کاهش خیابان پراکندگی می تواند کمک به مبارزه با تغییر آب و هوا

شهرستانها در سراسر جهان در حال گسترش است. جنگل و مزارع و بیابان در حال هموار شدن جاده یک تحول است که عملا غیر قابل برگشت و یکی است که می تواند پیامدهای عمیقی برای گرمایش جهانی بسته به اینکه چگونه وسیع این streetscapes هستند. محققان در حال حاضر یافت می شود که در شهر و حومه خیابان ها در سراسر جهان تبدیل شده اند کمتر متصل طی چهار دهه گذشته تشویق حالت از حمل و نقل است که کمتر آب و هوا پسند.

مطالعه جدید منتشر شده در ماه گذشته در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم ایالات متحده آمریکامتفاوت از قبلی مقاله را در رویکرد خود را به اندازه گیری پراکندگی مراکز شهری. به جای نگاه کردن به چگونه گسترش ساکنان هستند و یا چه مقدار زمین یک شهر را پوشش می دهد محققان ایجاد یک شاخص بر اساس چگونه کارآمد متصل خیابان هستند—به عبارت دیگر تا چه حد یک نفر باید به سفر برای رفتن از یک نقطه شهر به دیگری. در یک شل متصل خیابان سیستم پر از مرده به پایان می رسد جاده های منتهی به جوامع دردار یا جدا مسیرهای کشش به دور محله ها مردم بیشتر احتمال دارد به رانندگی اتومبیل—یک منبع اصلی انتشار گازهای گلخانه ای — می گوید: مطالعه همکاری نویسنده کریستوفر برينگتن مور-Leigh یک اقتصاددان در دانشگاه مک گیل دانشکده محیط زیست است. در پایان مقابل از طیف اگر خیابان های, فرم, تنگ, شبکه مسیرهای کوتاه تر راه رفتن راحت تر است و سرمایه گذاری در حمل و نقل عمومی است که بیشتر برای خوشایند دولت شهری. “انتخاب اولیه جاده از طرح های جدید توسعه می تواند یکی از بزرگترین آب و هوا-مربوط به سرمایه گذاری است که انسان در حال ساخت” Barrington-لی می گوید. “و در عین حال آن را گرفتن مقدار زیادی از توجه در محافل سیاست.”

او و همکارانش با استفاده از تصاویر ماهواره ای گرفته شده بین سال 1975 و 2014 به سند هنگامی که خیابان ها شروع به مار را از طریق مزارع و دیگر مناطق دور افتاده در اطراف 200 شهرستانها. آنها تجزیه و تحلیل اطلاعات با استفاده از اندازه گیری آنها ایجاد شده به نام خیابان-شبکه Disconnectedness شاخص یا SNDi. بیشتر به یک شهرستان ویژه تعداد زیادی از مرده به پایان می رسد و یا فاصله بیشتر بین تقاطع برای مثال در مطلب “خاطره” آن تعیین شده اند و بالاتر از آن SNDi نمره بود. “رویکرد خود را کاملا با رمان” می گوید: Richa Mahtta یک دستیار پژوهش مطالعه شهرنشینی و استفاده از منابع در دانشگاه ییل بود که درگیر نیست در کار.

اعتبار: Amanda Montañez; منبع: “روند جهانی به سمت خیابان های شهری-شبکه خاطره” توسط کریستوفر برينگتن مور-Leigh و آدم میلارد-توپ در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم ایالات متحده آمریکا, Vol. 117 شماره 4; 28 ژانویه 2020

محققان دریافتند که خیابان در ایالات متحده جوانه زده در خارج از شهرستانها سریع تر از هر جای دیگری بر روی زمین تا زمانی که به اوج رسید در اواسط 1990s. هر چند خیابان آن رشد کرده اند به تدریج بیشتر متصل از بناهای باقی مانده بدتر در ایالات متحده از هر کشور دیگر. در بسیاری از مناطق آن به طور پیوسته افزایش یافته و از سال 1975 هر چند در سطح جهانی نرخ اخیرا کاهش یافته است.

تعدادی از عوامل کمک به رانندگی در خیابان های شهر’ گسترش به ایالات متحده حومه در طول قرن 20 با توجه به هارولد پلات دانشگاه لویولا مورخ که مطالعات شهرستانها و محیط زیست بود و نه درگیر در مقاله جدید. اختراع برق و شبکه و تلفن و اتومبیل در نزدیکی آغاز 1900s ساخته شده زندگی فقط در خارج از شهرستانها راحت تر است. و پس از جنگ جهانی دوم سفید ساکنان شهرستان flocked به حومه شهر کمک کرد در بخشی از مشوق ها برای بانک ها به کم بهره وام مسکن به جانبازان از طریق دستگاه گوارش لایحه پلات می گوید.

با وجود منهتن معروف, تنگ, خیابان, شبکه, شهر نیویورک رتبه در میان 10 وسیع ترین شهرستانها از 200 مورد بررسی در این مطالعه به دلیل جاده های طولانی است که جوانه زده در اطراف منطقه شهری بزرگتر. اما کلانشهر هستند که نه تنها آنهایی که با بالا SNDi. رالی N. C. بسیار کمتر از مردم نیویورک—اما آن را به همان مقدار از بناهای سوخت در بخش افزایش جمعیت و حضور از طریق بزرگراه و در اطراف شهرستان. از جمله بزرگراه بسیاری از حومه جاده fractally تقسیم کردن به مرده می رسد با توجه به سال 2000 موسسه بروکینگز گزارش و یک 2014 , مجله PLOS ONE, paper. (گرافیک همراه این مقاله تنها نشان می دهد که SNDi رتبه بندی برای یک زیر مجموعه از شهرستانها در مطالعه: کسانی که با 3000 یا بیشتر از تقاطع.)

متعدد در شهرستانها در سراسر جهان به نظر می رسد تکرار آمریکا را سریع خاطره از دهه 1970 و 1980 به عنوان جمعیت جهانی تغییر به مناطق شهری است. مثلا بانکوک تا به حال تا کنون یکی از مهمترین قطع شده مجموعه ای از خیابان ها در میان جمعیت شهرهای بزرگ در طول چهار دهه مطالعه جدید بررسی قرار گرفت. تایلند اواسط دهه 20 قرن رشد اقتصادی موجب توسعه سریع در پایتخت آن است. جاده ها شکل گرفته و گسترش شبکه که شامل “superblocks” یا غول عصری برای زمین خالی یک سال 2007 کاغذ در طراحی شهری بین المللی یافت می شود.

اعتبار: Amanda Montañez; منبع: “روند جهانی به سمت خیابان های شهری-شبکه خاطره” توسط کریستوفر برينگتن مور-Leigh و آدم میلارد-توپ در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم ایالات متحده آمریکا, Vol. 117 شماره 4; 28 ژانویه 2020

در سمت تلنگر, ژاپن در شهرستانها باید به طور مداوم حفظ برخی از مهمترین متصل خیابان systems—تا حدودی به دلیل برنامه ریزی شهری, قانون تنظیم مقررات به روز شده در سال 1968 به منظور محدود کردن توسعه زمین و جلوگیری از هرج و مرج شهرنشینی در کشور و رونق اقتصادی. بسیاری از آمریکای جنوبی شهرستانها نگهداری بناهای محدود به یک زمان و به دلیل انبوه شبکه الگوهای چپ توسط استعمارگران اسپانیایی. اما برخی—از جمله گواتمالا شهرستان که چهارمین وسیع ترین شهرستان در جهان—شروع به گسترش در 1970s. درگیری های خشونت آمیز تحت فشار قرار دادند و مردم شهر را از لبه ها با توجه به یک سال 2018 مطالعه در شهرستانها, و آن را دوباره شکل که اسکان غیررسمی بریدن پس از مخرب زلزله سال 1976.

یکی از دلایل رشد پراکندگی است که خیابان جدید تمایل به تقلید موجود با توجه به تحقیقات قبلی توسط PNAS مقاله نویسندگان. یک توسعه دهنده ساختمان جدید جاده های بعدی به یک شبکه قابل پیاده خواهد شد که دلیل خوب برای آنها قابل پیاده نیز برينگتن مور-لی می گوید. “در مقابل اگر من ساختمان در کنار یک غیر قابل نفوذ cul-de-sac, نه تنها در وجود و عدم وجود خدمات به راه رفتن وجود دارد, اما من می تواند بسیار مطمئن وجود ندارد رفتن به,” او اضافه می کند. “در واقع من حتی می توانید کاملا مطمئن باشید که شانس دولت محلی قرار دادن در حمل و نقل وجود دارد نسبتا کم است” بنابراین آن را حس می کند برای توسعه دهندگان و یا برنامه ریزان شهرستان برای ادامه اضافه کردن بیشتر unwalkable و قطع جاده ها.

آمریکا را اوج و متعاقب آن کاهش در چنین streetscapes نشان می دهد که حتی به سرعت در حال گسترده کشورها می تواند تغییر ، آمریکا برگشت می توان به تعدادی از عوامل از جمله برنامه ریزان شهری که در آغوش جدید urbanist اصول طراحی مانند شبکه بندی می خیابان ها و سیاست گذاران که اولویت بندی خیابان اتصالات با توجه به برينگتن مور-لی تحقیقات قبلی. چند شهرستانها ایالات متحده را ممنوع culs-de-sac, به عنوان مثال. دیگران نوشته اند شبکه بندی می خیابان ها را در کدهای ساختمان. Barrington-Leigh امیدوار است تحقیقات جدید کمک می کند تا پرورش از جمله سیاست. Mahtta فکر می کند می تواند به دلیل آن “در واقع خواستار یک نیاز برای اقدام مربوطه,” او می گوید. “[این] نکات برجسته که در آن ما می توانید شروع کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im