گزارش: COVID گسترش یافته است به بزرگترین اردوگاه پناهندگان

دو ساکنان از بزرگترین اردوگاه پناهندگان در بنگلادش باید آزمایش مثبت برای coronavirus های مختلف ، در حالی که آنها درمان شده اند در انزوا بیشتر 1,900 پناهندگان در حال آزمایش — نشان می دهد که از ترس همه گیر می تواند رفت و برگشت از طریق یکی از جهان ترین جمعیت های آسیب پذیر.

دو Rohingya پناهندگان که تست مثبت شد زندگی در اردوگاه با جمعیت حدود یک میلیون نفر در کخس بازار یک شهر در جنوب بنگلادش. این اردوگاه شده است تحت مستند با توجه به همه گیر از 14 مارس ،

“در حال حاضر که این ویروس وارد بزرگترین پناهندگان حل و فصل در کخس بازار ما به دنبال در چشم انداز بسیار واقعی است که هزاران نفر از مردم ممکن است مرد از Covid-19,” شمیم جهان, نجات کودکان سلامت مدیر در بنگلادش در بیانیه ای گفت. “این بیماری همه گیر می تواند مجموعه بنگلادش پشت های دهه.”

منابع در حال حاضر بسیار کمیاب ترکیب این خطر است.

“وجود دارد تنها حدود 2,000 هواکش در همه بنگلادش در خدمت جمعیت 160 میلیون نفر” جهان اضافه شده است. “در Rohingya اردوگاه های پناهندگان — خانه برای نزدیک به یک میلیون نفر — وجود دارد هیچ تخت های مراقبت ويژه در این لحظه است.”

این یک grim فصل جدید در coronavirus بیماری همه گیر. Rohingya peoiple هستند یک گروه قومی زندگی می کنند که عمدتا در شمال میانمار, اما تبدیل به یکی از ترین در جهان مورد آزار و اذیت اقلیت ها با بسیاری از فرار به بنگلادش بیش از چند سال گذشته.

کارشناسان می گویند شیوع کروناویروس در یک اردوگاه پناهندگان است بدترین سناریو.

“هر نوع بیماری همه گیر است که هرگز خوب است, اما به خصوص این یکی که در آن فاصله فیزیکی غیر ممکن است و جداسازی یک شوخی است” Annick Antierens یک مشاور استراتژیک به گروه پزشکی برای پزشکان بدون مرز گفت: طبیعت در ماه گذشته.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>