محققان نقشه ساختار کروناویروس “سنبله” پروتئین

محققان در سراسر جهان در حال مسابقه به توسعه بالقوه واکسن و دارو برای مبارزه با کروناویروس جدید به نام SARS-Cov-2. در حال حاضر گروهی از محققان است که ساختار مولکولی یک پروتئین کلیدی که با استفاده از coronavirus برای حمله به سلول های انسان به طور بالقوه باز کردن درب به توسعه یک واکسن با توجه به یافته های جدید.

تحقیقات قبلی نشان داد که coronaviruses حمله به سلول از طریق به اصطلاح “سنبله” پروتئین اما کسانی که پروتئین ها را در اشکال مختلف در مختلف coronaviruses. تا بدانند شکل سنبله پروتئین در SARS-Cov-2 کلید بدانند چگونه به هدف این ویروس گفت: Jason McLellan نویسنده ارشد این مطالعه و استادیار علوم زیست شناسی مولکولی در دانشگاه تگزاس در آستین.

هر چند coronavirus با استفاده از بسیاری از پروتئین های مختلف به تکرار و حمله به سلول های سنبله پروتئین عمده سطح پروتئین است که با استفاده از آن برای اتصال به یک گیرنده — پروتئین دیگری که در عمل مانند یک راهرو به یک انسان همراه است. پس از سنبله پروتئین متصل به سلول انسان گیرنده های ویروسی غشاء فیوز با انسان غشای سلولی اجازه می دهد که ژنوم ویروس وارد سلول های انسانی و شروع عفونت است. بنابراین “اگر شما می توانید جلوگیری از دلبستگی و فیوژن شما جلوگیری از ورود” McLellan گفت: زنده به علم است. اما به هدف قرار دادن این پروتئین شما نیاز به دانستن آنچه در آن مانند به نظر می رسد.

در اوایل این ماه, محققان منتشر شده ژنوم SARS-Cov-2. که با استفاده از ژنوم McLellan و تیم خود را در همکاری با موسسه ملی بهداشت (NIH) شناسایی ژن خاصی که کد به صورت سنبله پروتئین است. آنها سپس ژن که اطلاعات به یک شرکت است که ایجاد ژن ها و ارسال آنها را به عقب. این گروه سپس تزریق آن ژن به سلول های پستانداران در یک آزمایشگاه غذا و کسانی که سلول های تولید شده سنبله پروتئین است.

بعد با استفاده از یک بسیار دقیق میکروسکوپ تکنیک به نام برودتی میکروسکوپ الکترونی این گروه ایجاد یک 3D “نقشه” و یا “طرح” از اسپایک پروتئین است. این طرح نشان داد که ساختار مولکول نقشه محل هر یک از اتم های خود را در فضا است.

“این قابل توجه است که این محققان قادر به دریافت این ساختار به سرعت گفت:” Aubree گوردون استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه میشیگان بود که بخشی از مطالعه. “این یک گام بسیار مهم به جلو است و ممکن است کمک به توسعه یک واکسن علیه SARS-COV-2.”

استفن مورس استاد در دانشگاه کلمبیا را به پستچی دانشکده بهداشت عمومی که آن نیز بخشی از مطالعه موافق است. سنبله پروتئین “خواهد بود که به احتمال زیاد انتخاب برای توسعه سریع آنتی ژن واکسن” و درمان گفت: زنده علم در ایمیل. دانستن ساختار خواهد بود “بسیار مفید در توسعه واکسن و آنتی بادی با فعالیت های خوبی” را به عنوان امر تولید مقادیر بالاتر از این پروتئین های او اضافه شده است.

این تیم ارسال اين اتمی “مختصات” به ده ها تن از گروه های تحقیقاتی در سراسر جهان که در حال کار برای توسعه واکسن و دارو به هدف SARS-CoV-2. در ضمن McLellan و تیم امید به استفاده از نقشه سنبله پروتئین به عنوان پایه ای برای یک واکسن.

زمانی که مهاجمان خارجی مانند باکتری ها و یا ویروس ها حمله به, بدن, سلول های ایمنی به مبارزه با تولید پروتئین ها به نام آنتی بادی است. این آنتی بادی متصل به سازه های خاص بر روی مهاجم خارجی به نام آنتی ژن. اما تولید آنتی بادی می تواند زمان را. واکسن مرده یا ضعیف آنتی ژن که قطار سیستم ایمنی بدن برای ایجاد این آنتی بادی قبل از بدن است که در معرض ویروس.

در تئوری سنبله پروتئین خود “می تواند یا واکسن و یا انواع دیگری از واکسن” McLellan گفت. هنگامی که شما تزریق این سنبله-پروتئین-بر اساس واکسن “انسان را به آنتی بادی در برابر سنبله و سپس اگر آنها همیشه در معرض ویروس زنده” بدن خواهد بود آماده او اضافه شده است. بر اساس تحقیقات قبلی آنها در دیگر coronaviruses محققان معرفی جهش یا تغییر ایجاد ثبات بیشتر مولکول است.

در واقع, “مولکول به نظر می رسد واقعا خوب است; آن را واقعا به خوبی رفتار; ساختار نوع نشان می دهد که مولکول پایدار است در صحیح تایید است که ما امیدوار بودیم برای” McLellan گفت. “بنابراین در حال حاضر ما و دیگران را با استفاده از مولکول است که ما ایجاد شده به عنوان پایه ای برای واکسن آنتی ژن.” همکاران خود را در NIH در حال حاضر تزریق این سنبله پروتئین به حیوانات را ببینید که چگونه به خوبی از پروتئین باعث تولید آنتی بادی.

هنوز McLellan فکر می کند یک واکسن است که به احتمال زیاد در حدود 18 تا 24 ماه به دور است. که “هنوز هم بسیار سریع در مقایسه با نرمال واکسن توسعه که ممکن است مانند 10 سال,” او گفت:.

این یافته ها منتشر شد امروز (Feb. 19) در مجله علوم.

کپی رایت 2020 LIVESCIENCE.comآینده شرکت است. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>