روان فیزیکدانان : مغز شما ممکن است به عنوان آگاهانه به عنوان شما فکر می کنم

Npcs

یک تیم از دانشمندان فکر می کنند که آنها در نهایت به یک مدل از چگونگی آگاهی در ذهن انسان کار می کند – و در انجام این کار، ممکن است یک بحث 1500 ساله حل و فصل شده است.

مسئله بزرگ این است که آیا هوشیاری مداوم است یا گسسته: اساساً دانشمندان و فیلسوفان مدت هاست که بر سر اینکه آیا ما همیشه هوشیار هستیم یا فقط در لحظات مخروطی استدلال کرده اند. در یک قطعه نظر منتشر شده پنجشنبه در مجله رونددر علوم شناختی ، دانشمندان می گویند آن را کمی از هر دو — و حکم خود را می تواند دانشمندان از رشته های مختلف آزاد تا انجام کار خود را بدون butting سر.

و/یا

دانشمندان، همه روان فیزیکدانان در اکول پلی تکنیک Fédérale de Lausanne سوئیس (EPFL)، گفتند که یک فرایند دو مرحله ای در جریان است. در حالی که مغز ما به طور مداوم در حال پردازش اطلاعات پشت صحنه به شیوه ای “ناخودآگاه” است، ما تنها به طور فعال از آن اطلاعات در لحظات گسسته آگاه هستیم.

مایکل هرتسوک نویسنده اصلی در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: «پردازش آگاهانه بیش از حد دست کم گرفته می شود.» “شما باید وزن بیشتری به دوره پردازش تاریک و ناخودآگاه. شما فقط باور می کنید که در هر لحظه از زمان هوشیار هستید.»

خلبان خودکار

هنگامی که ما سوار دوچرخه، Herzog mused، بدن ما به طور خودکار تنظیمات دقیقه را از سقوط بیش از بدون آگاهانه فکر کردن در مورد آن نگه دارید. اما حتی با مدل دو مرحله ای تیمش، برخی از پرسش های ثانویه پیرامون بحث باستانی باقی مانده است. پرسش هایی در مورد اینکه این لحظات گسسته آگاهی تا چه زمانی طول می کشد، یا اینکه چگونه در میان مردم متفاوت هستند، پاسخی ندارد.

وی می گوید: «این سوال که چه آگاهی مورد نیاز است و بدون هوشیاری چه می توان کرد؟ ما هیچ نظری داریم.» هرتسوک گفت.

ادامه مطلب: آیا هوشیاری پیوسته است یا گسسته؟ شاید هر دو، استدلال می کنند محققان [سلول مطبوعات]

بیشتر در آگاهی: آگاهی مصنوعی: چگونه به یک ربات روح

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de