محقق هشدار می دهد که رابطه جنسی روبات ها ممکن است باعث آسیب های روانی

پرچم قرمز

یک بار دیگر, دانشمندان خواستار یک مهلت قانونی در رابطه جنسی ربات ساخته شده به جای روابط انسانی است.

مگر اینکه مقامات تحمیل قوی مقررات در جوانه زدن صنعت کارشناسان گفت BBC آنها می توانید یک آینده که در آن روبات ساخته شده است به مانند کودکان و یا برنامه ریزی شده به بازی بخشی از یک قربانی تجاوز می تواند فعال کردن خشونت جنسی علیه دنیای واقعی قربانیان. آن را نگران کننده تصویر — آخرین در یک خط طولانی از هشدار که واقعی سکس روبات می تواند از نظر روانی خطرناک است.

چه مزایایی دارد ؟

اگر هوش مصنوعی هدایت جنسی با روبات ها در جهان وجود دارد دانشگاه محقق کریستین Hendren گفت: همسرم که آنها باید به حداقل تواند ساخته شده با توجه به دقیق استانداردهای اخلاقی.

“برخی از روبات ها در حال برنامه ریزی برای اعتراض به ایجاد یک تجاوز جنسی سناریوی” Hendren گفت BBC. “بعضی از آنها طراحی شده به نگاه کودکان را دوست دارم. یک توسعه دهنده از این در ژاپن است که خود اعتراف پدوفیلیا که می گوید که این دستگاه یک پیشگیری کننده در برابر او تا به حال صدمه زدن به یک کودک است. اما آیا این عادی و به مردم یک فرصت برای تمرین این رفتارها که باید درمان شود و تنها با ماشین پرس یا آنها؟”

سمی انتظارات

کاتلین ریچاردسون یک رباتیک و هوش مصنوعی ethicist در دانشگاه لستر می خواهد جنسیت ربات شرکت های ممنوع از بازاریابی آنها را به عنوان شریک زندگی و یا تعویض واقعی روابط مشترک نقطه فروش برای خدا tech.

“یک رابطه با یک دختر است که بر اساس صمیمیت و دلبستگی و روابط متقابل. اینها چیزهایی است که نمی توان تکرار توسط ماشین آلات” ریچاردسون گفت: سی. “می خواهیم به حرکت به یک آینده که در آن ما را عادی این ایده از زنان به عنوان جنس اشیاء است؟”

ادامه مطلب: فیلم روبات ها ممکن است باعث آسیب های روانی [BBC]

بیشتر در رابطه جنسی روبات: ما هیچ ایده چه چیزی داشتن رابطه جنسی با روبات ها ممکن است برای ما انجام دهد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im