پژوهشگران فریبنده جزئیات جدید در تصویر از سیاه چاله

در ماه آوریل گذشته ائتلاف بین المللی از دانشمندان که اجرای تلسکوپ افق رویداد (EHT) شبکه ای از هشت تلسکوپ از سراسر جهان, revealed اولین تصویر از یک سیاه چاله است.

در حال حاضر یک تیم از محققان در مرکز فیزیک نجومی در دانشگاه هاروارد نشان داد محاسبات به عنوان دقیق در یک مقاله منتشر شده در مجله علم پیشرفت امروز که پیش بینی پیچیده ساختار داخلی درون سیاه چاله تصاویر ناشی شدید گرانشی نور خم.

تحقیقات جدید آنها می گویند می تواند منجر به مقدار واضح تر تصاویر در مقایسه با زمانی که به تار آنهایی که ما تا کنون دیده ام.

“با زمان EHT تصویر ما فقط گرفتار یک نگاه اجمالی از تمام پیچیدگی که باید ظهور در این تصویر از هر سیاه چاله” گفت: Michael Johnson مدرس در مرکز اخترفیزیک, در بیانیه ای.

اعتبار: EHT

این EHT تصویر قادر به گرفتن سیاه چاله را “فوتون حوزه” یا “فوتون حلقه” یک منطقه در اطراف یک سیاه چاله که در آن گرانش بسیار مسحور کننده آن نیروهای فوتون به سفر در مدار.

اما به نظر می رسد وجود دارد و حتی بیشتر به تصویر.

“تصویر از یک سیاه چاله در واقع شامل یک سری از حلقه های تو در تو” جانسون گفت. “هر یک از حلقه های پی در پی در مورد قطر است اما می شود به طور فزاینده واضح تر چون آن نور orbited سیاه چاله بیشتر از بار قبل از رسیدن به ناظر.”

تا سال گذشته که ساختار داخلی از سیاه چاله ها باقی ماند کفن در رمز و راز.

“به عنوان یک نظریه پرداز من خوشحال هستم در نهایت به اینسو انسو جمع کردن اطلاعات واقعی در مورد این اشیاء است که ما شده ایم انتزاعی فکر کردن در مورد برای مدت طولانی” الکس Lupsasca از دانشگاه هاروارد جامعه از همراهان در بیانیه ای گفت:.

این تازه کشف شده زیرساختهای می تواند اجازه می دهد حتی برای تصاویر واضح تر در آینده است. “آنچه واقعا ما را شگفت زده کرد این بود که در حالی که تو در تو subrings تقریبا غیر قابل مشاهده برای چشم غیر مسلح بر روی تصاویر — حتی تصاویر کامل — آنها قوی هستند و سیگنال های روشن برای آرایه تلسکوپ به نام تداخل ها” جانسون اضافه شده است.

“در حالی که گرفتن سوراخ سیاه و سفید تصاویر به طور معمول نیاز به بسیاری از توزیع تلسکوپ های subrings مناسب برای مطالعه تنها با استفاده از دو تلسکوپ که بسیار دور از هم” جانسون گفت. “اضافه کردن یک تلسکوپ فضایی به EHT کافی خواهد بود.”

ممکن است وجود دارد راه های دیگر نیز هست. در ماه نوامبر یک تیم هلندی ستاره شناسان پیشنهاد ارسال دو تا سه ماهواره مجهز به رادیو تکنولوژی تصویربرداری برای مشاهده سیاه چاله ها در پنج بار به وضوح از آخرین تلاش.

ادامه مطلب: سیاه چاله تیم کشف مسیر به تیغ تیز سوراخ سیاه و سفید تصاویر [مرکز اخترفیزیک]

بیشتر در EHT: توضیح داد: چرا بعد از سیاه چاله تصویر باور نکردنی خواهد بود

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de