فرمانداران جمهوریخواه متوقف اجتماعی فاصله برای COVID-19

متحده به رهبری توسط فرمانداران جمهوریخواه و سهم قابل توجهی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان آنها به طور متوسط تقریبا سه روز بعد از کشورهای دیگر به تصویب اجتماعی فاصله اقدامات یک کاغذ می یابد.

این یافته بخشی از تحقیقات جدید بررسی عوامل است که کمک به تصمیم گیری توسط فرمانداران در تمام 50 ایالت به مبارزه با رمان coronavirus.

این پژوهش به بررسی اینکه آیا تصویب دولت در سطح اجتماعی فاصله اقدامات بستگی به تعداد coronavirus موارد در دولت های فراوانی از دولت و تعصب از دولت فرماندار و رای دهندگان.

این مقاله در دسترس است در medRxiv.

همه گیر سیاست

گسترش سریع این رمان coronavirus که به عنوان از آوریل 8 کشته شدن بیش از 12 ، 000 نفر در ایالات متحده و بسیاری از برآوردهای پیش بینی شده است به علت در هر نقطه از حدود 84,000 به بیش از 200 ، 000 مرگ و میر در داخل کشور باعث شده است تا مقامات بهداشت عمومی به فشار اجتماعی فاصله به عنوان کلید فعال راه محدود کردن افزایش عفونت است. به گزارش سازمان بهداشت جهانی بیش از 750,000 موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 36 ، 000 مرگ و میر.

اما پاسخ به و نگرش نسبت به ویروس مخلوط شده اند در میان رهبران سیاسی. برای چند هفته در آغاز شیوع رئیس جمهور تهمت و برخی از راست متمایل رسانه ها بود مشخص نیست این ویروس به عنوان یک تهدید و یا رد آن را آشکار به عنوان یک جعل است.

در ماه پس از اولین COVID-19 تشخیص—در ایالت واشنگتن—اکثر ایالت را تصویب کرده اند برخی از اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های مانند بسته شدن مدارس و کسب و کار محدود کردن و یا ممنوعیت تجمعات مردم و ارائه مشاوره و یا سفارش به ساکنان پناهگاه در محل. حکم به ماندن در خانه در حال حاضر در اثر در 28 متحده است.

های مختلف و محدودیت زمان از کسانی که محدودیت باعث شد محققان به نگاهی نزدیک تر است.

“ما می خواستیم به درک که چرا بعضی از ایالت های آمریکا شده اند را به شما معرفی کند اجتماعی فاصله اقدامات می گوید:” منجر نویسنده کریستوفر آدولف استادیار علوم سیاسی در دانشگاه واشنگتن است.

“شما ممکن است انتظار متحده به تاخیر در صورتی که کمتر مورد تأیید—اگر حتی که مسلما یک اشتباه—اما ما نگران بودند به ظاهر از یک الگوی حزبی در پاسخ هر دو در سطح دولت و در افکار عمومی است.”

بنابراین آدولف و تیم خود را مورد تجزیه و تحلیل اقدامات است که تصویب شده با داده های دیگر مانند تعداد COVID-19 مورد در هر کشور چگونه کشورهای همسایه بودند که در پاسخ هر فرماندار سیاسی حزب و هر دولت مشارکت برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

فرمانداران جمهوریخواه و COVID-19 پاسخ

این تیم دریافتند که تعصب—به ویژه هنگامی که یک دولت جمهوری خواه و فرماندار و همچنین به اشتراک گذاری این ایالت رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن—منجر به تاخیر در تصویب اجتماعی فاصله. که “ترکیب حزبی اثر” همزمان با تاخیر 2.7 روز این تیم در بر داشت. تعصب تا به حال یک اثر بیشتر از سایر متغیرها از جمله تعداد موارد تایید شده در هر ایالت محققان می گوید. تعداد موارد تایید شده به عنوان مثال تحت تاثیر اقدام دولت کمتر از نصف روز.

“نظرسنجی در حال حاضر سند است که رای دهندگان جمهوری خواه در ماه مارس نشان داد نگرانی کمتری در دمای مورد coronavirus و کمتر احتمال دارد به اتخاذ محتاطانه رفتار برای کاهش خطر خود را از تبدیل شدن به آلوده” آدولف می گوید. “اگر رهبران جمهوری خواه نیز به طور سازمان یافته کندتر به عمل بی میلی خود را خواهد تا پایان صدمه زدن به همه آمریکایی ها به خصوص خود را دارند تشکیل شده است.”

تحت نرمال شرایطی سیاسی فرمانداران اغلب تصمیم گیری برای دلجویی از حزب خود و رای دهندگان آدولف می گوید. این تیم تحقیقاتی می خواستم برای کشف چگونه فرمانداران سازگار با آنچه در اصل یک بی سابقه ای تهدید پدید آمده است که در یک بار در سراسر کشور.

این مقاله در تلاش است به اختصاص سرزنش آدولف اضافه می کند. وضع اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای هر انتخاب رسمی به دلیل بسته شدن مدارس و کسب و کار قابل توجهی اقتصادی شخصی و عواقب آن برای مردم است. اما بر بهداشت عمومی ارشاد تا واکسن در دسترس است برای استفاده گسترده تهاجمی اجتماعی فاصله می های بنیادی نمایی گسترش بیماری و محدودیت تعداد کل مرگ و میر.

“مبارزه با COVID-19 نباید حزبی موضوع: ویروس نمی مراقبت از آنچه شما را به تعلق و همه در معرض خطر است. هنوز هم وجود دارد یک شانس برای تغییر این و صرفه جویی در زندگی” آدولف می گوید.

“هر چه زودتر تمام فرمانداران دستور و اجرای دقیق اجتماعی فاصله و بیشتر آنها گوش دادن به کارشناسان بهداشت عمومی به جای حزبی نشانه های بیشتری از زندگی ما را نجات دهد و هر چه زودتر همه ما می تواند بازیابی از این بحران است. هر روز مهم است.”

منبع: دانشگاه واشنگتن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im