حذف خاطرات برای درمان اعتیاد باشد ؟

محققان قطع یک مسیر عصبی مسئول مواد مخدر-همراه خاطرات در موش سوری.

موفقیت خود را در جلوگیری از عود در جوندگان ممکن است یک روز ترجمه برای پایدار درمان اعتیاد به مواد مخدر در افراد است.

تحقیقات پیرامون اعتیاد اغلب فرض پاداش است انگیزه اصلی برای استفاده از مواد مخدر و عود. اما در حالی که در تعقیب یک “بالا” می تواند سریع و استفاده از مواد مخدر اغلب علائم حاد ترک—که می تواند شامل تهوع, استفراغ, درد و گرفتگی روده ها است که درایو یک بازگشت به مواد مخدر برای تسکین.

“سخت ترین بخشی از درمان اعتیاد است که برای جلوگیری از عود به خصوص برای مصرف مواد مخدر می گوید:” Xiaoke چن استادیار زیست شناسی در دانشگاه استنفورد. مواد مخدر و علائم شدید هستند و عود در میان کاربران رایج است.

“برای جلوگیری از عود ما واقعا نیاز به مقابله با خروج” او می گوید.

هر دو پاداش به مواد مخدر “بالا” و تخفيف دردناک علائم می تواند به عنوان نشانه های حافظه قدرتمند است که باعث دارو هوس و منجر به عود. به عنوان یک نتیجه چن می گوید آزمایشگاه خود را درمان اعتیاد به مواد مخدر به عنوان یک مشکل حافظه.

تحقیقات جدید به نظر می رسد در نورون.

اعتیاد موش و حافظه

موش در مطالعه معرفی شدند به دو طرفه مجلسی متفاوت با لامسه و نشانه های بصری. در یک طرف آنها دریافت عاری از مواد مخدر راه حل شور; دیگر یک دوز مورفين. به مدت چهار روز موش رفت و از طریق “آموزش” ارتباط دو طرف اتاق با شور و یا مرفین.

زمانی که حافظه خود را تست شد در روز پنجم حیوانات تعجب توسعه اجباری اولویت برای مجلسی با مورفين.

چن آزمایشگاه قبلا ترسیم حیوانات’ یادگیری و حافظه به یک کلید گره در مغز شناخته شده به عنوان paraventricular تالاموس (PVT) که متصل به مغزی متعدد مناطق درگیر در اعتیاد به مواد مخدر. با استفاده از optogenetics نور بر اساس روش توسعه یافته توسط کارل حال حاضر دیسروت استاد مهندسی زیستی و روانپزشکی و علوم رفتاری این تیم قادر به دقت کنترل فعالیت های مختلف مسیر در نقاط مختلف از مواد مخدر را تجربه کنند.

هنگامی که موش ها در حال تبدیل شدن به وابسته به مورفين خاموش کردن و یا خاموش کردن یک PVT مسیر قبلا یافت می شود مهم برای خروج لغو اولویت خود را برای مبارزه با مواد مخدر در ارتباط مجلسی. هنگامی که موش ها مورد آزمایش قرار گرفتند یک روز بعد بدون خاموش کردن—پس از خروج مسیر می تواند تابع دوباره و نظری فعال سازی مجدد حافظه—وجود داشت با کمال تعجب هنوز هیچ اولویت برای مبارزه با مواد مخدر در ارتباط مجلسی.

“اطلاعات ما نشان می دهد که پس از خاموش کردن این PVT مسیر زیست محیطی نشانه نمی خواهد کار برای فعال کردن دوباره این حافظه می گوید:” چن. حتی زمانی که مورفین دوباره به راه افتادند به موش حیوانات هنوز هم نمی ترجیحا رفتن به مورفين زوج مجلسی و این حقیقی است حتی دو هفته بعد. آن را به عنوان اگر حیوانات تا به حال به طور کامل فراموش شده اثر—هر دو خوب و بد—از مواد مخدر است.

“ما آزمایش نشده زمان بعد نقطه از دو هفته می گوید:” چن. “اما ما فکر می کنم آن را بسیار به احتمال زیاد حافظه است که فقط رفته است.”

دانشمندان این خاموش از PVT مسیر “erasure” از آنجا که مواد مخدر همراه حافظه است که به طور موثر پاک شده از مغز است. آنها باور دارند که دو مولفه مهم برای دستیابی به حافظه حک مکان و بازه زمانی. دستکاری مسیر باید انجام شود در حالی که حیوان در داخل حافظه مرتبط با محیط زیست که در این مورد مرتبط با دارو مجلسی و هنگامی که حیوان را در برداشت.

“حافظه برای اولین بار نیاز به فعال به عنوان یک فرصت برای دقیق حافظه دستکاری می گوید:” چن. “شما نمی خواهید به پاک کردن کل حافظه; شما فقط می خواهید برای پاک کردن بخشی که در ارتباط با مواد مخدر است.”

هنگامی که فعال وجود دارد که از یک پنجره فرصت برای به روز رسانی مواد مخدر مربوط به حافظه است. فقط به عنوان به روز گذشته تجربه می توانید لینک به تجربه در حال حاضر دانشمندان می تواند در تقویت و, تقویت حافظه با ارائه مواد مخدر و یا تضعیف آن با تغییر اساسنامه; این اساس برای یک موجود درمان اعتیاد شناخته شده به عنوان انقراض آموزش.

این کار توسط چن آزمایشگاه نشان می دهد که امکان یک گزینه سوم: پاک کردن حافظه به طور کامل توسط خاموش کردن PVT مسیر.

جدید درمان است ؟

Optogenetics یک ابزار تحقیقاتی است که مفید برای نشان دادن نقش خروج دولت و سهم خود را به نگهداری مواد مخدر در ارتباط حافظه, اما آن است و نه عملی و نه مناسب برای درمان اعتیاد به مواد مخدر در افراد است.

با توجه به چن اثرات optogenetics ممکن است به تقلید از طریق تحریک عمیق مغزی از همان PVT مسیر با استفاده از الکترود هر چند او می گوید این اشکال از درمان هنوز یک راه طولانی ، تحریک عمیق مغزی استفاده شده است به طور موثر درمان لرزش در بیماران مبتلا به پارکینسون و به کار گرفته شده است در آزمایش های بالینی برای درمان افسردگی است.

“مواد مخدر به عنوان یک محرک می تواند رانندگی بسیار قوی رفتار می گوید:” چن. “من می خواهم به درک مکانیسم زمینه ای است که رفتار و امیدواریم که این دانش می تواند کمک به نشانی ویرانگر مواد مخدر بیماری همه گیر در ایالات متحده است.”

اضافی نویسندگان از دانشگاه استنفورد و شنژن کلید آزمایشگاه اعتیاد به مواد مخدر کمک کند.

بودجه برای تحقیقات در آمد از کلمبوس بنیاد firmenich, مدیر نسل بعدی صندوق Terman یاران وو Tsai موسسه علوم اعصاب را NeuroChoice ابتکار موسسه ملی سلامت موسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر بر مغز و رفتار بنیاد تحقیقات شنژن دولتی کمک های مالی یک گوانگدونگ آزمایشگاه تحقیقات اعطای ملی علوم طبیعی پایه و چین گوانگدونگ استانی کلید آزمایشگاه مغز کانکتوم و رفتار و آکادمی علوم چین بین المللی همکاری برنامه.

منبع: لارا Streiff برای دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de