R. I. P. مارکو! برای اولین بار در جهان cubesats به مریخ رفته برای خوب

در سپتامبر سال 2019 ناسا در آغاز نیمه دوم یک بازی حماسی از مارکو پولو; اوایل این ماه این سازمان اعلام کرد و آن را بیش از خوب است.

در فوریه. 2 ناسا به طور رسمی به پایان رسید مریخ مکعب یک ماموریت. مارکو آن را به عنوان شناخته شده بود شامل دو کوچک cubesats که hitchhiked شده همراه با آژانس بینش کاوشگر رسیده است که این سیاره سرخ در نوامبر سال 2018 است. دوقلو مارکو ماهواره ها اولین کسانی بودند که cubesats برای ترک مدار زمین و آنها aced هدف خود از گزارش بینش خطر ناک فرود به دانشمندان بر روی زمین است.

“WALL-E و EVE انجام شده فقط به عنوان ما انتظار می رود آنها را به” مارکو مهندس ارشد اندی Klesh از ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در کالیفرنیا در بیانیه ای گفت: در آن زمانبا اشاره به cubesats خود لقب گرفته از سال 2008 فیلم “WALL-e است.” “آنها یک آزمون بسیار خوبی از چگونه cubesats می تواند به عنوان ‘tag-پابه’ در ماموریت های آینده به مهندسین up-to-the-minute بازخورد در طول یک فرود.”

مرتبط: چگونه کوچک exoplanet-شکار ASTERIA ماهواره ای نشان داد که دانشمندان چه cubesats می توانید انجام دهید

به عنوان ناسا انتظار مارکو ماهواره سقوط کرد سکوت در ژانویه 2019 به دلیل چگونه به دور مدار خود انجام آنها را از خورشید است. وجود دارد شانس است که آژانس قادر خواهد بود تا دوباره ارتباطات با دلیر دوقلوها در نیمه دوم سال 2019. اما تلاش برای انجام این کار آغاز شد که در ماه سپتامبر سال 2019 شد ناموفق با توجه به جدید ناسا در بیانیه ای.

ناسا خواهد بود با انتشار اطلاعات از دوقلو cubesats بیش از سال آینده این سازمان اضافه شده است. که داده ها باید به کمک آینده سیارات cubesat طراحان شیر به مارکو موفقیت است. در میان اولین کسانی که جانشینان خواهد شد راه اندازی در ناسا برای اولین بار آرتمیس ماموریتیک uncrewed پرواز در مدار ماه.

یکی از این cubesat لقب قمری چراغ قوهطراحی شده است برای کمک به قمری علم با شناسایی یخ در گودال های برخوردی در ماه است قطب جنوب که هرگز دریافت نور خورشید. این همان منطقه ای که در آن به اوج خود رسید آرتمیس ماموریت را زمین فضانوردان در سال 2024 به گفته ناسا قصد دارد.

ایمیل Meghan بارتلس در mbartels@space.com یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de