از بین بردن 1 میلیون خانه از سیل مناطق می تواند صرفه جویی در $1 تریلیون

ایالات متحده می تواند به صرفه جویی بیش از 1 تریلیون دلار در دراز مدت با از بین بردن تقریبا 1 میلیون خانه از مناطق مستعد سيل و جابجایی ساکنان زمین بالاتر با توجه به یک مطالعه جدید بودجه توسط دولت است.

در 658 صفحه گزارش نشان می دهد که متوسط برنامه های دولت برای خرید و ویران کردن خانه ها در مناطق سیل باید تا حد زیادی به کاهش بلندی زیان رانده شده در بخش های تغییر آب و هوا.

خریداری برنامه های اجرا شده توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال و ایالات متحده تلاش کرده اند به دلیل محدودیت بودجه بی میلی مالکان به حرکت و قابل توجهی مدارک مورد نیاز برای نقل مکان ساکنان.

این گزارش توصیف خریداری برنامه ها به عنوان یک استراتژی کلیدی برای برخورد با افزایش ساحلی و رودخانهای جاری شدن سیل در بخشی ناشی از افزایش درجه حرارت و تشدید بارندگی است. در یک نمونه خریداری یک سازمان دولتی می پردازد خوشه ای از مالکان به نقل مکان و پس از آن حرکت می کند و یا تخریب خانه ها. در طول زمان که به کاهش هزینه های عمومی به فاجعه برنامه های.

“جاری شدن سیل در این کشور را بزرگترین خطر و ما فقط باید همه از این خانه ها در دشت سیلابی است که در حفظ و گرفتن تکراری زیان” گفت: Keith پورتر یکی از نویسندگان این پژوهش و مهندسی سازه محقق در دانشگاه کلرادو است. “ما هرگز باید ساختمان در سیلابی در وهله اول. از آن زمان به حل این مشکل است.”

گسترده در سراسر کشور خریداری برنامه خواهد بود گران است. از بین بردن 1 میلیون مستعد سيل خانه هزینه $180 میلیارد می گوید: این گزارش که دریافت کمک های مالی از FEMA و وزارت مسکن و توسعه شهری است.

اما این است که هزینه های تولید خواهد بود $1.16 تریلیون دلار در پس انداز بیش از 100 سال دوره عمدتا توسط جلوگیری از صدمه به اموال است که به طور معمول برای پرداخت توسط فدرال یارانه بیمه سیل و یا دیگر فاجعه برنامه های. این buyouts نیز کاهش می دهد غرق شدن مرگ و میر در طول سیل.

“این مطالعه فراهم می کند و مدرک انکار ناپذیر است که خطر کاهش تلاش خود را نه تنها صرفه جویی در زندگی می کند اما مقدار قابل توجهی از پول بیش از حد” گفت: Joel Scata یک آب و هوا وکیل با شورای دفاع منابع طبیعی. او درگیر در این گزارش.

در سال گذشته NRDC تحليل FEMA buyouts و گفت: این برنامه پیچیدگی منصرف بسیاری از مالکان از فروش ملک خود را. FEMA خریده 43,000 خواص از اواخر 1980s و خود را خریداری تلاش های “مبارزه برای دیدار با موجود باید گفت:” تجزیه و تحلیل.

گزارش جدید پرداختن به buyouts منتشر شد هفته گذشته توسط موسسه ملی ساختمان علوم غیر انتفاعی گروه تحقیقاتی ایجاد شده توسط کنگره در سال 1970 به ارائه توصیه هایی برای امن تر و مقرون به صرفه تر توسعه است. قانونگذاران و تنظیم کننده اغلب استناد موسسه را یافته است که نشان می دهد در دراز مدت صرفه جویی در هزینه از خطر کاهش.

آخرین گزارش به نظر می رسد برای اولین بار در ساختمان های موجود. آن را تجزیه و تحلیل راه هایی برای کاهش آسیب پذیری خود را به سیل و طوفان و زلزله و آتش سوزی و نحوه تشویق بخش خصوصی به سرمایه گذاری در کاهش خطر.

“بخش عمومی پول به اندازه کافی برای آماده سازی کشور ما برای خطرات. ما نیاز به سرمایه گذاری های خصوصی” گفت: Jiqiu یوان, مدیر اجرایی, ساختمان موسسه Multi-Hazard Mitigation و ساختمان لرزه ای شورای ایمنی.

این موسسه در گزارش quantifies پتانسیل صرفه جویی از چند اقدامات لازم برای محافظت از خانه در برابر خطرات طبیعی.

  • نزدیک به 3 میلیون خانه در امتداد خلیج فارس و سواحل اقیانوس اطلس می تواند غنی شده در برابر طوفان و بادهای قوی تر سقف و کراوات فراز برای خانه ساخته شده در هزینه $218 میلیون. بهبود تولید خواهد بود $913 میلیون در دراز مدت صرفه جویی.
  • نزدیک به 2.5 میلیون خانه در آتش سوزی مناطق مستعد ساخته شده می تواند بیشتر مقاوم در برابر آتش با نصب خو شیشه ای اتوماتیک آبپاش و آتش-دارای درب در هزینه $240 میلیارد دلار است. بهبود تولید خواهد بود $430 میلیارد دلار در دراز مدت صرفه جویی.
  • میلیون ها نفر از خانه ها در مناطق زلزله می تواند تقویت شود با نصب جراحی ستون در چند خانه و تامین مسایل مربوط به آثار, مجموعه های تلویزیونی و آب گرم کن. این اقدامات هزینه $235 میلیون و تولید $1 تریلیون دلار در منافع بیشتر در کالیفرنیا است.

در مجموع 2.2 تریلیون دلار می تواند ذخیره شده و با صرف $520 میلیارد, این گزارش می گوید.

بزرگترین پس انداز تا کنون شامل اجتناب از خسارت سیل رخ می دهد که در سراسر ایالات متحده بر خلاف سایر خطرات که منطقه ای.

این مطالعه شناسایی چند اقدامات دیگر از buyouts برای کاهش آسیب های سیل: بالا بردن خانه های floodproofing زیرزمین و حرکت کوره ها و بخاری از زیرزمین.

اما هیچ کدام از این اقدامات خواهد بود تقریبا به عنوان مقرون به صرفه به عنوان حرکت خانه ها از سیل مناطق به دلیل ترک خانه ها در مناطق که در آن آنها به احتمال زیاد به آب گرفتگی دوباره.

“Buyouts نمایندگی دائم سیل کاهش” در این گزارش آمده.

در مقیاس بزرگ خریداری برنامه با پیش بینی $1.16 تریلیون دلار در پس انداز و $180 میلیارد دلار در هزینه های چشمگیر را مطلوب هزینه-سود نسبت — در مورد $6.50 در پس انداز برای هر $1 صرف شده است.

نسبت به دیگر سیل مربوط به اقدامات کمتر مطلوب تولید حدود 2 دلار در پس انداز برای هر $1 صرف شده است.

این نسبت برای buyouts شبیه به دیگر خطر کاهش برنامه های تجزیه و تحلیل ساختمان موسسه در طول سال.

“نظر از تشویق کنگره برای سرمایه گذاری بیشتر در قبل از فاجعه کاهش این گزارش مفید خواهد بود” گفت: Scata از NRDC.

این گزارش می آید به عنوان کنگره و FEMA تلاش کرده اند برای مقابله با مدت طولانی و پر هزینه و مشکل تکراری شدن سیل در خانه. “تکراری-از دست دادن خواص” در حال تخلیه ملی بیمه سیل برنامه های اجرا شده توسط FEMA. کنگره و FEMA شده اند مردد به حذف برنامه یارانه ها که به شدت افزایش هزینه بیمه سیل برای صاحبان معرض خطر خواص.

پورتر در این مطالعه همکاری نویسنده گفت که کنگره تصویب تریلیون دلار از هزینه های دولت فدرال در COVID-19 همه گیر باید آن را مستقیم به از بین بردن خانه های که حفظ تکرار سیل آسیب.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>