گزارش: فیلم رشد می تواند بدون مرد سفید بازیگران سرب

فیلم بازیگران بازیگران سرب از گروه کمتر انجام به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که با مرد سفید آگهی یک گزارش جدید نشان می دهد.

کار ارائه می دهد بینش چگونه به جنسیت و نژاد و قومیت از پیشرو شخصیت های مربوط به یک فیلم موفقیت اقتصادی.

محققان به بررسی آنچه محقق رنه وبر اشاره به عنوان “اسطوره در هالیوود”—که فیلم با زنان و یا اقلیت کمتر منجر به تمایل به انجام بدتر در دفتر جعبه را از کسانی که با مردان سفید پوست در نقش اصلی.

صنعت بسیاری از تصمیم سازان پایه استخدام تامین مالی و انتخاب و تولید بر این باور است که فیلم با زن منجر می شود و کسانی که کمتر از نژادها و اقوام درآمد کمتر در دفتر جعبه را از فیلم با نر یا سفید منجر, هر دو در داخل و در سطح بین المللی.

اما در پذیرش این افسانه را به حقیقت را نادیده میگیرند که این همان فیلم نیز تمایل به دریافت پایین تر تولید بودجه کمتر پشتیبانی بازاریابی و توزیع در کمتر تئاتر نسبت به سینما با مرد یا سفید منجر ادعا می کنند وبر استاد در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا در وزارت ارتباطات و مدیر رسانه آزمایشگاه علوم اعصاب و همکاران.

بازیگران سرب و گیشه موفقیت

این تیم ایجاد شده و مورد تجزیه و تحلیل منحصر به فرد مجموعه از 1200 فیلم های محبوب از سال 2007 تا سال 2018 است. “در میان چیزهای دیگر ما نشان داد که—حسابداری برای تولید و توزیع و داستان قدرت—فیلم با زنان و کمتر منجر به انجام فقط به عنوان به خوبی به عنوان—و یا بهتر از آن با سفید نر آگهی” وبر می گوید.

آنها با بررسی بیش از ده تولید و توزیع و نمایشگاه عوامل است که می تواند تاثیر عملکرد اقتصادی در داخل کشور و در سطح بین المللی. همراه با این شاخص این تیم شامل سرب شخصیت های ” جنسیت و نژاد و قومیت—به عنوان به خوبی به عنوان درصد از بازیگران بود که زن و یا کمتر از یک گروه قومی—در مدل های.

این گزارش نشان می دهد که قوی ترین پیش بینی از موفقیت اقتصادی در داخل کشور بودند داستان قدرت بازاریابی هزینه های تولید و تعداد سالن های تئاتر است که در آن یک فیلم منتشر شد. به عنوان این عوامل افزایش یافته به طوری که درآمد. فیلم با زن منجر شد و نه در ارتباط با درآمد بیشتر از کسانی که با مرد منجر می شود.

علاوه بر این حضور کمتر منجر مثبت و معنادار پیش بینی کننده گیشه موفقیت محققان در پیدا کردن. به سادگی قرار دادن فیلم با آگهی از گروه کمتر به دست آورده و درآمد بیشتر زمانی که عوامل دیگر بودند در اختصاص ،

“این مطالعه تایید می کند کار قبلی ما نشان می دهد که جنس سرب/شرکت سرب شخصیت است و نه قابل پیش بینی از گیشه عملکرد می گوید:” coauthor استیسی اسمیت مدیر گنجاندن ابتکار در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی آننبرگ مدرسه برای ارتباطات و روزنامه نگاری. “نه آن است که عوامل دیگر که در کنترل مدیران—هزینه های تولید, ارتقاء, توزیع چگالی و داستان خود را—که نقش کلیدی در موفقیت.”

آنچه در مورد بازار بین المللی?

این یافته ها با توجه به بین المللی درآمد پیچیده تر بودند. نویسندگان دریافتند که هزینه های تولید داستان قدرت و بازاریابی بین المللی—به عنوان به خوبی به عنوان این که آیا یک فیلم را در چین منتشر شد و تعداد زیادی از سرزمین های بین المللی که در آن منتشر—شد قوی ترین پيشبينیکننده مثبت موفقیت است.

داشتن بازیگران با درصد بالاتری از بازیگران زن افزایش درآمد; اما از جمله نسبت بیشتری از شخصیت های کمتر از نژادها و گروه های قومی به طور کلی منجر به کاهش درآمد. قابل توجه به جنسیت و نژاد و قومیت از شخصیت سرب را به طور قابل توجهی پیش بینی درآمد.

این تیم همچنین دریافتند که فیلم با یک نسبت بالا از کمتر شخصیت (81 ٪ یا بیشتر) در داستان با کمتر منجر شد مرتبط با بزرگترین بین المللی درآمد. در مقابل فیلم با یک نسبت بالا از کمتر شخصیت (81 ٪ یا بیشتر) اما تنها با سفید منجر شد و همراه با کمترین بین المللی درآمد.

اخلاقی و درگیری در فیلم

“ما در این صنعت به سطح زمین بازی با ارائه همان تولید و بازاریابی و پشتیبانی به تمام فیلم ها (مشابه نوع) بدون توجه به جنسیت یا نژاد/قومیت می گوید:” آلیسون امیلیو مدیر ReFrame همکاری بین موسسه ساندنس و زنان در فیلم که به سفارش گزارش.

وبر و همکارانش’ کار مداوم در این منطقه که جان تمپلتون بنیاد پشتیبانی از تمرکز بر مفهوم داستان قدرت و تعامل آن با شمول و تنوع ابعاد. وبر و تیم او در دانشگاه سانتا باربارا در رسانه های علوم اعصاب آزمایشگاه توسعه داده اند پیچیده و الگوریتم های ابتکاری برای تجزیه و تحلیل اخلاقی تضاد در داستان ها و رسانه های پوشا محتوا از پوشش خبری به فیلم.

لقب اخلاقی روایت تجزیه و تحلیل و یا مونا پلت فرم ترکیبی از تجزیه و تحلیل آن با ارزیابی منابع از یک گروه بزرگی از مردم با زمینه های متنوع. با استفاده از مقدار زیادی از سناریوها این تیم با استفاده از مونا توانایی تجزیه و تحلیل شخصیت و روابط اخلاقی فریم کمتر از اقلیت ها در فیلم ها و این که چگونه این عوامل تاثیر داستان قدرت و عملکرد خود فیلم.

“ما امیدواریم که این (و آینده) کار بیشتر خواهد شد کمک به ساخت هالیوود بیشتر فراگیر و عادلانه محل” وبر می گوید.

منبع: UC Santa Barbara

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>