تحقیقات نشان می دهد ارتباط بین روده سلامت و سالم سیستم ایمنی بدن

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.


اگر شما شده است فکر زیادی اخیرا در مورد سلامت شما و آنچه شما می توانید انجام دهید برای بهبود آن شما نیاز به نگاه جدی در آنچه در آخرین تحقیقات نشان داده است در مورد اهمیت روده انسان میکروبیوم. وجود دارد سخت است شواهد علمی ارتباط روده به هر سیستم عمده در بدن از جمله سیستم ایمنی بدن است. بهبود سلامت روده است که به عنوان ساده به عنوان سلامت وبلاگ نویسان و رسانه های اجتماعی اثرگذارندهها که شما باور دارید. زیرا هر دل و روده متفاوت است که هیچ مجموعه ای از توصیه های غذایی است که با این نسخهها کار برای همه. اگر شما واقعا می خواهید برای بهبود روده, سلامت, شما نیاز به علوم پیشرفته از شرکت های مانند Viome.

viome gut health test
عکس بریتنی کولت از طریق Unsplash

هنگامی که ما بحث در مورد “روده” آنچه ما واقعا صحبت کردن در مورد این است که جامعه از همزیستی باکتری ها و دیگر میکروارگانیسم ها که در دستگاه گوارش انسان. بیش از چند دهه گذشته دانشمندان کشف کرده اند که این اکوسیستم نقش بزرگ و نقش مهمی در سلامت کلی ما است. برخی از مطالعات حتی مرتبط روده سلامت به تعدادی از بیماری های خاص و شرایط از جمله سلامت قلب و عروق و دیابت و سرطان روده بزرگ و چاقی مدیریت وزن و خواب و وضوح ذهنی. اما آنچه را که شما احتمالا بیشتر علاقه مند در حال حاضر پیوند بین روده و سیستم ایمنی بدن انسان.

آخرین علم نشان می دهد که یک ارتباط روشن بین میکروبیوم روده خود را از غذاهایی که می خورید و به طور کلی ایمنی. مخاط دستگاه گوارش انسان است خانه را به 70 درصد از سلول ها را تشکیل می دهند که سیستم ایمنی بدن شما. این است که به نام روده مانع و آن را تسهیل مصرف مواد مغذی و آب و الکترولیت ها در حالی که همچنین نگه داشتن عوامل بیماری زا. هنگامی که روده مانع سالم است آن را به عنوان یکی از اولین خطوط دفاعی در برابر بیماری و بیماری.

خوردن غذاهایی که تغذیه خاص میکروب می تواند کمک به بدن خود را حفظ روده مانع یکپارچگی است. اما چگونه شما می دانید که مواد غذایی خود را در روده نیاز دارد ؟

که در آن Viome روده آزمون هوش می آید.

Gut microbiome test viome
Viome

Viome روده آزمون هوش پیشرفته ترین میکروبیوم آزمون در جهان به لطف اختصاصی میکروب فن آوری شناسایی و تجزیه و تحلیل پیشرفته موتور.

Viome تنها آزمایشگاه خصوصی در جهان با دسترسی به چیزی به نام “پیشرفته metatranscriptomic توالی تکنولوژی” که در اصل توسعه یافته در آزمایشگاه ملی لوس آلاموس ملی برای اهداف امنیتی. این تکنولوژی کمک می کند تا Viome شناسایی و تعیین کمیت هر سویه و گونه ها در روده خود را تعیین نحوه فعال هستند و شکل خاص چه مواد مغذی و سموم تولید آنها از مواد غذایی که می خورید. Viome پس از آن اجرا می شود تمام این داده ها از طریق هوش مصنوعی پیشرفته است که با استفاده از الگوریتم گسترده و به طور مداوم در حال رشد پایگاه داده از اطلاعات به آمده تا با شخصی تغذیه توصیه.

تمام توصیه های غذایی را می توان سفارشی بر اساس بهداشت و سلامتی اهداف است که شما را انتخاب کنید برای خودتان در Viome امن و کاربر پسند نرم افزار تلفن همراه. به طور پیش فرض توصیه های طراحی شده برای افزایش میکروبی گونه همراه با سلامتی کلی. اما شما همچنین می توانید این برنامه به ارائه توصیه های غذایی به طور خاص با هدف تقویت ذاتی خود ایمنی است.

روده آزمون هوش به طور معمول هزینه $299 است که یک غیر منطقی قیمت برای این تکنولوژی پیشرفته. اما در حال حاضر Viome در حال اجرا است یک معامله است که به کیت تست, نتایج و سفارشی توصيه های تغذيه ای برای تنها $129.

البته ساخت روده خود را سالم نمی خواهد شما را ایمنی بدن را از بیماری هایی مانند آنفلوانزا یا coronavirus. شما هنوز هم نیاز به تمرین های اجتماعی فاصله و به دنبال دیگر نکات پیشگیری توصیه می شود توسط مقامات بهداشت عمومی. اما خود را تقویت ایمنی ذاتی است که هرگز یک ایده بد است. پس منظور از روده خود را تست هوش امروز.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>