Repurposed صدف مزرعه, کیسه, پیشنهاد جدید املاک و مستغلات برای پرندگان مهاجر

ایستاده بالای 16 با ارتفاع دیوار یا سد دریایی در کره جنوبی ساحل غربی کریس Purnell و همکارانش اسلاید مش کیسه های پر شده با خالی صدف صدف کردن بر روی شنی charles halford از Geum خور. آنها سپس کلیپ کیسه های سنگین به طناب و کشیدن آنها را به آرامی زني آب است که اجرا به دریای زرد.

Purnell هدف این است که برای این کیسه متصل به کف شناور و شلاق هم در خوشه به 80 پا گسترده ای به عنوان مصنوعی roosting برای ده ها هزار نفر از مهاجر shorebirds که گذشتن از شرق آسیا-استرالیا هوایی پرندگان مهاجر. ساحلی توسعه محروم کرده است این مسافران از مهم استراحت نقاط منجر به شدید shorebird کاهش کلیدی توقفگاه بین راه مناطق مانند این یکی. “ما امیدواریم که این می تواند سریع-پاسخ مداخله می گوید:” Purnell, تالاب پرندگان مدیر برنامه های Birdlife استرالیا, غیر انتفاعی, سازمان حفاظت از.

دریای زرد به خط ساحلی فراهم می کند برخی از مهم ترین استراحت و سوخت گیری زمینه را برای shorebirds مهاجرت بین سایت های پرورش در چین و روسیه و آلاسکا و nonbreeding زیستگاه در جنوب شرقی آسیا و استرالیا و نیوزیلند. برای بار دم godwits زرد دریای جزر و مدی charles halford تنها نقطه برای استراحت و تغذیه در طول یک از 6000 مایل سفر. در چند دهه گذشته, اما, ساحلی توسعه خوردن آهو بیش از 65 درصد از این زیستگاه.

در سال 2006 به عنوان مثال در نزدیکی اتمام 21 مایل دیوار یا سد دریایی—طولانی ترین مرد جهان ساخته دریا مانع قطع بخش بزرگی از غنی Saemangeum جزر و تخت از دریای زرد به طوری که زمین اصلاح شده می تواند مورد استفاده برای کشاورزی و آبزیان و صنعت و مسکن. این پروژه ایجاد یک منطقه تقریبا هفت برابر اندازه منهتن برای تبدیل شدن به گرسنگی از جزر و مدی دوباره پر کردن. به عنوان یک نتیجه, دریا حلزون و صدف دیگر که shorebirds snacked در به سرعت در حال کاهش یافته است. سال 2014 تعداد پرندگان سالانه بازگشت به سایت تا به حال کاهش یافته و از بیش از 250000 نفر به حدود 50000. بازگشت شماره از پرندگان در معرض خطر مانند خال خال greenshank و گره بزرگ بودند محدودتر هم به کسری از خود 2006 سطوح. به شدت در معرض خطر قاشق-صورتحساب sandpiper تقریبا از بین رفته از Saemangeum.

پرندگان مهاجر پس از آن به طور فزاینده ای تبدیل به Geum خور یک سایت شمال Saemangeum است که یک چهارم از اندازه آن است. اگر چه آنها قادر به تغذیه در امتداد خور را باریک charles halford طول جزر و مد نزدیکی تپه های شن و ماسه و sandspits آنها مورد نیاز برای roosting بودند اغلب مستغرق در جزر و مد بالا. “شما می بینید 10,000 تا 20,000 پرندگان گردان ساحل و موجد خسارت پایین در تلاش برای پیدا کردن جایی برای زمین” Purnell می گوید. “این بسیار غم انگیز چون پرندگان به معنای رسیدن به آنجا به استراحت تجدید قوا و چاق. و آنها در حال سوختن انرژی بیشتر است.”

به ارائه برخی فوری مهلت و به shorebirds بهترین شانس خود را برای رسیدن به پرورش زمینه Purnell و تیم خود را با الهام از صدف و آبزیان. بسیاری از کشاورزان به همراه استرالیا در سواحل شرقی جمع آوری صدف در کیسه های شناور که او فکر می همچنین ارائه کامل ocean لوتی برای waterbirds.

در اثبات مفهوم محاکمات در سال 2018 و 2019 به ترتیب Purnell و تیم خود را ساخته شده است از جمله جزایر شناور در خلیج پورت فیلیپ و شکارچی خور هر دو در استرالیا که در آن shorebirds می رسند و در پایان یک از مهاجرت خود را. هر یک متشکل از 120 چهار فوت مربع مش کیسه های متصل با طناب. فوم شناور نگه داشته و کیسه های شناور و وزن خالی صدف صدف ساخته شده آنها را نسبتا ثابت در حرکت بود ، این پوسته همچنین ارائه یک خانه برای بی مهرگان به استعمار—یک bobbing آبزی بوفه.

حتی اگر مهاجرت shorebirds نه استفاده زیاد از مصنوعی roosts چرا که آنها تا به حال دسترسی به آنهایی که این تیم را دیدن پرندگان و الگوهای فرود در صدف کیسه های سیستم عامل است. که به این تیم اعتماد به نفس بیشتر به طور کامل تست و راه اندازی پنج سال آزمایشی در کره جنوبی. Teaming تا با Birdlife بین المللی در آسیا و مقامات در Seocheon شهرستان که پهلوها به Geum خور آنها مستقر سه خوشه های مصنوعی شناور در اوج سوی شمال مهاجرت دوره آوریل گذشته. سپس آنها منتظر.

اما آنها را مجبور به صبر طولانی. در عرض چند دقیقه صرف نصب و راه اندازی پرندگان بودند فرود بر روی شناور. توسط مارس 2019, 43 shorebird گونه—از جمله در معرض خطر سیاه رو spoonbill و far eastern curlew—با استفاده از این سیستم عامل به جای شب بسر بردن. که در همان ماه یک دوربین نظارت ثبت نزدیک به 300 نفر نشسته اند در یکی از خوشه. این موفقیت های فوری تعجب هنگ-Tae Jeon رسمی در Seocheon شهرستان فرهنگی و گردشگری را بدست آورد. “ما نگران بودند که آیا shorebirds خواهد با استفاده از شناور roosts,” او می گوید.

در سپتامبر سال 2019 در اوج مهاجرت دوره برای بازگشت shorebirds تعدادی از آنها roosting بر روی یک جزیره مصنوعی مشخصی به 600. Jeon امید بیشتر خواهد شد و استفاده از آنها در آینده از آنها بیشتر آشنا شدن با مفهوم جدید. Purnell, پیش بینی استفاده از مصنوعی roosts در دریای زرد مناطق ساحلی تحت توسعه سریع—و احتمالا همراه دیگر مهاجرت پرندگان مسیرهای که در آن افزایش سطح آب ممکن است فرو sandspits و کم ارتفاع roosting زیستگاه به عنوان آب و هوا گرم. این تیم برنامه ریزی شده است به ارائه نتایج حاصل از سال اول دادگاه در ماه نوامبر در شرق آسیا-استرالیا هوایی پرندگان مهاجر Shorebird علوم جلسه ای در کره جنوبی.

در حالی که او را تحسین صدف-کیسه ابتکار Nial مورز مدیر یک سازمان حفاظت از نام پرندگان کره شمالی اشاره می کند که هنوز هم وجود دارد بسیاری از آواره پرندگان نیاز به متنوع roosting. “شناور roosts خود را به اندازه کافی نیست,” او می گوید. مورز یادداشت همچنین مهم است که به نگه داشتن در ذهن نیازهای محلی فیشر که تکیه بر ماهی این پرندگان ممکن است خوردن. و او اخطار می دهد که مصنوعی roosts استفاده می شود می تواند به عنوان توجیهی برای ادامه ساحلی توسعه است. او طرفداران برای حفاظت فعال و مدیریت زیستگاه باقی مانده.

اما Purnell, پیش بینی استفاده از این شناور تنها در شرایط که در آن زیستگاه در حال حاضر نابود شده اند. “آن را تقریبا مانند یک اورژانس-امداد, پروژه,” او می گوید. بیش از چهار سال آینده تیم خود را ادامه خواهد داد برای نظارت بر چگونه بسیاری از پرندگان با استفاده از roosts و چگونه به خوبی شناور خطوط و دیگر مواد عناصر ایستاده. مقامات از شهرستانهای مجاور و ابراز علاقه در ساختارهای مصنوعی و در نتیجه از اوایل این تلاش می تواند کمک کند تا در توسعه یک مطلب جامع حفاظت استراتژی برای منطقه است.

در ضمن Seocheon شهرستان مقامات دیدن پرندگان و تجمع در مصنوعی roosts به عنوان یک فرصت برای تولید حفاظت آگاهی در منطقه است. این پروژه کمک به ایجاد همدلی نسبت به منابع طبیعی در میان شهروندان Jeon می گوید بنابراین “ما امیدواریم این شناور roosts باقی می ماند در این منطقه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im