نسبیت فضا را 3D-نسخه قابل چاپ راکت جدید خود مختار کارخانه در لانگ بیچ کالیفرنیا

نسل بعدی موشک سازنده نسبیت فضا در حال حرکت به یک خانه جدید.

نسبیت فضاکه هدف آن به انقلابی spaceflight با 3D-چاپ راکت به زودی بر اساس یک 120,000 فوت مربع (11,150 متر مربع) فضای در لانگ بیچ کالیفرنیا نمایندگان شرکت اعلام کرد جمعه (Feb. 28).

امکانات جدید است که به نسبیت فضا را لوس آنجلس ستاد به عملیات کسب و کار و خودمختار کارخانه است که بوسیله اسباب گردنده از شرکت Terran 1 موشک. این خودرو برنامه ریزی شده است برای پرواز برای اولین بار در سال آینده.

تصویری: دیدار نسبیت فضا home 3D-چاپ موشک

مرتبط با: 3D-printed موتور موشک راه اندازی دوره جدید از اکتشافات فضایی

“نسبیت اخلال نزدیک به 60 سال قبل فناوری هوافضا با ساختمان جدید تولید پلت فرم با استفاده از رباتیک, 3D چاپ و هوش مصنوعی” نسبیت فضا مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران تیم الیس در بیانیه ای گفت.

“با هیچ ثابت و مخروط نسبیت فعال است عظیم قسمت تعداد و کاهش خطر افزایش سرعت تکرار و ایجاد کاملا جدید زنجیره ارزش” الیس اضافه شده است. “من اعتماد به نفس ما مستقل کارخانه تبدیل خواهد شد و آینده فن آوری پشته برای کل صنعت هوا و فضا.”

الیس یک بار کار می کرد در آبی مبدا, جف بزوس,’ پروازهای فضایی شرکت. همکار نسبیت فضا بنیانگذاران اردن هیچ کس سابق SpaceX کارمند. اواز یا موسیقی دو نفری تشکیل نسبیت فضا در سال 2015 آورده و آن را از حالت خفا چند سال بعد.

این شرکت با هدف بسیار افزایش دسترسی به فضا از طریق چاپ 3D و هوشمند اتوماسیون. این رویکرد منجر به موشک هایی که بسیار کمتر پیچیده و بسیار قابل اطمینان تر و بسیار سریع تر به ساخت بیش از همتایان سنتی خود را نسبیت فضا نمایندگان گفته اند.

برای مثال 95-پا بلند (29 m) Terran 1 فقط 1% به عنوان بسیاری از نقاط به عنوان “عادی” راکت انجام با توجه به توضیحات در نسبیت فضا سایت. دو مرحله موشک که قادر خواهد بود برای راه اندازی حداکثر 2,750 پوند است. (از 1250 کیلوگرم) به پایین مدار زمین در هر یک از $10 میلیون ماموریت ساخته می شود از ابتدا در کمتر از 60 روز است.

Terran 1 ظرفیت حمل بار توسط راه قرار می دهد خودرو در یک تو رفتگی در دیوار بین smallsat پرتابی مانند موشک آزمایشگاه الکترون تقویت کننده و بزرگتر موشک مثل SpaceX را فالکون 9.

نسبیت فضایی جدید از 120 ، 000 فوت مربع (11,150 متر مربع) ستاد در لانگ بیچ کالیفرنیا خواهد شد از ویژگی های این شرکت در مرکز عملیات کسب و کار و یک نسل بعدی موشک کارخانه. (اعتبار تصویر: نسبیت فضا)

مقر جدید می افزاید: به نسبیت فضا رشد ردپا در سراسر کشور است. این شرکت در حال حاضر اجاره یک 220,000 فوت مربع (20,440 مربع متر) ساختمان کارخانه Stennis ناسا در مرکز فضایی در می سی سی پی ، نسبیت فضا نیز دارای یک توافق برای استفاده از دو تست امکانات در Stennis و شرکت امن و مناسب برای راه اندازی Terran 1 راکت از راه اندازی مجتمع-16 در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در فلوریدا.

نسبیت فضا چشم انداز بسیار فراتر از ایالات متحده مرزهای, اما — بسیار فراتر از مدار زمین در واقعیت است. این شرکت می خواهد در نهایت کمک به بشریت از استعمار مریخ است.

“ما اعتقاد داریم در یک مطلب الهام آینده با مردم پر رونق در زمین و مریخ” نسبیت فضا در وب سایت آمده است. “در اوایل روز حل و فصل هوشمند اتوماسیون و بسیار سبک وزن و جمع و جور 3D چاپ اساسی فن آوری های مورد نیاز خود را به سرعت ایجاد یک جامعه جدید با منابع کمیاب است.”

طراحی از شرکت ابدیت موتور موشک می تواند جای که سیاره سرخ چشم انداز. موتور رایت اکسیژن مایع و مایع متان که هر دو می تواند توان تولید در مریخ, SpaceX به عنوان بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Elon Musk است تاکید کرد. (SpaceX جدید رپتور, موتور خواهد شد که قدرت این شرکت کشتی فضایی و فوق سنگین مریخ-استعمار سیستم حمل و نقل نیز سوزاندن اکسیژن و متان.)

اگر نسبیت فضا می کند و در عین حال هر گونه راه اندازی زیر کمربند خود سرمایه گذاران را ابراز اعتماد به نفس قابل توجهی در این شرکت است. نسبیت فضا بریتانیایی به 140 میلیون دلار در بودجه دور گذشته سقوط آوردن این شرکت سرمایه گذاری در مجموع به مسافت 185 دلار میلیون نفر است.

و مشتریان در حال حاضر شروع به خط سوار Terran 1 به فضا است. برای مثال نسبیت فضا به تازگی اعلام کرد قرارداد برای راه اندازی بر روی کامپیوتر کاربر برای Momentus, Telesat, Spaceflight و تایلند مبتنی بر راه اندازی mu فضا.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de