پژوهشگر: عبور ستاره می تواند Yeet زمین در خارج از منظومه شمسی

بوت

در حالی که آن را بسیار بعید است که این احتمال وجود دارد که ورودی ستاره که شلاق گذشته زمین می تواند آن را پرت کردن بیرون از منظومه شمسی استدلال astrophycisist پل ساتر در Space.com — همان دانشمند شما به یاد بیاورید که منتشر شد دستورالعمل برای ساخت و ساز DIY خود را کرمچاله سال گذشته است.

آخرالزمانی نتیجه با توجه به Sutter: سیاره ما این است که مصادف با آغاز سلطنت “به اعماق فضای میان ستاره محکوم به سرگردان منجمد wastelands از کهکشان ما با هر گونه حیات در آن سیاره به سرعت و به طور دائم پاک شده است.”

هرج و مرج خالص

خطر این است که زمین را “ضربه سریع” از عبور ستاره گرانش است که چه ستاره شناسان اغلب به عنوان “سه بدن مشکل”: حرکت از سه بدن تعامل از طریق گرانش است به مراتب بیشتر و پر هرج و مرج و غیر قابل پیش بینی از فقط دو.

“مشکل این است که با سه اشیاء هر گونه انحراف و یا تغییر می تواند منجر به تغییرات گسترده در کمال تعجب مقدار کوتاه از زمان” ساتر توضیح داد.

منجمد زمین بایر

با توجه به تحقیقات قبلی یک ستاره عبور از منظومه شمسی ما در زاویه سمت راست به اندازه کافی جرم را به “عبور از داخل مدار مشتری به یک فرصت مناسب و معقول از ضربه زدن به ما از ما مدار; در غیر این صورت آن تاثیر گرانشی است که فقط بیش از حد داغ” یادداشت ساتر است.

این یک فکر ترسناک اما شانس است که اتفاق می افتد شده است و باقی خواهد ماند infinitesimally کوچک است.

ادامه مطلب: می توانید سرکش ستاره پا زدن به زمین در خارج از منظومه شمسی ؟ [Space.com]

بیشتر در پل ساتر: فیزیکدانان انتشار راهنمای DIY کرم چاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im