روابط سخت است. اما با زوج درمانی آنلاین، پیدا کردن کمک نیست.

فیلم ها، کتاب ها، و برنامه های تلویزیونی تمایل دارند که عشق را آسان به نظر برسونند. تو با يکي آشنا ميشي، سرت رو روي پاشنه ها ميفتي و بعدش با خوشحالي زندگي ميکني. در زندگی واقعی، ساختن و حفظ یک رابطه سالم بسیار پیچیده تر است. یک تن کار سخت و فداکاری طول می کشد. و گاهی اوقات، هنگامی که همه چیز واقعا خشن می شود، تمایل به دریافت کمک از یک حرفه ای طول می کشد. خوشبختانه، گرفتن این کمک آسان تر از همیشه به لطف مشاوره رابطه آنلاین از خدمات مانند ReGain است.

couples therapyعکس از طریق Unsplash

در گذشته بسیاری از زوج ها به دلایل مختلفی تمایلی به درخواست کمک از درمانگران حرفه ای نبودند. گاهی به دلیل ترس از ننگ اجتماعی، یا به این دلیل بود که از باز کردن به روی یک غریبه عصبی بودند. زمان های دیگر آن را به این دلیل بود که بسیاری از مشاوران در منطقه خود وجود ندارد، و یا رفتن به یکی به سادگی راحت و یا مقرون به صرفه نیست. اما امروز گزینه های آنلاین مانند ReGain در حال از بین بردن بسیاری از این موانع.

ReGain یک سرویس مشاوره رابطه آنلاین است که به طور خاص طراحی شده است تا دریافت کمک از مشاوران رابطه حرفه ای برای زوج ها آسان تر و مقرون به صرفه تر شود. برای شروع همه شما باید انجام دهید این است که پر کردن یک نظرسنجی کوتاه و ReGain شما را با یک روانشناس، ازدواج دارای مجوز و درمانگر خانواده، مددکار اجتماعی بالینی دارای مجوز، و یا مشاور حرفه ای دارای مجوز مطابقت. از آنجا که مشاوران مختلف روش های مختلف و زمینه های مختلف تخصص، ReGain سخت کار می کند برای پیدا کردن بهترین مناسب ممکن برای شما. با این حال، تمام درمانگران ReGain به طور کامل در ایالت خود مجوز دارند و حداقل سه سال و ۲۰۰۰ ساعت تجربه دارند.

بر خلاف مشاوره زوج های چهره به چهره سنتی، ReGain به شما راه های متعددی برای برقراری ارتباط با مشاور خود می دهد. اگر ترجیح می دهید از طریق تلفن یا چت ویدئویی با مشاور خود تعامل داشته باشد، می توانید قرار ملاقات ها را برنامه ریزی کنید. با این حال ، اگر شما راحت صحبت کردن نیست ، شما همچنین می توانید با مشاور خود را به صورت الکترونیکی از طریق خصوصی آنلاین “اتاق” با استفاده از هر دستگاه وب فعال ارتباط برقرار کنید. در اتاقتان در مورد خودتان می نویسید، سوال می پرسید و در مورد مسائلی که شما و شریک زندگی تان تجربه می کنید بحث می کنید. پس از آن مشاور شما پاسخ خواهد داد، ارائه بازخورد، بینش، و راهنمایی. شما حتی می توانید انتخاب کنید به طور کامل ناشناس باقی می ماند اگر آن را باعث می شود شما احساس راحتی بیشتری.

online therapyعکس از طریق Unsplash

بسیاری از کارشناسان بهداشت روانی در مورد درمان آنلاین تردید داشتند زمانی که مردم برای اولین بار شروع به تلاش آن کردند. با این حال، علم نشان می دهد که درمان آنلاین درست و همچنین درمان سنتی برای تعدادی از مسائل کار می کند.

یک مطالعه در سال ۲۰۱۴ از مجله اختلالات محبتی نشان داد که درمان آنلاین به همان اندازه در درمان افسردگی به عنوان درمان رو در رو موثر است. یک مطالعه در سال ۲۰۱۸ از مجله اختلالات روانی دریافت که درمان شناختی رفتاری آنلاین به همان اندازه به اندازه درمان رو در رو برای افسردگی عمده، اختلال وحشت، اختلال اضطراب اجتماعی، و اختلال اضطراب عمومی موثر است. و یک مطالعه دیگر در سال ۲۰۱۴ از تحقیقات رفتار و درمان دریافت که درمان شناختی رفتاری آنلاین یک راه موثر و مقرون به صرفه برای درمان اختلالات اضطرابی است.

البته درمان آنلاین برای همه مناسب نیست. ارائه دهندگان تنها آنلاین مجاز به تشخیص رسمی نیستند و نمی توانند داروها را تجویز کنند. افرادی که با مسائل جدی تر و بیماری های روانی سر و کار دارند، نیاز به سطحی از مراقبت های دست به دست دارند که به سادگی نمی توان آن را از طریق تلفن یا اینترنت ارائه کرد. با این حال ، برای زوج هایی که فقط نیاز به کمک کار را از طریق مسائل رابطه مشترک است که ساخت تا در طول زمان ، درمان آنلاین می تواند یک گزینه عالی است.

couples therapyعکس از طریق Unsplash

نگران اينه که چطور يجوري از پس “رگاين” بربياي؟ نکن . با ReGain شما همه چیز را برای یک هزینه مسطح دریافت کنید. و در حالی که نرخ دقیق به مشاور خاص شما بستگی دارد، به طور کلی، شما می توانید انتظار داشته باشید که بین 40 تا 70 دلار در هفته پرداخت کنید. که شامل ارتباط کتبی نامحدود با مشاور شما، و البته، شما آزاد هستید که اشتراک خود را در هر زمان لغو کنید. اگر تا به حال هزینه خدمات مشاوره را از جیب پرداخت کرده ام، می دانید که این نرخ ها فوق العاده مقرون به صرفه هستند.

اگر شما و شریک زندگی تان در حال عبور از برخی از زمان های سخت، یک روز دیگر صبر کنید. دست از بهانه سازی بردار و شروع به کمک گرفتن کنید. مشاوره زوج های آنلاین ReGain راحت، مقرون به صرفه، و با احتیاط است. اینجا را کلیک کنید برای پیدا کردن اگر آن را برای شما مناسب است.

طرفداران آینده گرایی: برای ایجاد این محتوا، یک تیم غیر سرمقاله با یک شریک وابسته کار می کرد. ما ممکن است یک کمیسیون کوچک در مورد اقلام خریداری شده از طریق این صفحه جمع آوری. این لزوماً منعکس کننده دیدگاه ها یا تأیید هیئت تحریریه Futurism.com نیست.

ادامه بده . مشترک خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de