محققان تماس برای نادر درخت حفاظت دهه پس از آن اعلام انقراض

یک منقرض شده درخت رشد می کند در هند Kalakad-Mundanthurai رزرو ببر.

خوب, آن را دقیقا منقرض شده است. اما, کوچک, گل, درخت, گونه های شناخته شده تنها به عنوان Wendlandia angustifoliaتا به حال سابقه طولانی خسته شده اید.

دانشمندان جمع آوری شده اولین نمونه از این گیاه در سال 1867 و سپس رعایت نمی کند دوباره آن را تا سال 1917. پس از آن هیچ یک به طور رسمی آن را دیدم برای یکی دیگر از 81 سال—احتمالا به این دلیل اولیه توصیف قرار داده بود آن را در محل اشتباه است. اما مشاهدات در سال 1998 نیست منتشر شده در ادبیات علمی تا سال 2000—دو سال پس از دیگر دانشمندان اعلام آستین غیب به گونه منقرض شده بود. آن بوده است ذکر شده است که راه در فهرست قرمز IUCN از گونه های در معرض تهدید بوده است.

در بخشی که خطا کرده است پافشاری برای 22 سال به دلیل نادر گیاهان نمی توانید مقدار حفاظت از توجه و یا بودجه نسبت به کاریزماتیک megafauna مانند رزرو عنوانی ببر. و از آنجا که هیچ کس در زمان تلاش برای ارزیابی پتانسیل نیازهای حفاظت از کشف گونه است.

در ضمن گاه به گاه رؤیت گیاه ادامه داد: از جمله اتفاقاتی نمونه مجموعه در سال 2011 توسط لادن Rasingam از گیاه شناسی نظرسنجی از هند است. اما این گونه طبقه بندی بدون تغییر باقی مانده است.

به تازگی هر چند محقق Chellam Muthumperumal پیشنهاد یک پروژه به بررسی گیاهان نادر در قسمت های غربی. در پاسخ Rasingam پیشنهاد او به دنبال Wendlandia angustifolia و در نهایت تعیین حفاظت از آن وضعیت است.

و در حال حاضر 138 سال پس از این گونه برای اولین بار شرح داده شده, ما در نهایت می دانم که چگونه بسیاری از Wendlandia angustifoliaI در جهان وجود دارد چگونه آنها انجام می دهند و این که آیا آنها نیاز به حمایت دارند.

نتایج منتشر شده به تازگی در مجله تهدید گونهنشان می دهد ما باید رفته اند به دنبال خیلی زودتر.

Muthumperumal و همکارانش فقط 1,091 فردی درختان در حال رشد در طول هفت به آرامی جریان rocky جریان در رزرو ببر. که ممکن است به نظر می رسد مانند یک تعداد مناسب و معقول اما اکثریت—862 درختان—شد نهال و نهال هر زیر سه پا بالا با تنه کمتر از چهار اینچ در دور. تنها 54 درختان به اندازه کافی بزرگ در نظر گرفته شود “تاسیس افراد است.”

در حالی که تعداد کمی از کسانی که درختان بالغ رسیده حدود 20 متر در ارتفاع بیشتر به نمایش گذاشته توقف رشد. برخی نیست خیلی بلندتر از نهال—به احتمال زیاد از عوارض این منطقه فصلی و سیل و خشکسالی.

وجود خود را “کوتوله” وضعیت درختان بالغ سالم به نظر می رسید.

“آنها به اندازه کافی برای تولید گل و میوه و حتی در کوتوله وضعیت” Muthumperumal می گوید. که احتمالا توضیح می دهد که چرا بسیاری از درختان جوان در این نزدیکی هست. اما سیل و خشکسالی ممکن است به جلوگیری از بسیاری از کسانی که درختان جوان از رشد به اندازه کافی نیز تکثیر و کمک به حفظ گونه های در رفتن. اختلال توسط گردشگران بازدید از رزرو نیز می تواند نقش او اشاره می کند.

به عنوان یک نتیجه از جمعیت کوچک سطح پایین از درختان بالغ و ادامه داد: تهدید از سیل و خشکسالی, Muthumperumal—که در حال حاضر امیدوار است برای ارزیابی بیشتر از هند گیاهان نادر—می گوید او و همکارانش در حال آماده سازی یک توجه داشته باشید به IUCN در نهایت به تغییر گونه وضعیت از “منقرض شده” به “خطر انداخته است.”

که به نوبه خود می تواند الهام بخش جدید حفاظت از محیط زیست و تلاش برای حفظ این به ندرت دیده می شود درخت. این مقاله اشاره به اهمیت اضافی جستجوها برای دیدن اگر درخت وجود دارد در سایر نقاط رزرو نظارت منظم و “بسیار زیاد نیاز به پیاده سازی یک برنامه ترمیم برای حفظ این باریک بومی گونه های درخت.”

ما امیدواریم که که نمی خواهد دیگری را به 22 سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de