رادار views نمایش بزرگ سیارک 1998 OR2 غلت در فضای پیش از زمین پرواز (تصویری)

شما می توانید اندازه گیری از فضای بزرگ سنگ که زوم با زمین در اوایل صبح روز چهارشنبه (28 آوریل).

یک ویدئو متشکل از رادار تصاویر گرفته شده توسط رصدخانه Arecibo در پورتوریکو نشان می دهد که نزدیک به زمین سیارک 1998 OR2 غلت را از طریق فضا در راه خود را به سوی سیاره ما است.

اما نگران نباشید; هیچ شانسی از برخورد با حدود 2.5 مایل گسترده (4 کیلومتر) سنگ فضایی در این تصویب. این سیارک را از دست زمین با 3.9 میلیون مایل (6.3 میلیون متر) در حدود 16 بار فاصله از زمین به ماه در نزدیک ترین رویکرد در 5:56 a. m. EDT (1056 GMT) روز چهارشنبه.

مرتبط با: دیدن سیارک 1998 OR2 فقط قبل از آن زمین پرواز در یک Slooh پخش

این سری از تصاویر رادار نشان می دهد سیارک 1998 OR2 به عنوان دیده می شود توسط رصدخانه Arecibo در پورتوریکو در 19 آوریل سال 2020 آن را به عنوان سقوط را از طریق فضای چرخش یک بار در هر 4.1 ساعت. (اعتبار تصویر: رصدخانه Arecibo/ناسا/NSF از طریق نایک)

این Arecibo تصاویر قرار داده چیزی از یک چهره در سال 1998 OR2 — و که چهره ترسناک به اندازه کافی در این بیماری همه گیر آغشته بار به نظر می رسد به پوشیدن ماسک. (از برخی از زوایای هر حال; ماسک از بین می رود در نقاط که سیارک می چرخد که آن را نشانی از یک بار در هر 4.1 ساعت.)

اگر شما می خواهم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد 1998 OR2 آن پرواز و سیارات به طور بالقوه خطرناک به طور کلی شما را در شانس هستید که Slooh آنلاین رصدخانه را هوا پخش در مورد فضای راک امشب (28 آوریل) در 7 p. m. EDT (2300 به وقت تهران) خواهد شد که شامل زنده تلسکوپ نمایش از سال 1998 OR2. (این سیارک خواهد بود قابل مشاهده برای چشم غیر مسلح حتی در نزدیک ترین رویکرد است.)

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>