معرف راه حل ممکن است نیم تنه COVID-19 تست تنگنا

محققان توسعه داده اند یک راه برای ایجاد بسیار مهم معرف برای استفاده در COVID-19 آزمون است که می تواند پیشرفت به استفاده و تولید آینده آزمون.

تقاضای بالا برای مواد مورد استفاده در COVID-19 آزمون ایجاد کرده است برخی از مسائل مربوط به عرضه در انگلستان (و حتی بیشتر از آن برای کشورهای در حال توسعه) بنابراین محققان تصمیم به سعی کنید بیشتر از آنزیم های مورد نیاز برای تولید مواد خود را که آنها پس از آن می تواند استفاده به صورت تجاری در دسترس تست کیت.

آنها نه تنها موفق به تولید بیشتر از کسانی که بسیار مهم و زیادی در پی پس از آنزیم ها است که بیشتر معرف برای تست کیت آنها همچنین ممکن است از راههایی است که می تواند گسترش و تسهیل استفاده از آنها در COVID-19 انجام شد.

تیم تولید یک بسته از آنزیم های هر کلید به تولید بیشتر معرف برای COVID-19 آزمون:

  • یک رونوشت معکوس (یک آنزیم مورد استفاده برای تولید DNA از RNA الگو).
  • یک Taq polymerase.
  • یک RNAse بازدارنده (همچنین به عنوان شناخته شده RNAsin).
  • رتته ترکیبی آنزیم با رونوشت معکوس و DNA polymerase فعالیت است.

آنها سپس به ارائه این آزمایشگاه در دو UK بیمارستان که تست شده و تایید کرد که آنها موثر در ایجاد بیشتر COVID-19 تست.

آنها همچنین با ارسال همان مواد به آفریقا مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (آفریقا CDC) که در آن نیاز به معرف است و حتی بیشتر با فشار دادن.

این تیم تحقیقاتی کار نیز ممکن است ارائه فرصت برای افزایش زمان, تجاری, تست, گسترش طیف وسیعی از درجه حرارت که در آن آنها استفاده می شود و شاید حتی ساده آینده تولید.

“تجاری ارائه دهندگان مواد و آنزیم های خود را در بر داشت و توصیف هشت جالب جهش به رونوشت معکوس اما به ما دانش آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تمام شده ترکیب در همان مولکول می گوید:” موهان K. مانیان یک استاد در وارویک مدرسه پزشکی در دانشگاه وارویک.

“ما در حال حاضر انجام می شود که و که که این در واقع بهبود آنزیم فعالیت در سراسر طیف گسترده ای از درجه حرارت است.”

“ما همچنین ساخته شده بیشتر از دو آنزیم های مفید است که حمایت از تولید بیشتر معرف برای COVID-19 تست. به ویژه در یک Taq مربوط پلیمراز (رتته پلیمراز) که خود دارای رونوشت معکوس فعالیت است که تا حد زیادی به سادگی معرف فرایند تولید و همچنین ارائه معرف به طور مستقیم قابل اجرا در یک مرحله تست است.”

منبع: دانشگاه وارویک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de