تحقیقات فضاپیما ممکن است عبور از دم ستاره دنباله دار مرده

تصادف خوشحال

ستاره شناسان امیدوار به مطالعه ستاره دنباله دار به نام ATLAS هنگامی که آن را به تصویب از طریق سیستم خورشیدی ما است اما در آوریل آن شروع به از هم پاشیدن است.

اما Space.com گزارش می دهد که ناسا و آژانس فضایی اروپا ممکن است بسیار اتفاقی فرصت به تجزیه و تحلیل آن ها باشد. که چون خورشیدی مدارگرد یک فضاپیما توسط این دو سازمان که مطالعات ما در خورشید اتفاق می افتد به در دقیق البته حق عبور ستاره دنباله دار را دم در چند هفته آینده.

کشتی ها در شب

خورشیدی مدارگرد می تواند عبور از لایه های بیرونی دم از اطلس را قلوه سنگ یا در 31 مه یا ژوئن 1, Space.com گزارش و این می تواند ضربه بقایای آن گرد و غبار دنباله دار با 6 ژوئن.

هنگامی که آن را می سازد تماس با این ابزار بر روی انرژی خورشیدی مدارگرد ساخته شده بودند که به مطالعه یونیزه کردن ذرات موجود در جو خورشید می تواند به جای دریافت یک نگاهی از نزدیک در چگونه ستاره های دنباله دار — و یا باقی مانده خود را — تبدیل به یون محیط اطراف خود را با توجه به تحقیق منتشر شده در اوایل این ماه در مجله تحقیقات یادداشت AAS.

کشتی ها در شب

گذشته از شور و هیجان در اطراف اکتشافات بالقوه در ارتباط با پرواز محققان به نظر می رسد دور توسط فوق العاده شانس لازم برای خورشیدی مدارگرد و اطلس’ مدار به خط تا به خوبی.

“اگر خورشیدی مدارگرد ابزار شناسایی مواد از ستاره دنباله دار اطلس, از آن خواهد شد اولین پیش بینی شده دارای نعمت غیر مترقبه دم ستاره دنباله دار عبور توسط یک فعال فضاپیما حمل ابزار مناسب برای تشخیص cometary مواد” محققان نوشت: در مقاله خود را.

ادامه مطلب: خورشید-مشاهده فضاپیما فقط ممکن است پرواز را از طریق دم ستاره دنباله دار اطلس نادر روبرو می شوند [Space.com]

بیشتر ستاره های دنباله دار: سازمان دیده بان ناسا فیلم جدید از انفجار یک ستاره دنباله دار

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>