Remdesivir نشان می دهد وعده در حال انجام COVID-19 کارآزمایی بالینی

در یک کارآزمایی بالینی تست ایمنی و اثر بخشی از remdesivir از داروی ضد ویروسی است که نشان دادن وعده در درمان بزرگسالان مبتلا به COVID-19 با توجه به داده های اولیه از موسسه ملی بهداشت.

“بر اساس برخی از داده ها است که در طی روزهای اخیر به نظر می رسد که remdesivir می کند و نشان می دهد برخی از سود ثابت بیش از دارونما می گوید:” آنجلا Branche, استادیار و یا در گروه پزشکی (بیماری های عفونی) با دانشگاه روچستر مرکز پزشکی واکسن درمان و واحد ارزیابی.

داده های اولیه از آزمایشات نشان می دهد remdesivir سرعت تا زمان بهبودی برای برخی بیماران با COVID-19. به طور خاص این داده ها نشان می دهد که بیمارانی که دریافت remdesivir بهبود به طور متوسط چهار روز سریع تر از بیمارانی که دارونما دریافت کردند (11 روز در مقابل 14 روز).

“نتایج با remdesivir مثبت هستند اما آن را یک داروی معجزه.”

نتایج همچنین نشان می دهد میزان مرگ و میر از 8 درصد در گروه دریافت remdesivir در مقابل 11.6 درصد برای کسانی که در گروه دارونما. که در نتیجه در نظر گرفته شده است امیدوار کننده است اما نظر آماری معنیدار نبود.

زمانی که Branche و ان Falsey استاد گروه پزشکی (بیماری های عفونی) گفت: تیم های خود را در مورد این نتایج اولیه “یکی از پرستاران گفت: او را به رفتن به خانه خوشحال گریه به جای غمگین گریه که من فکر می کنم انعکاسی است از قدر آنچه که ما شاهد بوده ام در طول ماه گذشته و, چگونه اطمینان بخش و با ارزش آن است که به می دانم که ما بخشی از چیزی است که می تواند به نفع مردم” Branche می گوید.

محققان ثبت نام از 16 COVID-19-مثبت داوطلبان از دانشگاه های قوی در بیمارستان یادبود در دو سو کور و کنترل شده با دارونما. داوطلبان دریافت دارونما یا دارو تجویز داخل وریدی.

آزمایشی در حال انجام است و اطلاعات بیشتر در آینده است از جمله چگونه به بهترین استفاده از این دارو و اینکه آیا اجرای آن در رابطه با داروهای دیگر مانند داروهای ضد التهابی baricitinib می تواند در بهبود و اثربخشی آن است.

“نتایج با remdesivir مثبت هستند اما آن را یک معجزه به مواد مخدر” Falsey می گوید. “از آن ما می شود بلوک ساختمان که در آن ما سعی می کنیم به بهبود است.”

محققان قبلا تست شده remdesivir یک broad-spectrum ضد ویروسی درمان در انسان با ویروس ابولا است. آن را نشان داده است وعده در مدل های حیوانی برای درمان سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) و سندرم حاد تنفسی (سارس) که دیگر coronaviruses شود.

منبع: دانشگاه روچستر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>