نژادی و نابرابری در مسکن گسترش به سیل خریداری برنامه های

دولت buyouts از سیل آسیب دیده خانه های نامتناسب سود سفیدتر و ثروتمند جوامع حتی به عنوان کم درآمد و اقلیت مالکان هستند احتمال بیشتری برای شرکت در چنین برنامه هایی با توجه به تحقیقات جدید از دانشگاه رایس است.

در یک تجزیه و تحلیل در سراسر کشور از سازمان مدیریت اضطراری فدرال خطر کاهش Grant Program, محققان دریافتند که خریداری برنامه های هر دو ایجاد و منعکس تاریخی شیوه های تبعیض آمیز حتی اگر اجرای آژانس مطابق با قوانین ضد تبعیض.

این پدیده به خصوص در مناطق شهری و یک نتیجه ناخواسته از دیگر تبعیض آمیز شیوه های مسکن مانند مسکن redlining و امتناع مستاجر بر اساس نژاد و یا عوامل دیگر محققان دریافتند.

“اساسا ما تجزیه و تحلیل تلاش می کند به دنبال جمعیتی دنباله گفت:” جیم الیوت استاد و صندلی جامعه شناسی در برنج و یک همکار در دانشگاه مهربانتر موسسه پژوهش شهری. “آنچه ما در بر داشت است [buyouts هستند] نه به طور تصادفی توزیع شده در میان محله ها و گروه های نژادی است. Buyouts در مورد مسکن و مسکن اجتماعی دارایی” تحت تاثیر نژاد و دیگر عوامل اجتماعی و اقتصادی.

“شهرها و محله های جعلی از طریق سابقه طولانی از تبعیض نژادی است که در زندگی برای ایجاد دسترسی نابرابر به فرصت ها در زمان های خوب و بد نیز در راه است که می تواند جمع آوری در سراسر متعدد از مراحل معاملات مسکن حتی زمانی که خریدار یک سازمان دولتی” با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله جامعه شناسی Socius.

“اگر چه گاهی اوقات تار در عمل و مات در روند این مراحل ماده از آنجا که آنها اجازه می دهد نژادی و بی عدالتی را وارد کنید در نقاط مختلف است که می تواند تجمع ناخواسته در راه است.”

در ایمیل پاسخ FEMA گفت: آن را نمی تبعیض در توزیع فاجعه کمک و یا کمک های مالی بر اساس نژاد و اقتصادی و یا دیگر معیارهای جمعیتی و به “حاکی از آن است که FEMA نمی کند و یا نمی خواهد کمک مالی بلاعوض به هر بازمانده نیاز است به شدت نادرست و گمراه کننده و نگران کننده است.”

حتی پس از, آمریکایی مناطق شهری “را تبدیل به صفر برای یک دولت فدرال پیشرو آب و هوا انطباق برنامه” الیوت گفت. و به عنوان صفحه اصلی buyouts به طور فزاینده ای استفاده می شود برای کمک به جوامع انطباق با تغییر آب و هوا, بررسی برنامه های ” ذاتی تعصبات ضروری است او اضافه شده است.

برنج تحقیقات ایجاد شده بر زودتر کار در هوستون-بر اساس دانشگاه و همچنین مطالعات دیگر به نژادی و عوامل اقتصادی-اجتماعی undergirding FEMA buyouts. یکی دیگر از مقاله های اخیر بررسی سوالات مشابه به رهبری کاترین ماخ در دانشگاه میامی (Climatewireاکتبر. 10, 2019).

شورای دفاع منابع طبیعی نیز مورد بررسی قرار چگونه buyouts هستند underused ها بیش از حد پیچیده است و نیاز به مدت زمان طولانی انتظار برای صاحبان اموال آسیب دیده (Climatewireسپتامبر. 12, 2019).

یک مطالعه منتشر شده در ماه گذشته توسط محققان در ویرجینیا و اورگان نشان داد میراث redlining شیوه یک عامل مهم در راه جمعیت شهری تجربه تغییر آب و هوا (Climatewireآذر. 21).

آنا وبر ارشد تحلیلگر سیاست برای NRDC و همکاری نویسنده است که سازمان 2019 خریداری مطالعه گفت: این برنامه ها “عامل در یک زمینه است که ذاتا نابرابر” با توجه به سابقه طولانی از مسکن تبعیض است. وبر اضافه شده که برنج مطالعه منجر به آگاهی از “نه فقط که تحت تاثیر اثرات تغییر آب و هوا, اما چگونه اعمال ما به آدرس این اثرات می تواند disproportionally نفع گروه های خاص.”

برنج گفت: محققان مطالعه خود است “برای اولین بار در سراسر کشور کارشناسی و تحلیل نژادی و نابرابری در اجرای [FEMA] سیل خریداری برنامه با داده های جمع آوری شده از 500 متحده شهرداری ها بین سال های 1990 و 2015.”

در میان چیزهای دیگر, محققان کشف چگونه نژادی ترکیب شهرستانهای استان پیش بینی خریداری برنامه مشارکت خسارت سیل جمعیت و درآمد. این امر مشابه با استفاده از معیارهای نژادی ترکیب دستگاه های سرشماری و محله در سطح مشارکت و خالص تعداد و متوسط ارزش واحدهای مسکونی. مطالعه و سپس برگه چگونه بسیاری از buyouts رخ می دهد در سطح خانواده در این شرکت بودند.

مقاطعه برای کسانی که شرایط محققان به این نتیجه رسیدند که “فدرال خریداری برنامه نامتناسب اهداف سفیدتر شهرستانها و محله” به خصوص در مناطق شهری که در آن انطباق روش این است که به طور گسترده استفاده می شود.

“سفید نژادی امتیاز می آمد به کار در راه های مختلف در مقیاس های مختلف” مقاله متحده “به طور موثر افزایش دسترسی به دولت خریداری کمک اما به طور همزمان سرکوب پذیرش آن توسط مالکان در همه اما مورد شدید از سازماندهی جامعه.”

“پویا این است که یک تناقض” گفت: Kevin lee thfc همکاری نویسنده از مطالعه و همکار فوق دکترا در برنج. “این است چگونه امتیاز آثار در عصر تغییر آب و هوا. آن را به ارمغان می آورد گزینه های بیشتر و منابع عمومی به کسانی که زندگی در اجتماعی بیشتر مزایای فضاهای, به خصوص اگر آنها اموال خود را در حالی که خروج از کسانی که در اجتماعی به حاشیه رانده شده فضاهای بیشتر متکی به کمک های دولت است که نه تنها کمتر به احتمال زیاد به می آیند اما کمتر قابل اعتماد هنگامی که آن را ندارد.”

یک استثنا به طور کلی یافته های درگیر خانه buyouts در نیویورک و نیوجرسی پس از سال 2012 را Superstorm شنی زمانی که دولت بودجه حدود 1,400 خانه buyouts. برخی از کسانی که buyouts شد بودجه توسط وزارت مسکن و توسعه شهری و نمی شد در برنج مطالعه است.

محققان گفت: پس شنی buyouts متفاوت از دیگر برنامه ها به دلیل سفید ساکنان آسیب دیده در نیویورک و نیوجرسی جوامع لابی دولت برای خرید کل جوامع است.

مانند ماخ-چراغ مطالعه برنج و تحلیل بر اساس بیش از 40 ، 000 FEMA-حمایت buyouts املاک مسکونی از سال 1990 تا 2015. نویسنده همچنین اشاره کرد که FEMA فقط یکی از چندین سازمان فراهم می کند که کمک های مالی برای ملک buyouts; دیگران عبارتند از: هود و اداره کسب و کار کوچک.

یکی از بزرگترین خریداری برنامه ها در تاریخ ایالات متحده است که در هریس کانتی تگزاس که در آن بیش از 1100 خانه انتظار می رود به خریداری با بودجه فدرال پس از 2017 طوفان هاروی نابود شده یا آسیب دیده هزاران خانه در سراسر هوستون و مناطق اطراف شهرستان هریس.

راب Lazaro سخنگوی, شهرستان هریس, کنترل سیل در منطقه گفت: پس از هاروی خریداری برنامه شامل گسترده مقطع از منطقه شهری اما او اذعان کرد که FEMA تصمیم گیری در مورد کاهش کمک های مالی شامل سود-هزینه تجزیه و تحلیل است که می تواند هدایت خریداری دلار به بیشتر مناطق مرفه.

شهرستان هریس مقامات تصویب قوانین به اطمینان حاصل شود که محله های هدفمند برای buyouts نماینده شهرستان در بزرگ و عمدتا مناطق مرفه در حومه هوستون.

“هریس کانتی اصلی اولویت بندی عوامل سیل کاهش سود, اما ما نیز به حساب ‘آسیب پذیری اجتماعی” به عنوان یک عامل که در آن ما را انتخاب کنید پروژه مناطق” لازارو گفت: در یک ایمیل.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de