محققان با عجله به آزمون Coronavirus واکسن در افراد

آنها مسابقه به آزمون تجربی coronavirus واکسن محققان در انتظار نیست برای دیدن چگونه به خوبی آن را جلوگیری از عفونت در حیوانات قبل از آن تلاش در مردم شکستن از معمول پروتکل.

“من فکر نمی کنم اثبات این در یک مدل حیوانی است که در مسیر بحرانی برای گرفتن این به یک کارآزمایی بالینی گفت:” تل Zaks, افسر ارشد پزشکی در مدرن, یک Cambridge, Mass.-مبتنی بر زیست فناوری است که در تولید یک Covid-19 کانديد واکسن در رکورد سرعت. او گفت: آمار است که دانشمندان در موسسه ملی بهداشت هستند “کار بر روی غیر تحقیقات بالینی در موازی.” در ضمن کارآزمایی بالینی شروع استخدام های سالم شرکت کنندگان در هفته اول ماه مارس.

نیست که چه واکسن تست به طور معمول اتفاق می افتد. تنظیم کننده نیاز است که یک تولید کننده نشان می دهد یک محصول امن است قبل از آن می رود به مردم و در حالی که آن را نمی مندرج در قانون محققان تقریبا همیشه چک کنید که یک ترکیب موثر است و در حیوانات آزمایشگاهی قبل از قرار دادن داوطلبان انسانی در معرض خطر بالقوه.

“این بسیار غیر معمول است” توضیح Akiko Iwasaki یک میکروبیولوژیست دانشگاه ییل است که به مطالعه پاسخ ایمنی به ویروس. “این نشان دهنده ضرورت برای توسعه واکسن برای مقابله با Covid-19 بیماری همه گیر.”

به برخی از این رفت و برگشت از شیوع اضطراری به اندازه کافی برای توجیه به طور همزمان کار بر روی مراحل است که به طور معمول انجام می شود پی در پی. به دیگران jumbling منظور از این دستور به نظر می رسد از نظر اخلاقی مشکوک در آنجا به طور بالقوه می تواند خطرات ناشناخته و معلوم نیست چگونه موثر این فرمول خاص است.

“سنتی واکسن جدول زمانی 15 تا 20 سال است. که نمی تواند قابل قبول در اینجا گفت:” علامت گذاری فینبرگ, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بین المللی واکسن ایدز ابتکار که کار به عنوان رئیس بهداشت عمومی و علوم افسر در مرک واکسن ابزاری در توسعه ایمن سازی در برابر ابولا. “وقتی که شما شنیدن پیش بینی در مورد مصرف آن در بهترین حالت یک سال یا یک سال و نیم به یک واکسن در دسترس وجود دارد هیچ راهی برای نزدیک به آن جدول زمانی مگر اینکه ما را به روش های جدید.”

او می داند که آن را مهم است برای دیدن چگونه به خوبی یک واکسن جدید می تواند به جلوگیری از عفونت در حیوانات, اما به او داده اورژانس در حال حاضر آن را حس می کند برای شروع بشر تست ایمنی قبل از این مطالعات به پایان رسید. “من شخصا فکر می کنم که نه تنها مناسب; من فکر می کنم که تنها گزینه ما” فینبرگ در رفت.

در عین حال ethicists نیست بنابراین مطمئن شوید که احتمالی مزایای عجله این اثبات نشده واکسن به آزمایش های بالینی را بیشتر از خطرات آن. “شیوع و ملی اضطراری اغلب ایجاد فشار به حالت تعلیق در حقوق استانداردها و/یا قوانین طبیعی رفتار اخلاقی. اغلب ما تصمیم به انجام این کار غیر عاقلانه به نظر می رسد در نگاه به گذشته” نوشته جاناتان Kimmelman مدیر دانشگاه مک گیل پزشکی, اخلاق واحد در یک ایمیل به آمار.

این سوال پیچیده است به تازگی از علم در بازی. این فن آوری است که اجازه مدرن به سادگی یک واکسن آزمایشی بسیار سریع است و نه حاصل یک واکسن است که از آن ساخته شده به بازار تا کنون. آن را مد روز ایده: به جای تزریق مردم با تضعیف پاتوژن و یا پروتئین ها از سطح یک پاتوژن به طوری که بدن ما خواهد آموخت که برای مبارزه با عفونت در آینده دانشمندان در حال شرط بندی بر روی یک نوع ژنتیکی هک یک آزمایشگاه ساخته شده ترکیب می شود که بدن برای تولید خود را ویروس مانند بیت آن خواهد شد و سپس با قطار خود را به مبارزه با.

در مرکز آن یک مولکول به نام messenger RNA یا mRNA. در داخل از ما عملکرد طبیعی آن برای انتقال دستورالعمل های موجود در DNA ما به پروتئین سلولی-ساخت کارخانه ها است که آنها را حمل کند. در مدرن را در دستور mRNA مصنوعی است برنامه ریزی شده با هدف گرفتن درونی ما ماشین آلات برای تولید برخی از coronavirus مانند پروتئین ها — بسیار پروتئین است که پاتوژن با استفاده از به دست آوردن ورود به سلول های ما. پس از آن در خانه ساختگی ویروس ذرات وجود دارد فکر می رود تا بدن ما خواهد آموخت که به رسمیت شناختن و جامه چیزی که واقعی است.

روش بزرگترین مزیت سرعت آن است. این ویروس در پشت شیوع آغاز شد که در ووهان چین شناسایی شد در تاریخ 7 ژانویه. کمتر از یک هفته بعد—در ژانویه 13—محققان در مدرن و NIH تا به حال پیشنهاد شده دنباله ای برای یک mRNA واکسن در برابر آن و به عنوان شرکت نوشت: در دولت اسناد “ما در بسیج به سمت بالینی ساخت.” در فوریه 24, تیم شد حمل و نقل ویال از یک گیاه در Norwood, Mass., به موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در Bethesda, Md., برای یک برنامه ریزی کارآزمایی بالینی برای تست ایمنی آن است.

هر چند با حمایت NIAID اول-در-انسان آزمایش در حال وقوع است در سیاتل در Kaiser Permanente واشنگتن پژوهشکده سلامت. محققان شروع به استخدام افراد داوطلب سالم در اوایل ماه مارس. طرح خود را به ثبت نام 45 نفر بین 18 و 55 که دو عکس از مدرن تحقیقاتی واکسن حدود یک ماه از هم جدا. برای مشکل خود شرکت کنندگان دریافت خواهد شد 100 دلار برای هر فرد در مطالعه بازدید در مجموع $1,100.

این بدان معنی نیست که دانشمندان sped گذشته تست حیوانی به طور کامل. Virologists در NIAID سعی واکسن جدید در اجرا از آسیاب موش آزمایشگاهی این موسسه گفت: آمار از طریق ایمیل در همان روز که دادگاه شروع ثبت نام کنندگان است. بارنی گراهام مدیر NIAID را واکسن مرکز تحقیقات بعدا اضافه شده است که آن دسته از موش ها نشان داد همان نوع پاسخ ایمنی تولید شده توسط یک شبیه mRNA واکسن علیه MERS یکی دیگر از coronavirus. “این سطح از ایمنی کافی بود برای محافظت از موش از MERS CoV عفونت” گراهام نوشت.

مشکل این است که خود را در دمای آزمایشگاه ماوس به نظر نمی رسد مستعد ابتلا به این ویروس جدید است. در حالی که مشکلات را پشت Covid-19 هیچ مشکل co-امید بستن مولکول ها در سلول های انسانی به داخل و شروع به ضرب آن خیلی خوب نیست در چفتی کردن بر روی ماوس معادل. اگر چه گراهام می توانید می گویند که پاسخ تولید شده در هر روز موش به نظر می رسد شبیه به یک است که به کمک موش مبارزه با این ویروس در بدن خود را هنگامی که شما با MERS او نمی تواند در عین حال می گویند همان چیزی که برای کروناویروس جدید به این دلیل که موش های مستعد به این پاتوژن هنوز آماده نیست.

این پاتوژن-جوندگان حساس بودند به خصوص مهندسی در پی یکی دیگر از coronavirus شیوع بیماری سارس در اوایل 2000s. به آنها را آسان تر برای آلوده دانشمندان آراسته سلول های خود را با انسان مولکول است که اجازه می دهد تا برخی coronaviruses به لغزش به داخل. اما زمانی که coronavirus تحقیق کند بین شیوع دانشمندان نمی تواند توجیه هزینه نگهداری بسیاری از آنها; بنابراین در حالی که این موش ها به نظر می رسد مستعد ابتلا به این ویروس جدید هم وجود ندارد در حال حاضر به اندازه کافی برای آزمایش برای شروع است.

“آن دسته از موش ها در ایالات متحده در حال تربیت به طوری که مستعمره می شود” توضیح گراهام اضافه کرد که آنها “در دسترس خواهد بود برای آزمایش در عرض چند هفته آینده.”

محققان گفته اند آشکار است که آنها شروع به دوز انسان قبل از آنها نتایج نشان میدهد که چگونه به خوبی این واکسن در ویروس حساس حیوانات, اما وقتی پرسید که آیا آنها می گراهام گفت: “ایمنی و یکپارچگی محصول در حال معیارهای اولیه برای شروع فاز 1 آزمایش و mRNA در حال حاضر در چندین کارآزمایی بالینی و امن نشان داده و به خوبی تحمل شد.”

Kaiser Permanente نیست پاسخ به آمار درخواست برای فرم رضایت نامه آگاهانه که در محاکمه شرکت کنندگان امضای که قرار است برای توصیف خطرات آنها روبرو خواهد شد و مانند مدرن مراجعه کننده همه سوالات در مورد بالینی آزمایش این واکسن به NIAID.

به هالی فرناندز لینچ استاديار گروه اخلاق پزشکی در دانشگاه پنسیلوانیا شروع انسانی آزمایش های قبل از اتمام همه حیوانات معمول تست اولین برد یک سوال جدی است. “ما ممکن است قادر خواهید بود برای به حداقل رساندن خطرات آنجا که امیدواریم خواهد بود چرا که ما زمان فشار از شیوع” او گفت:. “آیا باقی مانده خطرات قابل قبول در رابطه با مزایای پژوهش است؟”

منافع بالقوه هستند به یک واکسن علیه Covid-19 آماده برای استفاده عمومی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. که نمی خواهد اتفاق می افتد برای یک سال حداقل. که جدول زمانی لینچ در رفت که “واقعا سریع” اما آن را احتمالا نمی خواهد به اندازه کافی سریع برای کمک به کاهش سرعت شیوع فعلی.

اگر این تحقیقات به معنای یک واکسن ممکن است آماده ژوئن امسال گفت: مردم احتمالا همه آن را به رغم قطع گوشه و کنار. “اگر ما در حال صحبت کردن در مورد ما گرفتن یک واکسن در ماه ژوئن 2021 به جای ماه مارس سال 2021 که خیلی بیشتر نامشخص سناریو” او گفت:. “ما نباید خودمان را فریب را به فکر که پرش بیش از مراحل در حال رفتن به دریافت یک واکسن به دست ما هفته آینده و یا ماه آینده.”

حتی اگر محققان تصمیم می گیرید آن را به ارزش جعل جلوتر و آزمایش یک واکسن جدید ایمنی در افراد در حالی که هنوز هم بدانند که آیا این کار برای جلوگیری از عفونت در حیوانات حساس آنها نیاز به آماده برای متوقف کردن محاکمه انسان اگر نتایج خوب به نظر نمی آید در موش گفت: کارن Maschke یک محقق در هیستینگز مرکز غیر حزبی فکر می کنم تانک در پادگان, n. y., و سردبیر مجله اخلاق بشری و تحقیق—این که آیا آن را به دلیل وجود عوارض جانبی بد و یا به سادگی از آنجا که ایمن سازی کار نمی کند.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای قرار دادن افراد در معرض خطر در یک مطالعه اگر هیچ اثر,” او گفت: “حتی اگر آن را فقط بار از بودن در یک مطالعه است. شما لازم نیست بار مردم در یک مطالعه اگر مداخله است که به کمک کند.”

سپس دوباره او با اشاره به مطالعات حیوانی اغلب شپشو کنندههای چه موثر خواهد بود در مردم است.

مدرن خود اذعان دارد که وظیفه دلهره آور است و این تلاش ها ممکن است موفق نیست. “ما قبلا تست شده ما پاسخ سریع قابلیت و ممکن است قادر به تولید یک واکسن است که با موفقیت درمان این ویروس در یک موقع اگر در همه” این شرکت نوشت: در یک سند زمینه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

چه شرکت نمی گویند این است که آن را هنوز رتبهدهی نشده است به ارمغان آورد یک محصول به بازار حتی در غیر اضطراری بار. اکثریت نامزد واکسن شکست. اگر در برابر همه شانس این عجله پروژه کار می کند و سپس این شرکت نیاز به دقت فوق العاده در مورد نظارت بر آنچه اتفاق می افتد به کسانی که آن را دریافت و گفت: آرتور کاپلان رئیس اخلاق پزشکی در دانشگاه نیویورک گراسمن دانشکده پزشکی. “بیشتر به شما آن سرعت و … بیشتر تعهد شما را به پیگیری چه خبر است هنگامی که شما آن را به دنیای واقعی.”

او نمی آن را به عنوان ذاتا غیر اخلاقی برای حیوانات اثر مطالعات انسانی و مطالعات ایمنی اتفاق می افتد در همان زمان هر چند او گفت: واکسن منتقدان ممکن است استفاده از این به عنوان علوفه.

به واکسن سازان هر چند Covid-19 به خوبی ممکن است به سادگی یک آزمون مورد دیگر شیوع آمده است. به عنوان فینبرگ بین المللی واکسن ایدز ابتکار قرار داده و آن را “این یک جهان که در آن ما در حال رفتن به بیماری های عفونی ما هرگز قبل از دیده می شود و ما نیاز به گرفتن واقعا خوب در توسعه واکسن در برابر آنها را به سرعت.”

دامیان Garde کمک گزارش.

چاپ با اجازه از آمار. این مقاله در ابتدا در ظاهر در تاریخ 11 مارس سال 2020

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net