قرار دادن ‘پرچم قرمز’ در اطلاعات غلط ممکن است برش های

جفت شدن عناوین با اعتبار هشدار از واقعیت-چکرز عمومی, اخبار رسانه ها و حتی هوش مصنوعی را کاهش می دهد مردم قصد به اشتراک گذاری اطلاعات غلط در رسانه های اجتماعی گزارش محققان.

انتشار اخبار جعلی در رسانه های اجتماعی یک خطرناک ترند با پیامدهای وخیم برای سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

اعتبار شاخص کمتر احتمال دارد برای نفوذ در مردان, که بیشتر تمایل برای به اشتراک گذاشتن اخبار جعلی در رسانه های اجتماعی.

در واقع تحقیقات نشان می دهد که تعامل با الکی اخبار بیشتر از با اخبار مشروع از منابع اصلی ساخت رسانه های اجتماعی یک کانال قدرتمند برای تبلیغات.

این مطالعه جدید همچنین نشان می دهد اثر از هشدار در مورد اطلاعات غلط متفاوت با جهت گیری سیاسی و جنسیتی.

خبر خوب برای جویندگان حقیقت? مردم به شدت اعتماد رسمی واقعیت-بررسی منابع.

این مطالعه به رهبری نصیر Memon, استاد علوم و مهندسی کامپیوتر در دانشگاه نیویورک Tandon دانشکده فنی و مهندسی و Sameer Patil بازدید از تحقیقات استاد در دانشگاه نیویورک Tandon و دستیار استاد در Luddy دانشکده انفورماتیک محاسباتی و مهندسی در دانشگاه ایندیانا بلومینگتون می رود بیشتر بررسی اثربخشی یک مجموعه خاص از صحت و اطلاعیه های طراحی شده برای هشدار به خوانندگان به اخبار که نادرست هستند یا نادرست.

هشدار در مورد اطلاعات غلط در رسانه های اجتماعی

کار درگیر مطالعه آنلاین از حدود 1500 نفر برای اندازه گیری اثربخشی در میان گروه های مختلف از چهار اصطلاح “اعتبار شاخص” نمایش داده شده در زیر عناوین:

  • واقعیت چکرز: “چند واقعیت-چک کردن روزنامه نگاران اختلاف اعتبار این خبر”
  • اخبار رسانه ها: “اخبار مهم رسانه های اختلاف اعتبار این خبر”
  • عمومی: “اکثریت آمریکایی ها اختلافات اعتبار این خبر”
  • AI: “کامپیوتر با استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی اختلاف اعتبار این خبر”

“ما می خواستیم برای کشف اینکه آیا کاربران رسانه های اجتماعی کمتر مناسب برای به اشتراک گذاشتن خبر جعلی بود که آن را همراه با یکی از این شاخص ها و اینکه آیا انواع مختلف اعتبار شاخص های نمایشگاه سطوح مختلف نفوذ در مردم های قصد می گوید:” Memon. “اما ما همچنین می خواستم به اندازه گیری میزان که جمعیتی و عوامل زمينهای مانند سن و جنسیت و وابستگی سیاسی تاثیر اثربخشی این شاخص است.”

شرکت کنندگان بیش از 1500 نفر از ساکنان ایالات متحده—دیدم یک دنباله از 12 درست و نادرست و یا طنز اخبار. تنها نادرست و یا طنز سرفصل شامل یک اعتبار شاخص در زیر تیتر در فونت. برای تمام عناوین محققان خواسته پاسخ دهندگان اگر آنها را به اشتراک به مقاله مربوطه با دوستان در رسانه های اجتماعی و به همین دلیل است.

The chart shows less change in republicans sharing of fake news even with the credibility indicators
جمهوری خواهان کمتر به احتمال زیاد به تحت تاثیر اعتبار شاخص بیشتر تمایل برای به اشتراک گذاشتن اخبار جعلی در رسانه های اجتماعی. (اعتبار: NYU)

“پس از بازرسی اولیه ما در بر داشت که ایدئولوژی سیاسی و وابستگی همبستگی بالايی به پاسخ و که قدرت افراد سیاسی و صف بندی های ساخته شده تفاوت اعم از جمهوری خواه یا دموکرات می گوید:” Memon. “شاخص های نهفته هر کس صرف نظر از جهت گیری سیاسی اما تاثیر بر دموکرات ها بسیار بزرگتر بود نسبت به دو گروه دیگر.”

موثر ترین از اعتبار شاخص تا کنون بود واقعیت چکرز: مطالعه پاسخ دهندگان در نظر گرفته شده برای به اشتراک گذاشتن 43 درصد کمتر از غیر واقعی سرفصل با این شاخص در مقابل 25% و 22% و 22% برای “اخبار رسانه ها” “عمومی” و “هوش مصنوعی” شاخص بود.

چگونه سیاست بر همه چیز

این تیم نشان از یک همبستگی قوی بین وابستگی سیاسی و گرایش هر یک از این اعتبار شاخص به قصد نفوذ به اشتراک بگذارید.

در واقع هوش مصنوعی اعتبار شاخص در واقع ناشی از جمهوریخواهان به افزایش قصد خود را برای به اشتراک گذاشتن غیر واقعی اخبار:

  • دموکرات ها در نظر گرفته شده برای به اشتراک گذاشتن 61 درصد کمتر از غیر واقعی سرفصل با واقعیت چکرز شاخص (در مقابل 40 درصد به صورت مستقل و 19 درصد برای جمهوری خواهان).
  • دموکرات ها در نظر گرفته شده برای به اشتراک گذاشتن 36 درصد کمتر از غیر واقعی سرفصل با رسانه های خبری شاخص (در مقابل 29 درصد به صورت مستقل و 4.5 درصد برای جمهوری خواهان).
  • دموکرات ها در نظر گرفته شده برای به اشتراک گذاشتن 37 درصد کمتر از غیر واقعی سرفصل با شاخص (در مقابل 17 درصد به صورت مستقل و 6.7% برای جمهوری خواهان).
  • دموکرات ها در نظر گرفته شده برای به اشتراک گذاشتن 40 درصد کمتر از غیر واقعی سرفصل ها با AI شاخص (در مقابل 16 درصد به صورت مستقل).
  • جمهوری خواهان در نظر گرفته شده برای به اشتراک گذاشتن 8.1 درصد بیشتر غیر واقعی اخبار با AI شاخص.
The chart shows women are more responsive to credibility indicators than men
اعتبار شاخص کمتر احتمال دارد برای نفوذ در مردان, که بیشتر تمایل برای به اشتراک گذاشتن اخبار جعلی در رسانه های اجتماعی. اما شاخص به ویژه کسانی که از واقعیت-چکرز کاهش قصد به اشتراک گذاشتن اخبار جعلی در سراسر هیئت مدیره. (اعتبار: NYU)

Patil می گوید که در حالی که واقعیت-چکرز و موثرترین نوع از شاخص بدون در نظر گرفتن وابستگی سیاسی و جنس واقعیت-چک کردن بسیار کار فشرده. او می گوید این تیم شگفت زده شد توسط این واقعیت است که جمهوری خواهان بودند و تمایل بیشتری برای به اشتراک گذاشتن اخبار است که پرچم به عنوان معتبر نیست با استفاده از هوش مصنوعی شاخص.

“ما انتظار نیست که اگر چه محافظه کاران ممکن است تمایل به اعتماد بیشتر به معنای سنتی از ضعیف صحت اخبار” او می گوید:, و اضافه کرد که این تیم بعد از بررسی چگونه می توان موثر ترین اعتبار شاخص—واقعیت-چکرز—کارآمد به اندازه کافی برای رسیدگی به مقیاس ذاتی امروز در اخبار آب و هوا.

“این می تواند شامل استفاده از چک حقیقت به تنها ترین, مورد نیاز, محتوا, که ممکن است شامل استفاده از زبان طبیعی الگوریتم. آن است که یک سوال به طور کلی, چگونه انسان و هوش مصنوعی می تواند شرکت وجود دارد,” او توضیح می دهد.

این تیم همچنین دریافتند که مردان در نظر گرفته شده برای به اشتراک گذاری غیر واقعی تیتر یک و نیم برابر بیشتر از زنان با این تفاوت بزرگترین برای عموم و رسانه های خبری-شاخص های اقتصادی

اعتبار شاخص کمتر احتمال دارد برای نفوذ در مردان, که بیشتر تمایل برای به اشتراک گذاشتن اخبار جعلی در رسانه های اجتماعی. اما شاخص به ویژه کسانی که از واقعیت-چکرز کاهش قصد به اشتراک گذاشتن اخبار جعلی در سراسر هیئت مدیره.

اجتماعی غالب دلیل پاسخ دهندگان به قصد به اشتراک گذاشتن یک تیتر با بالا گزارش شده دلیل قصد به اشتراک گذاری جعلی بودن داستان است که آنها در نظر گرفته شد خنده دار است.

این تحقیق به نظر می رسد در ACM Digital Library.

منبع: NYU

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de