تابش به شمار مانع عمده برای آینده اعماق فضا فضانوردان عازم مریخ

مریخ به نظر می رسد در ذهن همگان در فضا میباشد. وجود دارد در حال حاضر چندین ماموریت های رباتیک به سیاره سرخ در جریان است و شرکت ها و آژانس های فضایی در حال حاضر مشغول به کار برای یک روز ارسال انسان وجود دارد.

اما یک crewed ماموریت را در حال حاضر بسیاری از چالش است. یکی از این موانع است تابش و بنابراین محققان در حال کار برای پیدا کردن یک راه برای حفاظت از خدمه در برابر اشعه خطرناک از اعماق فضا.

انسان تکامل یافته زیر محافظ پتو است که جو زمین و مگنتوسفر. بدن ما مانند روبات ما شلیک به دور می رسد از منظومه شمسی است. ما ساخته شده از مواد آلی است که نیاز به محافظت از اشعه مضر.

مرتبط با: کاوشگران مریخ را مقابله با تابش و افسردگی و … و فضای نان

سازمان فضایی اروپا خورشیدی مدارگرد را همیشه اول مستقیم تصاویر از خورشید لهستانی. (اعتبار تصویر: فضاپیما: ESA/ATG medialab; آفتاب: ناسا/SDO/P. Testa (CfA))

تابش از امواج انرژی است. وجود تابش در اطراف ما در همه زمان ها — حتی موز که سرشار از پتاسیممنتشر می کنند تابش — اما مقدار تابش ما در معرض منظم به قدری پایین است که بدن ما از عهده خوب با آن است. برخی از امواج انرژی می تواند آسیب سلول ها و DNA ما سریع تر از بدن ما می تواند به ترمیم آسیب. این امواج مضر هستند بخشی از طیف الکترومغناطیسی است که شامل اشعه گاما و اشعه ایکس و برخی از اشعه ماوراء بنفش. به همین دلیل مقامات بهداشتی توصیه می کنند که افراد با استفاده از کرم های ضد آفتاب و به همین دلیل کادر پزشکی استفاده از محافظ پتو زمانی که بیماران دریافت X-ray امتحانات.

حزب محافظه Bruno مدیر عامل شرکت پروازهای فضایی شرکت ایالات اندازی اتحاد صحبت در مورد تابش و چالش های آن به شمار ایالات متحده مریخ-شات در یک Feb. 28 ارائه شد در دانشگاه جانز هاپکینز آزمایشگاه فیزیک کاربردی (APL) در مریلند است. چت شد بخشی از یک رویداد تمام روز به نام قمری سطح نوآوری کنسرسیوم که در آن ناسا مقامات APL نمایندگان و فضای رهبران صنعت صحبت در مورد چگونه ناسا آرتمیس برنامه می تواند آشکار در طی این دهه است.

Artemis’ هدف اصلی است برای ارسال یک crewed ماموریت بازگشت به ماه با اولین زن و مرد به زمین در سطح ماه در هیئت مدیره. در زیر فصل آرتمیس امر به کمک مهندسین یادگیری بیشتر در مورد اعماق فضا محیط زیست با خیال راحت به ارسال انسان در بلند مدت ماموریت به مریخ است.

برونو گفت که ناسا در حال حاضر شروع به سر در این ماموریت با مطالعه خورشید بیشتر مشتاقانه. ماموریت های مانند ناسا پارکر خورشیدی کاوشگرکه در سال 2018 راه اندازی و با همکاری آژانس فضایی اروپا در خورشیدی مدارگرد که راه اندازی در اوایل سال جاریمی تواند اطلاع رسانی طراحی و زمان بندی مریخ ماموریت بر اساس خورشید چرخه فعالیت اندازه گیری زمانی که خورشید ساطع سطح تابش بالاتر از متوسط است.

در ارائه برونو برشمرد مواد سنتی — آب بتن منجر شود — استفاده می شود که به عنوان یک مهار مانع در برابر تابش. اما موشک ساخته نیست از این مسائل است.

“ما در حال رفتن به نیاز به برخی از مواد جدید که بسیار کارآمد تر در محافظ این تابش… اما چیزی که ما می تواند استفاده از امروز با خیال راحت به مردم ارسال به سیاره سرخ و پشت” برونو گفت.

اگر چه خدمه کپسول ارسال کرده اند مردم را به فضایی برای بیش از نیم قرن spacefarers نه به حال برای تحمل و قدرت ماموریت تا زمانی که آنچه در یک ماموریت به مریخ نیاز خواهد بود.

فضانوردان در ایستگاه فضایی بین المللی لازم نیست که به نگرانی در مقدار زیادی در مورد تابش به دلیل اینکه اکثر ماموریت های انفرادی شش ماه گذشته به کمتر از یک سال. یک رفت و برگشت ماموریت به مریخ نیاز خواهد بود حدود 180 روز با توجه به برونو و فرستادن افراد به سیاره سرخ را ارزشمند اگر آنها می تواند صرف ماه یا حتی یک سال کامل وجود دارد به اکتشاف مریخ’ محیط زیست است.

آن را سخت به مطالعه این تابش محیط زیست از زمین — ارسال آزمایشات به ماه و مریخ و ساخت دقیق مشاهدات ضروری خواهد بود به ارسال اولین انسان به مریخ است.

دنبال دوریس Elin Urrutia در توییتر @salazar_elin. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>