نادر monster galaxy به سرعت در حال رشد 12 میلیارد سال پیش … سپس به طور ناگهانی درگذشت

ستاره شناسان کشف یک هیولا نادر کهکشان که به سرعت در حال رشد در جهان را در اوایل روز و پس از آن رفت و آرام در کمال تعجب سریع.

این غول نوظهور موسوم به XMM-2599, دروغ حدود 12 میلیارد سال نوری از زمین به این معنی است که دانشمندان در حال دیدن این کهکشان به آن وجود داشته است زمانی که جهان بسیار جوان است. (از انفجار بزرگ است که در خلق عالم رخ داده است 13.82 میلیارد سال پیش است.)

“حتی قبل از جهان بود 2 میلیارد سال XMM-2599 در حال حاضر با تشکیل یک جرم بیش از 300 میلیارد خورشید است ultramassive کهکشان” بنیامین فارست یک پژوهشگر فوق دکترا در دانشکده فیزیک و نجوم در دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید (UCR), در بیانیه ای گفت.

“بیشتر قابل ملاحظه ای ما نشان می دهد که XMM-2599 تشکیل بسیاری از آن ستاره در یک دیوانگی زمانی که جهان کمتر از 1 میلیارد سال شد و سپس غیر فعال زمانی که جهان تنها 1.8 میلیارد سال” اضافه شده فارست نویسنده سرب از مطالعه جدید گزارش و کشف XMM-2599.

مرتبط با: ما در حال گسترش جهان: سن تاریخ و حقایق دیگر

فارست و همکارانش با استفاده از یک ابزار به نام Multi-Object طیف مادون قرمز برای اکتشاف (MOSFIRE) است که نصب شده بر روی تلسکوپ در رصدخانه کک در هاوایی است. این MOSFIRE مشاهدات تیم اجازه به ناخن XMM-2599 جرم و فاصله آن از زمین است.

محققان همچنین مشخص شد که کهکشان ایجاد شده بیش از 1000 خورشید’ ارزش ستاره در هر سال در طی فعالیت خود را به اوج. (برای مقایسه ما در کهکشان راه شیری است که در حال حاضر تشکیل فقط یک خورشیدی جمعی از ستاره های جدید در سال است.) اما اوج است و در آینه به صورت XMM-2599; آن ستاره-تولد موتور تعطیل کرده است به دلایلی که هنوز ناشناخته است.

“حتی اگر چنین عظیم کهکشان ها فوق العاده نادر در این عصر از مدل های پیش بینی آنها” مطالعه همکاری نویسنده جیلیان ویلسون فیزیک و نجوم استاد در UCR که سران آزمایشگاه است که در آن Forrest آثار گفت: در همین بیانیه است.

“پیش بینی کهکشان, اما, انتظار می رود که به طور فعال در تشکیل ستاره ها” ویلسون اضافه شده است. “چه چیزی باعث XMM-2599 بسیار جالب و غیر معمول و تعجب آور است که در آن دیگر تشکیل ستاره ها شاید به دلیل آن متوقف شدن سوخت و یا آن سیاه چاله شروع به نوبه خود در. نتایج ما تماس بگیرید برای تغییرات در نحوه مدل های خاموش ستاره شکل گیری در اوایل کهکشان ها.”

محققان همچنان به رعایت XMM-2599 با استفاده از کک در تلاش برای بهتر مشخص کهکشان و بررسی سوالات پاسخ داده نشده در مورد آن. برجسته ترین این سوال ممکن است نگرانی کهکشان سرنوشت.

“ما نمی دانیم که آنچه در آن خواهد شد به نوبه خود تا امروز” ویلسون گفت:. “ما می دانیم که آن را نمی از دست دادن جرم است. یک سوال جالب این است که چه اتفاقی می افتد در اطراف آن است. به عنوان زمان می رود توسط آن می تواند گرانشی جذب ستاره نزدیک تشکیل کهکشان ها و تبدیل شدن به یک روشن شهر از کهکشان؟”

این مطالعه جدید آنلاین منتشر شد چهارشنبه (فوریه. 5) در مجله منسوب به فیزیک نجومی نامه.

مایک دیوار کتاب در مورد جستجو برای بیگانه زندگی “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل Tate) است که در حال حاضر. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de