نادر دو کوتوله قهوه ای گرفتگی کشف در کشف

ستاره شناسان تمیز کاری هستی برای سیارات جدید را ساخته اند یک فرصت کشف, شناسایی نادر گرفتگی از دو کوتوله های قهوه ای.

“این یک مثال بزرگ علمی سرندیپیتی” آدم Burgasser یک شرکت پیشرو نویسنده در این مطالعه و استاد فیزیک در دانشگاه سن دیگو در بیانیه ای گفت. “در حالی که جستجو برای سیاره ما در بر داشت گرفتی کوتوله قهوه ای باینری یک سیستم است که منحصر به فرد مناسب برای تحصیل در رشته فیزیک بنیادی از این ضعف اجرام آسمانی.”

کوتوله های قهوه ای اغلب به عنوان “شکست خورده, ستاره های” در حال اجرام آسمانی هستند که بیش از حد بزرگ در نظر گرفته شود سیارات و بیش از حد کوچک به ستاره. تقریبا بین اندازه های غول پیکر سیاره و یک ستاره کوچک دانشمندان فکر می کنم که این اشیاء عجیب و غریب منتشر می کنند بیشتر تابش مادون قرمز. کوتوله های قهوه ای به نظر می رسد به فرم کمتر مانند ستاره های عظیم و از آنجا که ستاره شناسان آنها را در نظر بگیرید گم شده ارتباط بین گاز سیاره های غول پیکر مانند مشتری و ستاره های کوچک مانند کوتوله های قرمز آنها کمک به ارائه بینش به دانشمندان در درک چگونه اشیاء مانند ستارگان و سیارات فرم.

مرتبط با: کوتوله های قهوه ای: شکست ستاره های جهان توضیح داد (Infographic)

ساخت یک کشف نادر

این تیم بین المللی از محققان کار بر روی یک پروژه به نام SPECULOOS (جستجو برای سیارات قابل سکونت گرفتی فوق العاده سرد ستاره ها) که جستجوها برای سیاره کوچک در مدار ستاره (و کوتوله های قهوه ای). پروژه شناسایی سیارات توسط لکه بینی آنها ترانزیت یا عبور از مقابل ستاره خود را که باعث موقت شیب در روشنایی.

در این پروژه محققان مجموعه مناظر خود را در این کوتوله قهوه ای 2MASSW J1510478-281817 بهتر به عنوان شناخته شده 2M1510. این کوتوله قهوه ای واقع در صورت فلکی ترازو نگاه کمی متفاوت است. رهبری این تیم به حدس و گمان است که آن را در واقع ممکن است دو کوتوله های قهوه ای در مدار یکدیگر است.

“در میان اولین آزمون مشاهدات ما انجام شده ما تبدیل به یکی از ما تلسکوپ به یک شناخته شده کوتوله قهوه ای. اما به طور ناگهانی جسم به نظر می رسد به دیمر برای حدود 90 دقیقه نشان داد که گرفتگی فقط صورت گرفت” مایکل Gillon محقق اصلی این SPECULOOS پروژه در بیانیه ای گفت:.

ستاره شناسان کشف دو کوتوله های قهوه ای در حال چرخش هر یک از دیگر. (اعتبار تصویر: دانشگاه بیرمنگام/AMANDA J. SMITH)

“ما به سرعت متوجه شدم که ما احتمالا به دنبال در دو گرفتی کوتوله های قهوه ای, یک عبور در مقابل دیگر یک پیکربندی است که بسیار نادر از سیاره ای سیستم” آرتم Burdanov همکاری نویسنده این مطالعه و پژوهشگر فوق دکترا در دانشگاه MIT اضافه شده در این بیانیه است.

تیم خود را تایید سوء ظن است که این کوتوله قهوه ای بود واقعا دو از مشاهدات با قدرتمند 10 متری کک II تلسکوپ و 8 متر تلسکوپ بسیار بزرگ در شیلی که در آن SPECULOOS تلسکوپ قرار دارد.

این تنها دومین جمله سیستم تا کنون شناسایی شود ساخت آن بسیار نادر است. آنها به خصوص دشوار است به نقطه به این دلیل که سیستم نیاز به تراز وسط قرار دارد “فقط” فقط در زمان مناسب برای آن قابل مشاهده و شناسایی شده است.

آنچه نیز ساخته شده این نادر پیدا شد که یک سوم جزء مدار دورتر از دو کوتوله های قهوه ای, ساخت آن را یک کوتوله قهوه ای سه گانه سیستم. در عین حال یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این سیستم این است که 2M1510 است که در میان یک گروه بسیار کوچک از کوتوله های قهوه ای که دانشمندان می توانند تعیین سن.

“جمع آوری ترکیبی از جرم و شعاع سن واقعا نادر برای یک ستاره, اجازه دهید به تنهایی برای یک قهوه ای, کوتوله, Amaury Triaud اصلی نویسنده این مطالعه و بیرمنگام همکار در دانشگاه بیرمنگام در انگلیس در بیانیه ای گفت:. “معمولا یک یا بیشتر از این اندازه گیری از دست رفته است.”

با پر کردن این تکه های گم شده “ما قادر به بررسی مدلهای نظری برای چگونه به کوتوله های قهوه ای سرد, مدل های که بیش از 30 سال است. ما در بر داشت مدل مطابقت قابل ملاحظه ای به خوبی با مشاهدات یک عهد به انسان نبوغ” Triaud اضافه شده است.

این کار منتشر شد روز گذشته (9 مارس) در مجله طبیعت نجوم است.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im