Remdesivir می توانید صرفه جویی بیشتر COVID بیماران که در بیمارستان در حال اشباع

یک مطالعه جدید تشریح چگونگی remdesivir می تواند صرفه جویی در زندگی در کشور با کمتر از ظرفیت بیمارستان مانند آفریقای جنوبی که در آن COVID-19 شروع به پایمال کردن بخش های مراقبت ويژه.

این پژوهش در میان اخبار که ایالات متحده را خریداری کرده است تا عملا کل عرضه جهانی مواد مخدر است.

“چرا شما استفاده از مواد مخدر است که دسترسی محدود به نجات یک زندگی که همان دارو می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نجات دو دختر زندگی می کند؟”

تحقیقات اخیر نشان داده است که remdesivir می تواند به کاهش مرگ و میر ناشی از COVID-19 تا آنجا که 30% اما بیشتر اثر قابل توجهی در چه مدت بیماران نیاز به مراقبت های ویژه از به طور متوسط از 15 روز به طور متوسط از 11 روز.

مطالعه بالینی بیماری های عفونی تخمین می زند که remdesivir توانایی کوتاه کردن ICU باقی می ماند می تواند به افزایش تعداد بیماران درمان شده در آفریقای جنوبی Icu توسط بیش از 50٪.

این افزایش ظرفیت ذخیره می تواند به عنوان بسیاری از 6,862 زندگی در هر ماه به عنوان کشور مورد اوج. اضافه کردن به که بالقوه زندگی ذخیره شده به طور مستقیم از remdesivir درمان و دارو می تواند به جلوگیری از مرگ و میر ناشی از به عنوان بسیاری از 13,647 آفریقای جنوبی در ماه دسامبر.

“وجود دارد بسیاری از کشورها با محدود ICU ظرفیت است که می تواند به نفع از این دو تاثیر بر مرگ و میر می گوید:” منجر نویسنده بروک نیکولز استادیار بهداشت جهانی در دانشگاه بوستون در دانشکده بهداشت عمومی.

“چرا شما استفاده از مواد مخدر است که دسترسی محدود به نجات یک زندگی که همان دارو می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نجات دو دختر زندگی می کند؟”

نیکولز می گوید او نگران است خبری که از آمریکا خریده است تا remdesivir عرضه به خصوص اگر دولت حتی نمی مطمئن شوید که اولویت می رود به ضعف ما مکان.

“از آنجا که زندگی بیشتر می توان در هر فرد درمان می شود که با استفاده از remdesivir در مکان های که در آن ICU منابع شکسته, با استفاده از remdesivir وقتی ICU منابع نیست نقض خواهد بود misallocation از منابع کمیاب,” او می گوید.

محققان شده است مدل سازی آفریقای جنوبی COVID-19 اپیدمی برای کمک به دولت این کشور تصمیم گیری آگاهانه و قبلا پیش بینی کرد که این کشور در ICU ظرفیت می تواند غرق در اوایل این ماه. سخت ترین ضربه استان کیپ غربی بیش از ICU ظرفیت در ماه ژوئن.

برای remdesivir مطالعه محققان با استفاده از خود را ملی آفریقای جنوبی COVID-19 اپیدمیولوژی مدل به نگاه در حدود 3 تا 6 ماه هنگامی که موارد شدید خواهد شد بیش از این کشور 3,450 موجود ICU تخت. اگر هر یک از آفریقای جنوبی بيماران ICU با COVID دریافت remdesivir کاهش دمای ICU بماند محققان تخمین زده می شود که تعداد زیادی از بیماران درمان شده در Icu از ماه ژوئن تا دسامبر را افزایش می دهد از بین 23,443 و 32,284 بیماران به میان 36,383 و 47,820.

میزان مرگ و میر برای COVID-19 در Icu متفاوت است از کشوری به کشور و در بیمارستان به بیمارستان به طوری که تعدادی از نجات زندگی از افزایش ICU ظرفیت نیز متفاوت است. محققان مدل حالات مختلف پیدا کردن افزایش ICU ظرفیت در آفریقای جنوبی می تواند صرفه جویی 685 زندگی در هر ماه اگر یک بیمار که نیاز به مراقبت های ویژه بود و فقط به عنوان به احتمال زیاد به مرگ در ICU از خارج از.

در افراطی دیگر محققان تخمین زده می شود که افزایش ICU ظرفیت از remdesivir می توانید ذخیره کنید به عنوان بسیاری از 6,682 زندگی در هر ماه اگر تقریبا تمام بیمارانی که نیاز است اما دریافت نمی ICU مراقبت از درگذشت اما کسانی که دریافت ICU مراقبت به حال 50-50 تغییر باقی مانده.

اگر درمان مستقیم با remdesivir نیز ذخیره زندگی اضافی 30% از بیماران—برآورد فعلی برای مبارزه با مواد مخدر پس از آن محققان تخمین زده می شود که remdesivir را “تاثیر دو” می تواند ذخیره به عنوان بسیاری به عنوان 13,647 زندگی در آفریقای جنوبی در ماه دسامبر.

منبع: دانشگاه بوستون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de