درخواست در مواد غذایی pantries موشک وار رفتن در ایالات متحده

در اولین هفته از مقامات تعیین شده COVID-19 یک بیماری همه گیر, درخواست برای مواد غذایی pantries سر به فلک کشید در سراسر ایالات متحده آمریکا, محققان می گویند.

درخواست برای صفحه اصلی-تحویل وعده های غذایی بیش از سه برابر شده در همان دوره زمانی می گوید: Matthew Kreuter استاد بهداشت عمومی در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس که آهنگ تماس به 2-1-1 کمک خطوط در سراسر ایالات متحده.

Kreuter و همکاران به دنبال روز به روز درخواست برای صدها نفر از به عنوان اسیر توسط 2-1-1 کمک خطوط در سراسر کشور است. آنها در مقایسه تعداد درخواست های دریافت شده توسط 2-1-1s در 21 کشور و شهرستانها از مارس 12-18 این سال به همان هفت روز در سال 2019.

“در تمام 21 مکان درخواست برای pantries غذایی خیلی عالی هستش در هفته گذشته اغلب 2 تا 4 برابر بالاتر نسبت به همین هفته در سال گذشته” Kreuter می گوید. “درخواست برای صفحه اصلی-تحویل غذا بيشتر از همه اما یک مکان.”

“مردم نیاز به کمک تغذیه خانواده خود و سازمان های محلی نیاز به کمک به نگه داشتن سرعت با تقاضا بالاتر است.”

Kreuter یک دانشمند ارشد در دانشگاه واشنگتن سلامت ارتباطات آزمایشگاه تحقیقاتی که توسعه 2-1-1 شمارش ابزار برای اولین بار به ارائه زمان واقعی جستجو و ارائه بصری از اطلاعات از 2-1-1 مراکز تماس در سراسر کشور است.

“اندازه و ناگهانی از این افزایش قابل توجه” Kreuter می گوید. “مردم نیاز به کمک تغذیه خانواده خود و سازمان های محلی نیاز به کمک به نگه داشتن سرعت با تقاضا بالاتر است.”

2-1-1 رایگان و محرمانه سرویس است که کمک می کند تا مردم در سراسر شمال امریکا پیدا کردن منابع محلی آنها نیاز به 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در اکثر جوامع است. هر سال 2-1-1s دریافت 16 میلیون درخواست نه تنها به دنبال خدمات اورژانس بلکه نیازهای اولیه مانند غذا و سرپناه و لباس.

داده است که 2-1-1 تعداد آهنگ را می توان جستجو و نمایش داده شده توسط, تاریخ, شهرستان, کنگره منطقه ،

Kreuter تیم ایجاد کرده است یک صفحه وب تمرکز-19 به گزارش یافته های جدید روزانه. آینده تجزیه و تحلیل به بررسی درخواست ها برای کمک به مسکن قبوض آب و برق کالاهای خانگی درآمد و اشتغال و حمل و نقل و مراقبت های بهداشتی و دیگر نیازهای اجتماعی; نقشه برداری که در آن افزایش نیازهای محلی هستند بزرگترین و گزارش تماس های خاص به COVID-19.

محققان با انجام مطالعه در همکاری با سلامت ارتباط تاثیر LLC, United راه و 2-1-1 کمک خطوط.

منبع: دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>