به سرعت پاکسازی همراه کلید و بیشتر با این دستگاه قابل حمل اشعه ماوراء بنفش استريلايزر جعبه

وقتی که می آید برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بسیاری از تمرکز در رسانه ها شده است در پوشیدن ماسک و شستن دستها. و به درستی. اما با مواردی که گزارش شده در نرخ هشدار دهنده در سراسر کشور آن را نیز فوق العاده مهم است به طور منظم استریل چیزهایی که ما لمس ترین مانند تلفن های همراه ما و کلید. با انجام این کار, آن کمک می کند تا ما را از سهوا آوردن این ویروس به خانه ها و وسایل نقلیه. خوشبختانه این قابل حمل اشعه ماوراء بنفش استريلايزر جعبه می استریل کردن فقط در مورد هر چیزی با فشار یک دکمه. و در حال حاضر آن را در فروش برای کمتر از $100.

uv sterilizer
Unsplash

بر خلاف تصادفی تفکرات برخی از رهبران جهان و اشعه ماوراء بنفش نور نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کشتن coronavirus در آلوده بیماران انسانی (حداقل بدون آسیب رساندن به بيماران). اما اشعه ماوراء بنفش نور می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کشتن coronavirus در اشیاء بی جان.

برای کسانی که نمی دانم اشعه ماوراء بنفش مخفف اشعه ماورای بنفش. این یک نوع نامرئی تابش الکترومغناطیسی ساطع شده توسط خورشید و سه نوع وجود دارد: UVA, UVB و UVC.

اولین نوع UVA باعث می شود تا اکثریت قریب به اتفاق از اشعه uv که به سطح می رسد از زمین است و تصور می شود مسئول 80 درصد از تمام آسیب های پوستی. نوع دوم UVB است که کمتر رایج اما خطرناک تر است. این خسارت DNA در پوست که منجر به آفتاب سوختگی و سرطان است. خوشبختانه ما می تواند به محافظت در برابر هر دو اشعه UVA و UVB با کرم های ضد آفتاب و عینک آفتابی و لباس.

نوع سوم از اشعه ماوراء بنفش تابش UVC است که خطرناک ترین شکل از تابش اشعه ماوراء بنفش. آن را کوتاه تر و پر انرژی تر از طول موج نور است که به سادگی obliterates مواد ژنتیکی است. خوشبختانه جو زمین فیلتر کردن تابش UVC بنابراین ما لازم نیست که به نگرانی در مورد آن را در یک روز به صورت روز. اما از آنجایی UVC کشف شد و در سال 1878 ما شده ایم با استفاده از آن برای استریل کردن همه چیز از بیمارستان ها و هواپیما به کارخانه. آن را حتی برای آب آشامیدنی.

در حال حاضر با قابل حمل اشعه ماوراء بنفش استريلايزر جعبه شما می توانید با استفاده از تابش UVC برای استریل کردن همه نوع از اشیاء روزمره که ممکن است آلوده به ویروس های مضر و باکتری ها و اساسا هر چیز دیگری با DNA است.

Sterilizer Box
تصویر از طریق Slichic.com

قابل حمل اشعه ماوراء بنفش نور ضد عفونی کننده جعبه اقدامات حدود 10x8x6 اینچ و به نظر می رسد مانند یک نمونه نرم طرفه کولر کیسه. اما این چیزی که می کند راه بیش از نگه مسائل خود را. آن بالا مجهز به لامپ ماوراء بنفش ارائه تابش 20 بار شدید تر از خورشید و جعبه اندود شده با مواد بازتابنده است که تضمین کامل 360 درجه قرار گرفتن در معرض. این تابش ریسمانهای ساختار مواد ژنتیکی در باکتری ها و ویروس ها موجب کشتار تا 99.9 درصد از آنها.

قابل حمل اشعه ماوراء بنفش نور ضد عفونی کننده جعبه کوچک است و به اندازه کافی نور را با شما در هر نقطه که شما بروید و همچنین فوق العاده آسان برای استفاده. به سادگی محل هر شی شما می خواهید برای ضد عفونی کردن داخل—کلید تلفن همراه, ماسک صورت, طلا و جواهر, بطری کودک, مسواک, دندان, toys, خوردن ظروف—بستن زیپ و دکمه را فشار دهید. فقط در سه دقیقه خود را به صورت کاملا رایگان از تمام ویروس ها و باکتری ها. و نگران نباشید در مورد کسی که آمدن و باز کردن جعبه در حالی که این کار در معرض خود را به مضر UVC نور است. قابل حمل اشعه ماوراء بنفش نور ضد عفونی کننده به طور خودکار خاموش هنگامی که باز می شود.

slichic UV Box
تصویر از طریق Slichic.com

اگر شما به دنبال آسان راه مناسب برای ضد عفونی روزمره مورد خانواده و محافظت از خانواده خود را از میکروب ها و ویروس ها مانند dr. motte-19 قابل حمل اشعه ماوراء بنفش نور ضد عفونی کننده جعبه راه حل مناسبی است. و آن را نمی خواهد به شما هزینه یک دست و پا. در حال حاضر شما می توانید قابل حمل اشعه ماوراء بنفش نور ضد عفونی کننده جعبه عظیم 50 درصد کردن قیمت به طور منظم.

با همه چیز در رفتن در جهان در حال حاضر این است که یک معامله شما نمی خواهید به دست. اینجا کلیک کنید برای سفارش خود را قابل حمل اشعه ماوراء بنفش نور ضد عفونی کننده جعبه های امروز.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de