آسیبهای روانی است که بعد از بحران برای Coronavirus سلامت کارگران

پس از خشنترین روز در شهر نیویورک اورژانس پزشک متی بای احساس می کند تمام بدن او آرامش زمانی که او می بیند و 17-ماه-پیر دختر. “من نور را در انتهای تونل است که رفتن به خانه و خانواده” بای می گوید. زمانی که منهتن در بیمارستان کوه سینا شروع به سرریز با COVID-19 بيمار در اواخر ماه مارس, اما, بای و همسرش تصمیم گرفتند او باید به کودک نو پا خود را و ماندن با پدر و مادر او در نیوجرسی. خطر گسترش ویروس به خانواده خود را بیش از حد بزرگ بود. در حال حاضر بای مواجه روزانه آبشار از بیماران که در حال تلاش برای نفس کشیدن در یک ER شلوغ تر از او تا به حال شاهد آن است. در ذهن خود همیشه این است که آیا او قادر خواهد بود برای نگه داشتن کارکنان خود را امن است. همه پزشکان باید بد شیفت اما در حال حاضر آن روزها تکرار ستون. در شب های مجازی زمان داستان با دختر خود را در جایی به عنوان تسکین دهنده واقعی است. “من راستش هیچ ایده چگونه من احساس” بای می گوید. “من رفتن به محل کار و در پایان روز, من به خواب بروید. من هیچ وقت به هضم هر یک از این.”

پزشکی استرس زا حرفه ای تحت شرایط عادی است. فیزیکی خواسته های فشار روانی و بی اثر فرایندهای کاری می تواند منجر به فرسودگی شغلی یک بیماری تاثیر می گذارد که تا 50 درصد از پزشکان در ایالات متحده می گوید: Colin غرب متخصص داخلی که مورد مطالعه پزشک خوب بودن در کلینیک مایو برای بیش از 15 سال است. یک 2018 بررسی در مجله Cureus توصیف آن به عنوان “ترکیبی از خستگی بدبینی و درک ناکارایی.” سوخته پزشکان به احتمال زیاد به ترک شغل خود را. بیماران خود را ممکن است نتایج بدتر. در عین حال فرسودگی شغلی را ضبط آنچه پزشکان و پرستاران و امدادگران و دیگران در حال تجربه به عنوان coronavirus را تحت الشعاع سیستم مراقبت های بهداشتی. “فرسودگی شغلی یک بیماری مزمن پاسخ به مراقبت های بهداشتی در شرایط,” غرب می گوید. “این یک بی سابقه بحران حاد.”

به عنوان همه گیر upends حد از جامعه خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران shouldering بار سیستمیک عدم آماده سازی است. در ایالات متحده, تنبل, پاسخ دولت به همراه bungled اجرای آزمایش مجاز ویروس به گسترش به طور گسترده ای. سال در حال اجرا ناب عملیات چپ بسیاری از بیمارستان ها بدون منابع به سرعت گسترش مراقبت. تقاضای جهانی برای تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و هواکش های ساخته شده این مهم منابع کمیاب است. پشتیبان گیری از ذخایر ثابت بیش از حد کوچک و تلاش برای تقویت عرضه شد ناهماهنگ یا بدتر مجبور بیمارستان ها و حوزه های قضایی به رقابت با یک دیگر. در حال حاضر ERs در سخت-آمار مناطق در تلاش برای نگه دارید تا با سیل بیماران بدحال. کارکنان ترسناک آرام بيمارستان در جای دیگر نگاه بدانم اگر این ویروس خواهد شد و آنها را پایمال بعدی. پرستاران تسهیل نهایی تماس های تلفنی بین مرگ و عزیزان خود که محروم از ورود. به عنوان morgues سرریز کامیون یخچال رسیدن به خانه بدن.

“ما متخصصان مراقبت های بهداشتی در حال دیدن فوق العاده افراد بیمار در چه چیزی است که واقعا یک موج جزر و مدی شستن بیش از آنها و آنها با تکیه به این کار به دلیل آن چیزی است که ما انجام می دهیم” غرب می گوید. اما تکیه به عدم اطمینان شدید برای هفته ها و ماه ها در پایان می تواند اثرات قابل توجهی در روان خود را به خوبی بودن. بیش از هر گروه دیگر آنها در معرض خطر بیمار شدن از قرار گرفتن در معرض مداوم به SARS-CoV-2. به عنوان از آوریل ویروس آلوده بیش از 9000 کارکنان مراقبت های بهداشتی در آمریکا و کشته شدن 27 با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. صدها نفر از پزشکان فوت کرده اند در سراسر جهان است. مانند بای بسیاری از نگرانی در مورد گسترش بیماری به بیماران خود و عزیزان جوان ساکنان پزشکی در حال ارائه مشاوره به یک دیگر به نوشتن زندگی بخواهد. برخی از بیمارستان ها باید محدود خود کارکنان با استناد به نگرانی از گسترش اطلاعات غلط و بیمار به حریم خصوصی در سراسر جهان, پزشکان که صحبت کردن در مورد کمبود منابع و یا تجربیات خود را مواخذه شده است و یا از کار اخراج شده توسط موسسات خود را. بسیاری از کارشناسان پیش بینی می کنند که با هم این آسیب زا و اثرات این بیماری همه گیر خواهد طنین انداز طولانی پس از این ویروس خود به خود موجود است.

تروما اغلب با چیزی کاملا خشونت آمیز مانند تصادف اتومبیل و یا تیراندازی. اما فیلسوف هلندی Ciano آیدین توصیف یک وضعیت به عنوان ضربه که آن را “نقض” آشنا انتظارات در مورد زندگی کسی و جهان ارسال آنها را به یک “دولت از سردرگمی و عدم اطمینان است.” در مورد این بیماری همه گیر و طولانی مدت عدم قطعیت است مرکب اخلاقی و اندوه مراقبت های بهداشتی حرفه ای چهره زمانی که آنها لازم نیست که منابع کافی برای درمان بیماران بدحال می گوید, وندی دین یک روانپزشک و موسس غیر انتفاعی اخلاقی آسیب های بهداشت و درمان.

اخلاقی آسیب یک واژه وام گرفته شده از ارتش رخ می دهد زمانی که یک فرد چیزی است که می رود در برابر او عمیقا برگزار اخلاقی و باورهای دین می گوید. در پزشکی آن را می تواند رخ دهد هنگامی که کسب و کار کنار مراقبت های بهداشتی مانع یک پزشک با توانایی برای مراقبت از بیماران; مثلا اگر به اندازه کافی وجود ندارد هواکش برای تعداد COVID-19 بیمارانی که به آنها نیاز دارید. پزشکان استفاده می شود به انجام تریاژ به انتخاب می شود که نجات بخش پشتیبانی و که نمی کند و توضیح می دهد G. ریچارد هالت یک گوش و bioethicist در دانشگاه مرکز علوم بهداشت تگزاس در سن آنتونیو. “ما در حال آموزش دیده در درمان یک بیمار در یک زمان اما در بدترین بیماری است, شما باید به فکر می کنم در مورد بزرگترین خوب برای بیشترین تعداد” هولت می گوید. مطالعات در سربازان نشان می دهد اخلاقی آسیب دیدگی مانع عادی عاطفی و روانی و اجتماعی عملکرد و اغلب رخ می دهد در افراد مبتلا به اختلال استرس پس از سانحه. “من فکر می کنم واقعی حساب در حال رفتن به می آیند زمانی که این است که بیش از” دین می گوید.

تلفات عاطفی از COVID-19 روی حیله و تزویر است برای پیش بینی. در طول یک فاجعه طبیعی, پزشکی, حرفه ای اغلب ارائه مراقبت های پس از تهدید فوری را تصویب کرده است و کسانی که ارائه دهندگان قادر به رفتن به خانه و از حالت فشرده خارج کنید در پایان یک روز ناراحت کننده می گوید: Joshua Morganstein صندلی از انجمن روانپزشکی آمریکا را در کمیته روانی ابعاد فاجعه است. هنگامی که شما نگران آوردن فاجعه در خانه با شما هیچ جایی امن است. کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال دست و پنجه نرم کردن با تحولات اجتماعی و اقتصادی زندگی همراه با بقیه از ما; آنها در معرض سر و صدا ثابت از گریم اخبار. برخی از تنظیم خارج coronavirus پوشش به عنوان یک مکانیسم مقابله. “ما باید به شکل از آنچه که واکنش ما را نگاه مانند قبل از آیفون” می گوید: Suneel Dhand, یک متخصص داخلی که با این نسخهها کار در بیمارستان در ماساچوست است. “من نگران همه مردم جذب بسیار عذاب و دل تنگی از طریق رسانه های اجتماعی.”

جسیکا طلا, یک روانپزشک در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس و دیگر کارشناسان بر این باورند کارکنان مراقبت های بهداشتی به عنوان یک گروه می تواند به توسعه نرخ بالای اضطراب و افسردگی و استفاده از مواد مخدر مسائل استرس حاد و در نهایت استرس پس از سانحه به عنوان یک نتیجه از آنچه که آنها در حال تجربه در همه گیر جلو خط. چرا که این رویداد بی سابقه ای طلا, نگرانی های روحی و روانی خسارت خواهد بود بی سابقه ای بیش از حد. داده ها از دیگر شیوع بیماری در حالی که محدود حمایت از این نگرانی است. یک مطالعه کوچک از کارکنان مراقبت های بهداشتی در طول سال 2003 شیوع سارس به عنوان مثال نشان داد که 89 درصد از کارگران در معرض خطر ابتلا به این ویروس گزارش منفی اثرات روانی. مطالعه دیگری نشان داد سارس مرتبط با ترس در ارتباط با علائم PTSD.

یک نظر سنجی از 1,257 پزشکان و پرستاران در طول ارتفاع COVID-19 آنفلوآنزای مرغی در چین یافت می شود که حدود 50 درصد از پاسخ دهندگان گزارش علائم افسردگی 44 درصد گزارش شده علائم اضطراب و 34 درصد گزارش بی خوابی است. متخصصان پزشکی در حال حاضر در معرض خطر ابتلا به بسیاری از این شرایط در پایه—پزشکی مشاغل را در میان بالاترین نرخ خودکشی در عین حال آنها به طور معمول بعید است به دنبال کمک های طلا می گوید. بیشتر وقت ندارد و یا انعطاف پذیری به دیدن یک درمانگر در طول یک استاندارد نه تا پنج روز کاری او اشاره می کند و انگ هنوز متصل به مشکلات روانی بسیاری به در سکوت رنج می برند. “ما هرگز بهداشت روان در سیستم است که می تواند حمایت از نیازهای مردم به طور کلی و با توجه به این جمعیت که در حال حاضر خواهد شد نیاز” طلا می گوید.

موسسات مانند UNC سلامت در کارولینای شمالی را گسترش گزینه های درمانی برای ارائه دهندگان با telehealth و بیشتر انعطاف پذیر برنامه ریزی و همچنین راه اندازی یک خط تلفن پشتیبانی. در انگلستان این COVID تروما پاسخ کار گروهی را فراهم می کند راهنمایی بر اساس تروما و پژوهش روانشناسی برای فعال مداخلات. حمایت از حق حتی می توانید با تقویت انعطاف پذیری. “برخی از مردم را پیدا خواهد کرد آنها تجربه یک حس از یک افزایش در خود اعتماد به نفس و یا توانایی برای مدیریت آینده عوامل استرس زا می گوید:” Morganstein توصیف یک فرایند به نام پس از سانحه رشد.

در حالی که این تلاش ها در حال شروع, طلا تاکید می کند که گسترش بهداشت روانی حمایت باید به طور مداوم و گسترده ای در حوزه پرداختن به مشکلات سیستمیک مانند سراسر کشور روان در مراقبت های بهداشتی حرفه ای کمبود و موانع نظارتی است که محدود کردن خدمات پزشکی از راه دور. Teletherapy مراقبه و برنامه های مجازی دیگر خدمات بهداشتی و درمانی در حال حاضر ساخته شده تاخت و تاز با این جمعیت بزرگ در چند ماه گذشته و طلا و دیگر درمانگران آن را به عنوان یک ابزار بسیار مهم برای رسیدن به کارکنان مراقبت های بهداشتی به عنوان به خوبی.

در شهرستانها در سراسر جهان مردم در مستند جمع آوری شده در ویندوز خود را به کف زدن و تشویق برای کارگران ضروری هر شب. در نیویورک بای گزارش می دهد که رستوران های محلی ارسال یک جریان ثابت از مواد غذایی به بیمارستان و که دوستان و غریبه ها رسیدن با پیام قدردانی. همه از این افزایش روحیه فوق العاده بای می گوید. اما قهرمان عبادت از مراقبت های بهداشتی کارگران تنها می رود تا کنون برای محافظت از آنها را از غم و اندوه روانی. مانند سربازان آینده از استقرار آن را در زمان برای متخصصان مراقبت های بهداشتی به فرایند التیام و دین می گوید. وقتی حاد پزشکی بحران به پایان می رسد, بهداشت روانی بحران می تواند پدیدار شود. در این زمان ما نیاز به آماده می شود.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>