قرنطینه, پرستار, انتقاد شدید CDC در داغدار نامه

یک پرستار در کالیفرنیا که به ظاهر گرفتار مرگبار SARS-CoV-2019 coronavirus در حالی که مراقبت از بیمار از طریق Business Insider منتشر داغدار نقد ایالات متحده آمریکا مقامات در پاسخ به شیوع بیماری است.

نوشتن از قرنطینه ناشناس پرستار تخلیه در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) برای قرار دادن در لیست انتظار برای یک coronavirus تست کیت.

“این است که بلیط تلگراف در مقابله با اغذیه فروشی; آن را در بهداشت عمومی اورژانس!,” او نوشت. “من یک پرستار ثبت شده و من نیاز به می دانم که اگر من مثبت قبل از رفتن به مراقبت از بیماران می باشد.”

او نوشت که او به طور داوطلبانه برای درمان coronavirus بیمار در مرکز جایی که او کار می کند با این فرض که او را به درستی برای مراقبت اگر او خودش را آلوده شد.

هر چند او عینک محافظ دنده با توجه به نامه او شروع به احساس بیمار. و از نشانه های او به انتظارنشسته بودند با آنچه در دیگر COVID-19 بيمار در حال تجربه او قرار بود در 14 روز خود شده است.

این زمانی است که مشکل آغاز شد. با توجه به نامه CDC مقامات حاضر به آزمون خود را به دلیل گیج کننده منطقی است که اگر او می خواهم به درستی پوشیدن دنده محافظ او نمی خواهد که بدست آلوده.

“چه نوع از علم مبتنی بر پاسخ است؟,” او نوشت. “چه مسخره و بی سواد پاسخ از اداره که مسئول سلامت ما در این کشور است.”

بعد او گفت: CDC مقامات داستان را عوض کرد و گفت که آنها قادر به ارائه یک آزمون به دلیل نشانه های او نیست به اندازه کافی شدید.

ناشناس پرستار یافت که توضیح ظالمانه: چگونه است که او قرار است به بازگشت به کار او نوشت: اگر او نمی داند که اگر او هنوز هم می تواند عفونی به بیماران و دیگر اعضای کادر پزشکی?

“من وحشت زده در سطح بوروکراسی که جلوگیری از پرستاران از گرفتن تست شده,” او نوشت. “است که یک مراقبت های بهداشتی تصمیم دکتر من و من به شهرستان در بخش بهداشت و درمان با توافق. به تأخیر انداختن این آزمون قرار می دهد که کل جامعه در خطر است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de