کاهش در اندازه جمعیت توسط 2100. در واقع محققان توجه داشته باشید که نیجریه پیش بینی شده است برای تبدیل شدن به دومین پرجمعیت ترین کشور در جهان با 791 میلیون نفر 2100.

“ما بسیاری از مردم آفریقایی تبار در بسیاری از کشورها به عنوان ما را از طریق این” موری گفت: سیو اشاره کرد که جهان باید به آدرس “چالش های اطراف نژادپرستی” به عنوان یک نتیجه.

معلوم نیست چه جهان باید در انطباق با این بلندی واقعیت. ما فقط دیده می شود موفقیت های محدود در ترویج زایمان با استفاده از ابزارهای سیاست پولی مانند دیگر زنان و زایمان و مرخصی مراقبت از کودکان و مشوق های مالی.

“اگر شما نمی توانید [پیدا کردن یک راه حل] سپس در نهایت این گونه از بین می رود اما این که چند قرن دور” موری گفت.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de