گزارش: دو سوم از Coronavirus عفونت ممکن است کشف نشده

یک گزارش جدید توسط پژوهشگران در امپریال کالج لندن نشان می دهد که نزدیک به دو سوم از جدید COVID-19 موارد رفته اند غیر قابل تشخیص است.

در بیانیه ای, رهبری, پژوهشگر و نویسنده گزارش Sangeeta Bhatia توضیح داد که چگونه آنها رسیده (منطقی نگران کننده) شکل:

“ما در مقایسه با میانگین ماهانه تعداد مسافران سفر از [وقوع کانون] ووهان به عمده مقاصد بین المللی با تعداد COVID-19 مواردی که تشخیص داده شده اند در خارج از کشور. بر اساس این اطلاعات ما پس از برآورد تعداد موارد هستند که کشف نشده در سطح جهان و پیدا کردن که حدود دو سوم از موارد ممکن است کشف نشده در این نقطه است.”

تنها یک بخش از تایید موارد نشان می دهد عوارض جدی مانند ذات الریه تحقیقات قبلی نشان داده است. دانشمندان در حال مسابقه به درک راه گسترش ویروس تلاش برای کشف کردن اگر ویروس منتقل می شود بیمارانی که نمی نشان می دهد هیچ نشانه ای.

این برآورد می آید به عنوان اخبار از ویروس مرگبار به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان همچنان به شمع تا با بیش از 78,000 موارد تایید شده و بیش از 2,300 مرگ و میر. موارد جدید به ویژه در ایتالیا و کره جنوبی و ایران باعث شده تعداد موارد و مرگ و میر در سراسر جهان به سنبله در دو روز گذشته. حتی بازار جهانی احساس اثرات باعث سرمایه گذاران به ترس از رکود اقتصادی جهانی.

گسترش در خارج از چین است که دانشمندان را نگران کرده است. “ما در حال شروع به دیدن بیشتر موارد گزارش شده از مناطق و کشورهای خارج از سرزمین اصلی چین با هیچ شناخته شده سفر تاریخچه و یا لینک به شهر ووهان” اشاره کرد co-نویسنده Natsuko Imai در بیانیه ای. از این رو چرا گزارش خود را “نشان دادن اهميت نظارت و مورد تشخیص اگر کشورها برای موفقیت در مهار بیماری همه گیر.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im