گزارش: خط کروز در ابتدا مخفی COVID شیوع از مسافران

حتی پس از آن را آموخته بالقوه شیوع کروناویروس در آن کروز کشتی کارناوال کروز خط با تاخیر بیش از یک روز کامل قبل از مسافران هشدار به خود منزوی و یا در نظر گرفتن اقدامات مناسب برای حفاظت از آنها با توجه به مواد منفجره بلومبرگ بررسی است.

این مقاله توضیح می دهد چگونه کروز اپراتور تضعیف نامه در مورد پتانسیل شیوع پردازنده تحت مسافران’ درب در حالی که رستوران ها و فروشگاه ها و حوادث سرنشین آن کشتی ادامه داد: در حال اجرا مانند طبیعی است. آن را نمی کند به اندازه کافی به آنها هشدار می دهند تا بعد با توجه به بلومبرگ ، و حتی راه اندازی جدید کشتی, پس از آن می دانست که انجام این کار خطرناک بود.

کارناوال مدیر عامل آرنولد دونالد در دفاع از این شرکت پاسخ. او گفته بلومبرگ که تیم او تا به حال انجام همه چیز ممکن است برای محافظت از مسافران هنوز به دام افتاده در هیئت مدیره و پاسخ آنها این بود هیچ بدتر از آن در مکان های مانند شهر نیویورک

اما مقامات بهداشتی به خرید آن نیست.

“شاید که بهانه ای مگس پس از الماس شاهزاده خانم و یا شاید پس از Grand شاهزاده خانم” سیندی فریدمن تجربه کرده اپیدمیولوژی پیشرو سی دی کشتی کروز نیروی کار گفت: بلومبرگ. “من یک زمان سخت در باور آنها فقط یک قربانی تصادف.”

“هیچ کس نباید در رفتن کشتی های کروز در طول این همه گیر توقف کامل,” او اضافه شده است.

دولت استرالیا حتی راه اندازی یک جنایتکار کاوشگر برای بررسی اینکه آیا کارناوال نکردن اطلاعات در مورد کوروناویروس در مورد یکی از آن کشتی بود که لنگر انداخت در سیدنی, بلومبرگ گزارش.

مسافران در کارناوال کشتی های کروز که شد coronavirus نقاط گویند که آنها در نهایت دستور به قرنطینه اما این رویدادها کنسرت و میزگرد ادامه داد: بیش از آنها باید.

“آنها ما را تشویق به ممزوج شدن” یک مسافر در الماس شاهزاده خانم که رشته سواحل ژاپن برای هفته گفت: بلومبرگ.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>