Q&A: James Hamblin, MD, چرا شما به احتمال زیاد برای دریافت Coronavirus

بازگشت در ماه فوریه جیمز Hamblin — طب پیشگیری, M. D., انتشار کتاب, نویسنده, نویسنده کارکنان برای اقیانوس اطلس — انتشار یک داستان در مورد COVID-19 شیوع ادعا کرد که درست در تیتر:

“شما به احتمال زیاد برای دریافت Coronavirus.”

رو توجه خود را رتبهدهی نشده است ؟

این واژه صدا شدید دو هفته پیش زمانی که آنها منتشر شد اما به نظر می رسد آنها شدید prescient در حال حاضر. ما با Hamblin در صبح روز چهارشنبه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه داستان گرد هم آمدند چه اتفاقی افتاده است پس چگونه او را در برخورد با COVID-19 شیوع در زندگی شخصی و در نهایت آنچه که ما احتمالا می تواند انتظار می رود در هفته های آینده. در دو روز بين ما تماس بگیرید و این داستان را انتشار 5,405 بیشتر موارد تایید شد.

[دلیل آن این است که طولانی خواندن ما رو لینک کلیک کنید در اینجا برای کسانی که می خواهند به دوباره آن را در تیتر, در, آمادگی در آنچه که ما نمی دانیم.]

فوتوریسم: جیم در اینجا آنچه که مردم می خواهند بدانند: به عنوان یک طب پیشگیری, دکتر, استاد بهداشت عمومی در دانشگاه ییل و کسی که می نویسد در مورد این گه شما بهداشتی تر از بقیه از ما.

جیمز Hamblin: احتمالا.

احتمالا! بنابراین: بیایید فرض شما در حال حاضر در حال شستن دست های خود را تا آنجا که بقیه از ما باید و قطعا لمس صورت خود را کمتر از ما انجام دهد. اما به عنوان COVID-19 پیشرفت وجود دارد تصمیم گیری های شما متفاوت است ؟ این که آیا آن را بیش از حد افزایش استفاده از ضد عفونی کننده دست و یا رفتن به رستوران ها و کافه ؟ آیا شما تغییر هر چیزی در مورد زندگی خود را ؟

هیچ.

نه ؟

منظورم به غیر از سختی و تنها با فکر کردن در این مورد به طور مداوم.

که آهنگ.

که تنها چیزی که تغییر کرده برای من.

مانند هر کس دیگری در نیویورک, من از رفتن به رستوران. من به میله های زندان. من تحویل. صنعت خدمات کارگران ندارد و از امنیت اقتصادی و یا پرداخت مرخصی استعلاجی به تماس در صورتی که sniffles. در مکان هایی که مردم از کار بی شماری وجود دارد بالقوه انتقال امتیاز برای یک ویروس برخی از مردم حتی نمی دانند که آنها باید. آیا من نیاز به شروع به فکر کردن در مورد تغییر عادات به طور چشمگیری ؟

[آه] من نمی دانم. این می تواند کاملا در حالی که ما نمی توانیم همه ما کسب و کارهای کوچک بیرون رفتن از کسب و کار است که اتفاق می افتد در چین است. توسط نیروی. که در آن اقتصاد می تواند واقعا بد است. به خصوص در اینجا در بروکلین که در آن رستوران کار در تیغ نازک حاشیه. تعداد کمی از مردم که تصمیم آنها نمی خواهند به خوردن یا رفتن به قهوه خانه را به یک اثر بزرگ. شما لازم نیست و یا می خواهید به خاموش کردن کل جامعه است.

آنچه در مورد, گفتن, گرفتن کوتاه کردن مو ؟ و یا هر آنچه در آن است—

آره من میخوام قادر به توصیه آن است. اگر ما خاموش شدن ناگهانی امیدوارم ما باید برخی از یکنواختی در ارشاد. در حالت ایده آل با واقعا خوب ردیابی و آزمایش ما می توانیم مبتنی بر شواهد ارزیابی است که می گوید: “ما ثابت کرده ایم که دو هفته سراسر شهر بود توصیه می شود stay-در-خانه موثر ثابت شده است که caseloads رسیده اند این سطح است.’ آن را به عنوان من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از حدس زدن بازی ها, بنابراین من نمی دانم چگونه مبتنی بر شواهد هر کسی که واقعا می تواند.

آه که تاریک است.

به خوبی سازمان بهداشت جهانی است ستایش چین پاسخ. و بله: اگر شما تعطیل, سفر, لغو, تمام مدارس, نزدیک حمل و نقل عمومی و همه را به ماندن در خانه ؟ بله شما باید موارد کمتر. اما همانطور که با تمام مسائل مربوط به سلامت چیست واقع بینانه است ؟ و آنچه موثر است ؟ شما فقط نمی تواند بود: “هر کس می خورد فقط سالاد و همیشه خواب هشت ساعت یک شب.” شما نیاز به تعادل آن با راه زندگی را می توان در واقع درست است ؟

و چین برای تمام موفقیت خود را است که بسیار متفاوت از فرهنگ ما به خصوص وقتی که می آید به شهرداری پاسخ. به هر چیزی.

به عنوان یک جمعیت آنها را دیدم آن را به عنوان یک جنگ در راه ما درست نخواهد شد.

ما نمی خواهد. که ما را بد مجهز در راه های بسیاری—

ما باید یک مقدار بیشتر فردگرا رویکرد به سلامت. و این است که همیشه ایدئولوژیک مخالف به راه های عفونی کار می کنند.

شما نمی توانید آنها را ضرب و شتم به عنوان یک فرد.

زمانی که شما صحبت کردن در مورد واکسن سیاست و صحبت شما در مورد بیماری های عفونی, این ایدئولوژی است که فقط روشن است که سلامتی است نه یک فرد تلاش است. ما در این با هم. واکسن ها کار نمی کنند مگر اینکه جمعیت هماهنگ کردن آنها.

باید صادقانه بگویم: من می خواهم به دریافت shitfaced امشب در یک نوار با دیگر نیروهای جدید است. من می میرند ؟

من هنوز هم از رفتن به رستوران ها و کافه ها, اما من نمی خواهم به معرفی یک راه یا دیگری به مردم است. نگاه: من جواب را می دانم در اینجا این است که برای نزدیک کردن همه چیز را در همان زمان از آنجا که ما نمی تواند انجام آنچه که چین انجام داد. و حتی آنها تا به حال هزاران نفر از مرگ و میر.

درخواست دوستان: بیایید می گویند من فقط شروع به آشنایی کسی همه چیز خوب است ما چهار تاریخ در. برنج حمالت در اینجا. اگر COVID-19 بومی می شود, آیا آنچه به منزله “رابطه جنسی سالم” در حال حاضر شامل ضد عفونی کننده دست?

[خسته] من… هیچ نظری ندارم.

اما بیا! آن را به ارزش پرسیدن درست است ؟

هیچ هیچ است. سقوط آن را به یک سطح مشابه: اگر یک محل است که آمار به خصوص سخت و منابع تنگ هستند و یا پیشنهادات وجود دارد یا گسترده سفارش نسبت به ماندن در خانه, آره, شما ممکن است می خواهم برای رفتن به یک مقدار زیادی از تماس با مردم شما به طور معمول نمی. اما اگر این کسی که شما می دانید, آن را هنوز هم می تواند بالاتر خطر سناریو از حد نرمال است.

بنابراین اساسا این افراد باید در پیدا کردن هر یک از دیگر قبل از هر کس آلوده هر کس دیگری مانع شدن خود را در یک آپارتمان با چند بطری از Ciroc یک زن و شوهر از کیسه های قهوه یک مورد از رامش فوری یک و نیم اونس علف های هرز و صبر کنید این چیزی است ؟

منظورم این است که شاید ؟ من برای شما آرزوی بهترین شانس.

من فکر می کنم آنچه که مردم (یا آنچه که من دارم) به دنبال بیش از هر چیزی یک راه برای اعمال کنترل بیش از این وضعیت است. وجود دارد اقدامات گذشته شستن دست یکی — با استفاده از کاغذ و مقوا به باز و بسته کردن درب با استفاده از بافت به لمس یک مترو قطب و غیره — می تواند این چیزها در واقع کاهش خطر ؟

حتی اگر این اثر است و از آن تاثیر نمی گذارد که بسیاری از مردم آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است که سرعت گسترش یافته است. بنابراین چیزهای کوچک در سراسر جمعیت اضافه ممکن است اما وجود دارد هیچ تضمینی چیزهای که مهم خواهد بود.

اما آنها قطعا بهتر از اکثر مردم پرتاب کردن دست خود و گفت: “fuckit خواهیم بود germy مهم نیست.’

من فکر می کنم بله. بهتر است در شرایط کاهش انتقال است.

در تیتر.

به این منظور بیایید به داستان خود را. هنگامی که ما آن را دیدم رها در فوریه 24, این coronavirus داستان بود… آنچه در آن است در حال حاضر. من reflexive واکنش شد: Holy shit, که, تیتر به هیچ وجه درست استاما خود داستان است که به دنبال بیشتر و بیشتر prescient به عنوان ما همچنان به یادگیری بیشتر در مورد COVID-19 و تماشای آن بی شفقت گسترش یافته است. ایالات متحده آمریکا رفت و از 53 به 260 مورد تأیید در سیزده روز حتی با قرنطینه تلاش. در سطح جهانی ما رفت و از 80,087 موارد تایید شده در فوریه 24 به 101,781 در 6 مارس. اما من باید بپرسید: اگر شما نگران در مورد مفاهیم — اما درست از انتشار یک تیتر که می خواهم ؟

آره. ما که به سرعت پس از انتشار چگونه مردم در پاسخ به تیتر. اگر این احساس وجود دارد وحشت و یا به نحوی است که داستان روشن نیست پس ما بودند رفتن به بلافاصله دوباره آن را. و ما نیز مطمئن ساخته شده است که در زیر تیتر وجود دارد روشن temporizing اندازه گیری.

در زیر تیتر این بود: “اکثر موارد نه تهدید کننده زندگی است که همچنین آنچه باعث می شود این ویروس از یک تاریخی به چالش داشته باشد.”

راست. اگر شما تفسیر واژه “کوروناویروس” به معنی “بیماری شدید” و سپس آره فوق العاده ترسناک. و این که چگونه بسیاری از مردم شد, تفسیر “کوروناویروس” در زمان. داستان است گفت: بسیاری از افراد هستند که بیمار است. اما آن است که بسیار بی پرده بیانیه به عنوان واقعیت.

چگونه شد که واکنش برای شما شخصا ؟

خوب بیشتر. وجود دارد یک زن و شوهر از مردم قطعا بودند که مانند ‘که احتمالا باید تغییر تیتر خیلی ترسناک برای افرادی که مسئولیت رسیدگی به.’ اما هیچ کس تصور مردم به عنوان خوانده شده به عنوان خوانده شده داستان و هنوز هم فکر می کنم تیتر باید تغییر کند. اگر مردم پیمایش از طریق خوردها اجتماعی و نیست بر آنها به طور بالقوه می ترسم و آره — من نمی خواهم که اما…

کلاسیک اینترنت. مردم: جزئیات گذشته تیتر لطفا. برای عشق به خدا.

آره, من می دانم. هنگامی که شما در حرفه پزشکی که بلانت مهم است. بودن واقعی. اما شما نمی توانید نمی گویند, چیزهایی آنجا که شما فکر می کنم ” آه مردم نمی توانند تحمل شنیدن این.’ من نمی دانم یک روشن تر راه برای دولت است که فرض است که panned در راه است که — در حالی که نه هر کس — بسیاری از افرادی که درک آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر توافق دارند که این ویروس باعث بیماری همه گیر خواهد شد که عواقب جدی.

راست. “به احتمال زیاد” به عنوان مدت عمل وجود دارد. “نه قطعا.” نه “شاید.” نه “ممکن است.” اما “احتمال دارد.” که canny. آن را به طور گسترده خاص مشخص ظریف: “شما به احتمال زیاد رفتن به گرفتن رمان coronavirus.”

[می خندد] من فکر کردم که یکی در حالی که برای.

چگونه این داستان شروع برای شما ؟

به عنوان یک داستان در مورد واکسن با یک تیتر در مورد واکسن. و سپس من شروع به آن را گزارش ،

معروف آخرین کلمات.

من به صحبت اپیدمیولوژی و پس از آن واکسن مردم بودند که فقط مانند: “نه. انگار نه میخوام یک واکسن برای زمان بسیار طولانی.’

اوه خدا.

آره. من به آنها صحبت کردیم در مورد مردم چگونه خواهد بود در تلاش برای توسعه واکسن برای سال در حال حاضر که فرض این است که فقط برخی از جدا شده چیزی که کمی. ما در حال رفتن به قرار دادن همه که پول به این واکسن.

و به طوری که اجازه دهید من به عقب کار می کنند. است که زمانی که من شروع به پرسیدن: چه مدت است که این بازی جاوا است ؟ چگونه گسترده شده است این خواهد بود ؟ و چرا ؟ چرا این ائتلاف جهانی در تلاش برای ساخت واکسن در اطراف چیزی است که ظاهرا فقط در چین (و شاید چند کشور دیگر)?

روشن شد که آن را بسیار مشکل بزرگتر است. و نبود تحت پوشش در این راه — است.

آن را احساس می کند مانند یک واقعی حس فوریت و مانند بزرگسالان جدیت به این وضعیت صورت گرفته است تنها در آغاز فقط در حال حاضر! در ماه مارس! ماه پس از این شروع كردن! چگونه می توانم شما احساس می کنید به عنوان یک روزنامه نگار حرفه ای و یک حرفه ای پزشکی در مورد راه رسانه ها برای پوشش خبری این شده است به کار گرفته شود ؟

بنابراین: من فکر می کنم وجود دارد کمی از تعصب رفتن به COVID-19 داستان آمدن از بسیاری از کهنه علم روزنامه نگاران که پس از تحت پوشش ابولا و سارس — دیدم داستان واکنش های که معلوم بود به شدت لود شده با نژادپرستی و کلی تلاش برای استفاده از این لحظه به تعطیل مرزهای مشخصات خارجی و غیره. به طور کلی موضع بسیاری از افرادی که تحت پوشش آن داستان های قبلی بود: هیچ.

‘هیچ’ به عنوان در هیچ, ما را به آنچه که این می تواند نتیجه در ؟ شما فکر می کنید وجود دارد بی میلی از روزنامه نگاران برای خرید به COVID-19 تاثیر?

وجود شک و تردید اولیه. برای خاموش کردن سفر هوایی با چین به عنوان یک نوع درک حرکت سیاسی است. اما این خاموش شدن به نظر می رسد در حال حاضر شده اند محتاطانه حرکت می کند — اجتماعی فاصله و محدودیت های مسافرتی در حال اصل هسته مهار در بهداشت عمومی.

چگونه می خواهم شما را تا پایان در سمت درست از این داستان — یکی از نگرانی های جدی — دو هفته قبل از بسیاری از نقاط جهان افتاد ؟

من در یک موقعیت منحصر به فرد. من صحبت کردن به تعداد زیادی از مردم در داخل و اطراف این داستان برای مدتی. من از دیدن عدم اطمینان بیشتر از من استفاده می شود به میان واقعا هوشمند پزشکان و دانشمندان که معمولا روشنی را که در آن همه چیز در حال رفتن و چگونه آنها باید یا به احتمال زیاد در حال پیشرفت است.

و از وجود دارد ؟

من در تلاش بود به درک اول: چه بیماری پیشرفت ؟ چقدر است, پخش كردن,? و چگونه مردم می دانند که برای رفتن به یک دکتر ؟ سپس: آنچه که کشور را به سطح آمادگی برای این کار ؟

و من نمی توانستم خوب پاسخ به تمام این سوالات.

و… من هنوز کاملا نمی تواند.

Uhh.

راست. من شروع به نگران و آره وجود ندارد به نفع کسی وحشت دارد اما در افرادی که مصرف این جدی است. و است که به وضوح شده است از بالا به پایین اداری کمرنگ جلوه دادن از لحظه ای.

در مصلی.

می گویند ما شده ایم در یک منحصر به فرد سیاسی برای چهار سال گذشته خواهد بود درک این مورد, اما باید بگویم, من فکر نمی کنم خود استادانی germaphobe که با افتخار برخوردار ترس مثل یک چماق خواهد بود کمرنگ جلوه دادن یک پتانسیل همه گیر. در عین حال در اینجا ما هستند. و رسانه ها تا حد زیادی تا همین اواخر به دنبال کت و شلوار.

دوباره که احتمالا از مسائل موجود. ما ذخیره شده است از این نوع از چیزهایی که در امریکا — ابولا, MERS, et al — به جز آنفلوانزا است. و ما باید این نوع از آمریکا استثنایی در حس تفکر ما سیستم بهداشت و درمان است بهتر از آن است که در واقعیت ما بسیار آسیب پذیر است.

این است که چه نگرانی شما بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در امریکا در حال حاضر ؟

من نگران آمادگی هر سیستم بهداشت و درمان.

چگونه است ؟

ما باید نیروهای بازار است که تعیین می کند که بسیاری از بیمارستان ها سعی کنید به راه اندازی حدود 90 درصد ظرفیت در همه اوقات — به خاطر آن است که سود آور به یک دسته از خالی تخت. در زمان هنگامی که شما یک افزایش بیماران به طور معمول, شما می توانید انتقال مردم است. اگر وجود دارد یک فاجعه طبیعی و یا یک آتش بزرگ یا چیزی ما را هوایی مردم را از نیویورک و یا نیوجرسی به کانکتیکات و کسانی که در بیمارستان ها می تواند استفاده از ظرفیت اضافی برای کمک به.

اما هنگامی که شما چیزی است که بازدید در یک دسته از مکان های همه در یک بار که عفونی و شما لزوما می خواهید برای انتقال بیماران و احتمالا عفونت به بیمارستان دیگری فراتر از ظرفیت?

آره که آنچه که من واقعا در مورد نگران است. این چیزی است که من به دنبال در حال حاضر.

گه.

من ادعا نمی کنم که رفتن به اتفاق می افتد! هر کس امیدوار است که قصد ندارم به اتفاق می افتد.

اما رویکرد مناسب به نظر می رسد (مثل همیشه) و امید برای بهترین آماده شدن برای بدترین.

من فکر نمی کنم مردم وحشت و انجام هر کاری مضر است. من نه به شما به خانه خود را ترک کند و یا چیزی. در عین حال. منظورم این است که ممکن است وجود دارد لحظات زمانی که ما نیاز به. اما ریاست جمهوری و محلی بخش بهداشت و درمان بیمارستان ها پشت توپ. آنها پشت توپ در تست. من امیدوار هستم که هر کس در حال آماده سازی برای این موج در راه است که نمی خواهد تلف خواهد شد.

چه چیزی باعث این متفاوت است.

بیایید به همین دلیل COVID-19 چنین متمایز کنید. تصور من این است: در حالی که نه به عنوان کشنده به عنوان وحشتناک دیگر ویروس شبیه به سارس یا MERS, چه چیزی باعث این یکی چنین مجنون پرت است که به سادگی راه افراد بدون علامت — افرادی که نگاه کاملا, کاملا خوب — می تواند به گسترش در سراسر چیزی با 1 تا 3 درصد عوارض رای کاملا بدون اطلاع آنها و ما. کسانی که آنهایی که دیگر آنها از طریق افرادی که کاملا بدیهی است که علامتی آره?

آره یا آنها فقط نمی گسترش به عنوان خوبی وجود دارد aerosolization اعداد در مورد چه مقدار از هر یک از این گسترش از هر فرد داده شده. و هر یک از این ویروس ها مختلف عفونی ویندوز و COVID-19 به نظر می رسد به یک است.

سارس و MERS نیست بنابراین عفونی (و یا به عنوان عفونی با عنوان این) برای چند دلایل مختلف. و افرادی که تا به حال آنها را بسیار بیمار و درست نیست در جامعه است. یک ویروس در حالت ایده آل می خواهد شما را به خارج وجود دارد و گسترش آن به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید. یک ویروس نمی خواهید به شما گذاشته تا در رختخواب و یا مرده اند. این نوع از رمان ویروس اتفاق می افتد معمولا هنگامی که آن را انتقال از حیوانات به انسان — آن معنا ندارد برای این ویروس و یا برای ما در این راه به کار. شما می دانید بسیاری از میکروب ها با ما زندگی می کنند کاملا همزیستی و مفید و یا خنثی است. و هنگامی که چیزی شروع به کشتن ما مانند این بود که انتقال آن را به عنوان آن را فقط یک نوع از یک طوفان کامل.

یک طوفان کامل کمک واقعیت آن است گرفتن به عنوان بسیاری از توجه عمومی به عنوان آن را باید.

خب این نیازی به گرفتن توجه آن را سزاوار همه در یک بار به دلیل مرگ و میر چوب در ذهن مردم. شما می دانید که در: “آه اگر آن را کمتر از 2 درصد یا 1 درصد و سپس من شخصا شانس خیلی خوب است.’

راست. مانند تهمت و گفت: COVID-19 نیست “متلاشی” شما پس از آن را به عنوان بد نیست. به عنوان هر چند که “از هم پاشیده” است به نحوی که کم میاره.

آره تو نه خونریزی از چشم شما و بسیاری از این علائم با علائم بسیاری از افراد تا به حال قبل از و یا از طریق بوده است. اما در مجموع وجود دارد صدها نفر از هزاران نفر از مرگ و میر در هر سال از آنفولانزا. و این به نظر می رسد بسیار خود آن چیز است. هیچ کس می خواهد برای قرار دادن اعداد در این, چرا که آنها می تواند تبدیل به بسیار اشتباه است. اما این یک شبیه موجودی است که به. و ما سخت در تلاش برای درمان و مهار آن را در حال حاضر شناسایی و آن را در راه است که ما فقط از نوع همین حالا با آنفولانزا. مردم بسیار راضی تر در مورد آنفولانزا از ما شده ایم با استفاده از این. بنابراین امید وجود دارد که آنها نمی خواهد که به دور — اما آن است که یک ویروس است که از ظرفیت.

در افراطی ترین سخنرانیها چه تفاوت COVID-19 از چیزی شبیه به MERS?

من نمی دانم اگر من واجد شرایط برای پاسخ به آن است. وجود دارد مقدار زیادی از سطوح مختلف اطلاعات و همه چیز در حال تبدیل شدن به اشتباه و مقدار زیادی از آن را در آینده از چین است. و شما می دانید که آنها در ابتدا گفت که انتقال انسان به انسان. و سپس به آنها گفت: “من یک کمی.’

کردم که یک اشتباه است.

آره. و حتی W. H. O. فقط را دو برابر مرگ و میر است که آنها گزارش اساسا از کمتر از 2 درصد به 3.4 درصد است. و این چیزی نیست که من شنیدن از دیگر افراد هوشمند که فکر می کنم آن را احتمالا بسیار پایین تر اما ما فقط تست گسترده ای به اندازه کافی به دانستن است. این تاپیک فقط یک مقدار زیادی از متغیرها در حال حاضر. دقیق ضعف خفیف در مقابل شدید — خفيف و در موارد شدید. مردان در مقابل زنان است. این ها همه پرسش های ما باید برخی از ایده اما نه اطلاعات کافی نشده است.

آنچه ما نمی دانیم.

به طوری که بازدید یک عصب. هنگامی که شما در مورد چیزی شبیه به این داستان در مورد دکتر در ووهان موسس یک زن 33 ساله در حال مرگ از یک COVID-19 عفونت شما شروع به تبدیل شدن به بسیار نگران است. چون من درست اگر من اشتباه می کنم اما 33 سال دارد از مشخصات غیر این صورت سالم نیست-تا-در-خطر بیمار است.

راست. و این چیزی است که مردم هراسان. که آنچه می فرستد و مردم را به حالت وحشت و این چیزی است که اتفاق افتاده است با H1N1 که در واقع یکی از سبک ترین آنفولانزا سال ما تا به حال در تاریخ معاصر است. ما مقدار زیادی از هشدار های خبری در مورد H1N1 به دلیل دقیقا همان است که. این مردم بودند که در نخست از زندگی سالم است. آن را جذاب اصل در بیماری های عفونی. ما ناراحت زمانی که آنها به افرادی که “قرار” به مرگ است. هنگامی که شما یک 80 ساله به فردی با بیماری مزمن ریوی است که می شود پنومونی است بسیار شوکه کرد. آن زمانی که دبیرستان کارفرمایی می میرد که در آن با وجود تهاجمی مراقبت های پزشکی و همه چیز درست انجام شد زمانی که مردم شروع به فکر کردن: “آه صبر کنید که درست به نظر نمی رسد.’ و آن اتفاق افتاد و با H1N1. بنابراین آن را نمی کند در واقع باید برای کشتن تعداد زیادی از جوان سالم مردم وجود دارد به صورت کاملا یک مقدار زیادی از وحشت.

اگر دو سالم-مردم به دنبال قرارداد COVID-19 وجود دارد هر نوع ژنتیکی یا ما یاد بگیرند که ممکن است قرار دادن یکی از این افراد بیشتر در معرض خطر از دیگر ؟

آره من در مورد آن نمی دانم.

بنابراین اساسا آن را crapshoot در میان افراد سالم?

منظورم کنید: سیستم ایمنی پیچیده است و واکنش نشان می دهد در راه های عجیب و غریب. وجود دارد مقدار زیادی از متغیرهای مختلف است که به هر فرد پاسخ ایمنی است.

بیرون رفتن و تلاش برای خرید به اصطلاح ایمنی بوستر — زردچوبه اضطراری-C — کسانی که همه چیز در حال رفتن برای کمک به ، نه به این دلیل که آنها روغن مار, اما به دلیل آن را crapshoot به هر حال درست است ؟

هیچ. یک واکسن کمک خواهد کرد.

آره.

پاسخ ایمنی بدن است تعادل. اگر آن را بیش از حد قوی شما می توانید بیماری های خود ایمنی که به شما صدمه دیده است. و اگر شما لازم نیست که سیستم ایمنی بدن شما کشته شده توسط پاتوژن که آلوده کردن شما. شما می خواهید یک تعادل چیزی است که فقط با دقت شناسایی آنچه باید ریشه کن شده از بدن و انجام آن و انجام خیلی بیشتر. تمام علائم که شما احساس — آبریزش بینی و تب و سرفه هستند که سیستم ایمنی بدن در تلاش برای از بین بردن این. شما می خواهید چیزهای که به اتفاق می افتد به دلیل این معنی است که شما در حال مبارزه با آن است. اما شما همچنین می تواند مرگ ناشی از بیش از حد قوی از یک واکنش ایمنی بدن. چیزهایی که شما را در درک تاثیر خود را پایه سیستم ایمنی بدن همیشه در حال رفتن به بازی. استرس و خواب و غذا خوردن خوب: هیچ کس را نشان می دهد که این چیزهایی که هر کسی باید انجام منحصر به فرد در حال حاضر.

بنابراین در یک حس خاص به همان اندازه آن را به عنوان crapshoot همان قوانین اعمال می شود.

راست. “جمعیت های آسیب پذیر” تمایل دارند بیشتر در معرض خطر بیماری های عفونی. افرادی که خواب راحت و هشت ساعته در شب را مهد کودک می توانیم رژیم غذایی سالم در همه زمان ها و همه این امکانات دیگر? کمتر از آن. وجود دارد یک میلیون دلایل مختلف است که این تاثیر می گذارد جمعیت از مردم است که به عنوان ثروتمند و کسانی که کمتر دسترسی به مراقبت های پزشکی. این چیزهایی که ما باید به طور جدی. آن را نمی خواهی بر همه به طور مساوی.

به این منظور برای مثال: اما ما یقین تنها گزینه برای گله ایمنی واکسن (که ما نداریم), قرنطينه و… که آن حق است ؟ ‘برای تلفن های موبایل مانند ما fuc—

خوب هیچ. به عنوان مثال: شما می توانید آنفولانزا هر سال اما ما نمی ما آن شاید هر چند سال. و همین کار را با سرماخوردگی است. هنگامی که شما آن را دریافت کنید, شما احتمالا نمی گرفتن همان ویروس سرماخوردگی پس از آن مردم در اطراف شما است که شما نمی آلوده نمی توانید آن را از شما هر دو. هر کس نمی خواهد دریافت coronavirus این زمان. اما پس از آن برخی از مردم ممکن است آن را در یکی دیگر از موج و پس از آن هر کس نمی خواهد آن را دریافت و یا انتقال آن به دلیل برخی از مردم در حال حاضر جان سالم به در برد.

کسی به من توضیح داد که این مشکل در حال حاضر این است که این مثل این است که یک اتاق با یک دسته از تله موش در آن و تصور کنید اگر شما به پرتاب یک توپ پینگ پنگ را در آن.

غریب است.

شما می دانید که آنها در حال رفتن به ضربه محکم و ناگهانی و رفتن. اما این بدان معنی است که برخی از آنها را نمی خواهد رفتن ، و برخی از تله موش ها هنوز لود شود. بنابراین.

ما نمی تواند انجام دهد که در حال حاضر. بنابراین ما فقط… تکامل به عنوان وضعیت تکامل می یابد?

آره شما انجام دهد. و به طور معمول توصیه در اینجا این است که اعتماد خود را به مقامات دولتی که CDC همه چیز تحت کنترل است. و من می خواهم به فکر می کنم که درست است. اما من همچنین می خواهم برای دیدن شفافیت بیشتر از من. و این چیزی است که من به دنبال در حال حاضر. پیشنهاد من این نیست برخی از رادیکال توطئه است. اما من می دانم که یک هفته پیش رئیس جمهور در تلویزیون ما گفتن آنها امیدوار بودند که خیلی زود باید شماره پرونده را به یک یا دو.

ما آه به وضوح می دانم که نیست در این مورد.

من می دانستم که حق دور. مانند: نه! وجود دارد قطعا بسیاری از موارد دیگر در حالی که او گفت: آن را. و آن را به طور کامل به عقب. ما نیاز به یک دولت است که داشتن این که هر چند در حال حاضر ما در مرحله: بیشتر موارد ما پیدا کنید ، ما در حال رفتن به جشن می گیرند که این تعداد افزایش می یابد. به این معنی که ما در حال پیدا کردن مشکل است.

جیمز Hamblin تحریریه در اقیانوس اطلسیک دکتری پیشگیرانه سلامت و نویسنده “اگر بدن ما می تواند بحث: عامل و حفظ بدن انسان” را به عنوان به خوبی به عنوان آینده “پاک: علم جدید از پوست و زیبایی انجام می دهند کمتر” (ژوئیه سال 2020). شما می توانید در توییتر دنبال او در اینجا.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

disclosure

این مصاحبه ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح. همچنین ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید هر یک از کتاب های مرتبط در این داستان اما شما باید به خاطر آنها کتاب های بزرگ و ما نیاز به پول ما در قرنطینه Ciroc صندوق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de