توله سگ عاشق! فضانورد مراسم با سگ خود را پس از نزدیک به yearlong پرواز آمریکا گریه

پس از صرف شکستن رکورد 328 روز در فضا, فضانورد ناسا کریستینا کخ به زمین بازگشته و پیوست با furriest عضو از خانواده او: او pup LBD (که مخفف کمی سگ قهوه ای).

دیروز (Feb. 13), کخ به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو از دلگرم کننده مراسم در Twitter و Instagram. “مطمئن نیستم که بیشتر هیجان زده بود. خوشحالم که او به خاطر من بعد از یک سال!” کخ در توییتر نوشت در کنار تصویری. و در تماشای فیلم خود را, آنها هر دو نگاه هیجان زده می شود با هم دوباره.

مرتبط با: خواهد فضانورد کریستینا کخ بود 1st زن در ماه ؟
بیشتر
زنان در فضای یک گالری از اولین ها

در شروع فیلم با نشان دادن LBD داخل کخ خانه در پاهای عقبی خود را با پنجه های جلویی و در صورت فشرده در برابر شیشه ای-paneled درب. LBD به نظر می رسید برای دیدن کخ از طریق درب و نمی تواند صبر کنید برای او برای رسیدن به درب او دم wagging شدید پشت سر او.

وقتی کخ باز LBD sprints به خوش آمد می گوید او قبل از کخ حتی یک شانس برای به دست آوردن داخل. کخ پیاده به خانه و زانو زده روی زمین snuggling با بی pup. LBD به نظر می رسد مثبت غرق بازگشت او انسان همراه است.

“برای دیدن حیوان مورد علاقه خود را نمادی از آینده را به مردم و مکان های شما را دوست دارم” کخ گفت: در مورد خوشدل مراسم و بازگشت او به زمین در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه (فوریه. 12).

این لذت بخش تعامل بین انسان و از بین بردن pup یکی از بسیاری از لحظات باور نکردنی که کخ بود پس از بازگشت از تقریبا یک سال در فضا — او را شکست, رکورد طولانی ترین تک پروازهای فضایی توسط یک زن.

کخ لذت آشکار است در عکس های خود را بلافاصله پس از فرود در آن او بشاش از گوش به گوش.

“پس از 328 روز در فضا برای اولین بار شش روز به عقب بر روی زمین شد پر از فقط به عنوان بسیار تعجب و هیجان او گفت:” در کنفرانس خبری. “همه ما در زندگی فوق العاده سیاره است و آن را به عقب.”

گشت و گذار است که صحبت کردن در مورد چقدر او را دوست دارد زندگی در نزدیکی ساحل کخ بود سریع به بازدید از اقیانوس پس از reuniting با LBD و همسرش, رابرت کخ.

“و پس از آن وجود دارد این” کخ در توییتر نوشت در کنار یک عکس از پاهای, انگشتان پا در شن و ماسه سلاح های قدیمی به طور کامل لذت بردن از ساحل.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im