گزارش: شکاف نژادی در زندانها منقبض شده

دیرینه نژادی تقسیم در زندانها—در حالی که هنوز هم قابل توجه—منقبض شده است تحقیق می یابد.

پس از دوران بازسازی و قومی و نژادی و اقلیت ها را ساخته اند تا سهم نامتناسب از ایالات متحده آمریکا با جمعیت زندان.

این گزارش که حزبی فکر می کنم تانک شورای عدالت کیفری منتشر شده به بررسی چگونه نابرابری در دولت حبس نرخ تغییر بین 2000 و 2016.

در طول این 16 سال دوره نسبت از سیاه به سفید پوستان در زندانها از کاهش بیش از هشت به یک تا پنج به یک است. نسبت اسپانیایی به سفیده کاهش یافته و از کمی بیش از دو به یک به تقریبا یک به یک است. برای مبارزه با مواد مخدر جرائم کاهش بود به خصوص stark: در سال 2016 سیاه پوستان بودند زندانی جرایم مواد مخدر در پنج بار نرخ سفیده. در سال 2000 آن را 15 بار رای دادن.

“در تاریخ حبس در آمریکا حداقل از سال 1950 وجود ندارد به طور مشابه زیادی کاهش نژادی اختلاف در زندانها می گوید:” William J. Sabol استاد عدالت کیفری در اندرو جوان مدرسه علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی جورجیا.

در حالی که کارشناسان هنوز در حال کار کردن چه رانندگی کاهش در نابرابری, Sabol معتقد است که آن را مربوط به کاهش دستگیری نرخ جرایم خشونت آمیز و جرایم مواد مخدر در میان سیاه پوستان.

“تعدادی از مجرمین در, سرقت, حمله و تجاوز موارد—آن پایین رفته 30 درصد,” او می گوید. “این واقعا چشمگیر کاهش می یابد.”

در عین حال حتی به عنوان تعدادی از مردان و زنان در زندانها کاهش یافته است این گزارش آشکار رشد اختلاف در زمان خدمت توسط سیاه زندانیان. در مقایسه با سفید مجرم آمریکایی های آفریقایی تبار که وارد زندان می تواند انتظار می رود به خدمت زمان بیشتر از سفید پوستان برای همه خشونت و جرایم مواد مخدر. زندان زمان در میان مردم افزایش یافته است 1% یا بیشتر در هر سال بین سال های 2000 و 2016.

وجود دارد ممکن است تعدادی از عوامل رشد اختلاف در صدور حکم از جمله سابقه کیفری می گوید Sabol.

“جنگ با مواد مخدر در 1980s و 1990s کشیده بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار به سیستم عدالت کیفری” او می گوید. “اگر دو نفر قبل از یک قاضی و یکی از آنها طولانی تر یا شدیدتر سابقه کیفری که فرد در حال رفتن به یک دیگر حکم.”

Sabol همچنین حدس است که به عنوان نرخ جرم و جنایت کاهش یافته است, این متهم که تحت تعقیب هستند بیشتر احتمال دارد که دیگر سابقه کیفری.

“اگر مردم کمتر در حال ارتکاب جنایت و یا بازداشت بدون خشونت و جرایم آنهایی که باقی بماند به احتمال زیاد جدی مجرم با سوابق کیفری,” او می گوید.

“البته در سمت تلنگر از این استدلال این است که آن را با توجه به گرایش تصمیم گیری است. اما پس از آن به توضیح افزایش طول جمله نابرابری دادستان ها و قضات را برای بدست مطلب مغرضانه. این الگوهای پیچیده هستند و داده ها کافی نیست برای باز کردن این اثرات است.”

منبع: دانشگاه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net