کوانتومی سخت افزار قطع می تواند هوش مصنوعی قدرت نیاز

سخت افزار است که می تواند مهارت های یادگیری با استفاده از یک نوع از هوش مصنوعی که در حال حاضر قابل اجرا بر روی سیستم عامل نرم افزار می تواند کاهش قدرت نیاز از هوش مصنوعی محققان گزارش.

های هوش امکانات بین سخت افزار و نرم افزار را جبران انرژی مورد نیاز برای استفاده از هوش مصنوعی در برنامه های کاربردی پیشرفته تر مانند خودروهای بدون راننده و یا کشف مواد مخدر.

فقط به حل پازل و یا بازی یک بازی هوش مصنوعی می تواند نیاز به نرم افزار در حال اجرا بر روی هزاران نفر از رایانه است. که می تواند انرژی است که سه نیروگاه های هسته ای تولید در یک ساعت.

“این کشف باز می شود تا مرزهای جدید برای هوش مصنوعی که تا حد زیادی نادیده گرفته شود چرا که اجرای این نوع هوش به الکترونیکی سخت افزار وجود ندارد.”

“نرم افزار گرفتن بر بسیاری از چالش ها در هوش مصنوعی. اگر شما می توانید ترکیب هوش به اجزای مدار در علاوه بر این به آنچه اتفاق می افتد در نرم افزار, شما می توانید از انجام کارهایی که به سادگی نمی تواند انجام شود امروز می گوید:” Shriram Ramanathan, یک استاد مهندسی مواد در دانشگاه پردیو.

هوش مصنوعی و سخت افزار توسعه است که هنوز هم در تحقیقات اولیه مرحله است. محققان نشان داده اند که هوش مصنوعی در قطعات سخت افزاری احتمالی اما هنوز خطاب AI بزرگ تقاضای انرژی.

یک درخت مانند حافظه, برای افزایش هوش مصنوعی

به عنوان AI نفوذ بیشتر از زندگی روزانه یک سنگین تکیه بر نرم افزار با عظیم انرژی نیاز است و نه پایدار Ramanathan می گوید. اگر سخت افزار و نرم افزار می تواند به اشتراک گذاری اطلاعات, ویژگی های یک منطقه از سیلیکون ممکن است قادر به دستیابی به اطلاعات بیشتر با داده ورودی از انرژی است.

Ramanathan تیم برای اولین بار به نشان دادن مصنوعی “درخت مانند” حافظه در یک قطعه سخت افزاری احتمالی در دمای اتاق. محققان در گذشته تنها شده اند قادر به مشاهده این نوع حافظه در سخت افزار در درجه حرارت هایی که بیش از حد پایین برای دستگاه های الکترونیکی.

سخت افزار که Ramanathan تیم توسعه یافته ساخته شده است از یک اصطلاح کوانتومی مواد. این مواد شناخته شده برای خواص است که فیزیک کلاسیک نمی تواند توضیح دهد.

نرم افزار با استفاده از درخت مانند حافظه برای سازماندهی اطلاعات به مختلف “شاخه” ساخت که اطلاعات ساده تر برای بازیابی هنگامی که یادگیری مهارت های جدید و یا وظایف.

راه مغز انسان طبقه بندی اطلاعات و تصمیم گیری استراتژی الهام گرفته از استراتژی.

“انسان حفظ همه چیز در یک ساختار درختی از دسته ها. ما حفظ ‘اپل’ تحت دسته از ‘میوه’ و ‘فیل’ تحت دسته از ‘حیوانات’ به عنوان مثال می گوید:” هائیتی ژانگ یک همکار فوق دکترا در دانشکده مهندسی. “تقلید از این ویژگی ها در سخت افزار است که به طور بالقوه جالب برای مغز الهام گرفته از محاسبات.”

استفاده از اثرات کوانتومی

این تیم معرفی یک پروتون به یک کوانتومی ماده ای به نام نئودیمیم اکسید نیکل. آنها کشف کردند که استفاده از یک پالس الکتریکی به مواد حرکت در اطراف پروتون. هر موقعیت جدید از پروتون مختلف ایجاد مقاومت در برابر دولت است که باعث ایجاد یک ذخیره سازی اطلاعات سایت به نام حافظه دولت است. چند پالس های الکتریکی ایجاد یک شعبه از حافظه متحده است.

“ما می تواند ساخت تا بسیاری از هزاران نفر از حافظه متحده در مواد با استفاده از مکانیک کوانتومی اثر است. مواد باقی می ماند همان. ما به سادگی برروی آن بکشید در اطراف پروتون,” Ramanathan می گوید.

از طریق شبیه سازی خواص کشف شده در این مواد, این تیم نشان داد که این ماده قادر است یادگیری اعداد 0 تا 9 باشد. توانایی یادگیری اعداد پایه تست های هوش مصنوعی.

A gif shows a grid of numbers appearing
یک شبیه سازی از یک کوانتومی مواد را به خواص نشان می دهد توانایی خود را برای یادگیری اعداد, تست هوش مصنوعی است. (اعتبار: شاکتی Wadekar/Purdue)

این تظاهرات از این درختان در دمای اتاق در یک ماده است که یک گام به سمت نشان می دهد که سخت افزار می تواند offload وظایف از نرم افزار.

“این کشف باز می شود تا مرزهای جدید برای هوش مصنوعی که تا حد زیادی نادیده گرفته شود چرا که اجرای این نوع هوش به سخت افزار الکترونیک وجود ندارد,” Ramanathan می گوید.

این ماده همچنین ممکن است کمک به ایجاد یک راه را برای انسان ها به طور طبیعی برقراری ارتباط با هوش مصنوعی.

“پروتون نیز طبیعی هستند اطلاعات حمل و نقل در انسان است. یک دستگاه را فعال کنید توسط پروتون حمل و نقل ممکن است یک جزء کلیدی برای در نهایت دستیابی به ارتباط مستقیم با موجودات زنده از جمله از طریق یک ایمپلنت مغزی,” ژانگ می گوید.

محققان در دانشگاه کالیفرنیا سن دیگو مطالعه کوانتومی مواد نوار تست. این تیم با استفاده از synchrotron امکانات در وزارت انرژی آمریکا را بروکهیون و آرگون آزمایشگاه های ملی نشان می دهد که یک پالس الکتریکی می تواند حرکت پروتون درون نئودیمیم اکسید نیکل.

این تحقیق به نظر می رسد در طبیعت ارتباطات. اضافی محققان دانشگاه ایلینوی دانشگاه لوئیزویل و دانشگاه آیووا کمک کند.

این لیلیان Gilbreth کمک هزینه تحصیلی از دانشگاه کالج مهندسی نیروی هوایی از تحقیقات علمی و وزارت انرژی آمریکا کار پشتیبانی می کند.

منبع: دانشگاه پردیو

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>