شادی پیشرفته! آزمایشگاه رشد بیکن است که در اینجا

برخی از خوک

سرانجام جهان از آزمایشگاه رشد گوشت به ما داده است یک شکل مصنوعی از بیکن.

بالاتر استیک یک انگلستان مبتنی بر جایگزین گوشت, راه اندازی موفق به ایجاد هر دو بیکن و گوشت خوک حلقه از مخلوطی از آزمایشگاه رشد سلول ها و, متفرقه, محصولات گیاهی, پروتئین ها, چربی ها و نشاسته TechCrunch گزارش. در حالی که بسیاری از جایگزین های گوشت استارتاپ خارج شده اند وجود دارد تلاش برای کرک استیک این اولین بار است که هر کسی که موفق به اختراع کردن آزمایشگاه رشد بیکن.

نیش اندازه

در حال حاضر این شرکت تنها تولید یک نمونه کوچک برای اثبات آن ممکن بود. TechCrunch گزارش که آن را هنوز رتبهدهی نشده است قادر به تولید آزمایشگاه-رشد مواد غذایی در مقیاس و یا فروش آن به مشتریان است که هنوز گسترده محدودیت در صنعت نوپای — اما این شرکت به نقل از افزایش تقاضا و کاهش عرضه جهانی گوشت خوک به عنوان دلیلی برای تلاش برای نگه داشتن.

“تولید اولین کشت بیکن و گوشت خوک شکم اثبات شده است که تکنیک های جدید می تواند کمک به دیدار با تقاضا برای گوشت خوک و محصولات در سطح جهانی” مدیر عامل Benjamina Bollag گفته TechCrunch.

داغ کالا

گذشته از اینترنت وسواس با بیکن پیدا کردن یک منبع جدید از گوشت خوک است که با فشار دادن لحظه ای: TechCrunch گزارش می دهد که یک ویروسی شیوع کشته تا 40 درصد از خوک ها در چین در سال گذشته است.

“ماموریت ما این است برای ارائه گوشت که سالم و پایدار بدون مصرف هر گونه فداکاری در طعم” گفت: Bollag.

ادامه مطلب: ماموریت ما این است برای ارائه گوشت که سالم و پایدار بدون مصرف هر گونه فداکاری در طعم [Reason]

بیشتر در جایگزین گوشت: آزمایشگاه رشد گوشت می تواند بدتر برای محیط زیست

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de