Psychedelics در مراقبت تسکینی

پس از ارائه من در یک روانگردان علمی کنفرانس, یک حرفه ای جوان من نزدیک برای به اشتراک گذاشتن داستان در حال حرکت از شفا و بهبودی از افسردگی پس از شرکت در کتامین به کمک روان درمانی است.

او توضیح داد که او تا به حال در حال ورشکستگی در افسردگی برای 12 سال احساس به دام افتاده توسط ترس و ناامنی. او لبخند زد, لب های او رنگ لاسی بنفش و او به نظر می رسید به تجسم او و آزادی. دیگر بیحال شدن در بستر او توضیح داده است که قید شد و او آزاد شده بود.

او الهام بخش داستان شفا است کاملا رایج در دنیای روانگردان تحقیقات پزشکی و جزئی در سراسر طول عمر.

به عنوان یک متخصص بیهوشی با تمرکز بر مراقبت تسکینی و روانگردان پزشکی, من به تازگی به اشتراک گذاشته شده خود من داستان شفا در اجلاس سران در Headlands مرکز هنر روانگردان پزشکی و مراقبت تسکینی.

پس درمان با کتامین من قادر به بازیابی از پزشک فرسودگی شغلی و رسیدن به رابطهای عمیق تر شفا. به عنوان بنیانگذار مراسم, سلامت من به اشتراک گذاشته جزئیات بیشتر در مورد مرکز گروه درمانی, شفا, آداب و رسوم و کتامین درمان برای کسانی که تجربه ترس در چهره یک زندگی جدید-تغییر تشخیص پزشکی و یا به دنبال بازیابی از اضطراب و افسردگی و اختلال استرس پس از سانحه و انزوای اجتماعی.

در طول این اجلاس بسیاری از مکالمات زمین را به خوبی پوشیده شیار: “چگونه ما به مردم توضیح دهد که مراقبت تسکینی است در مورد زندگی و نه صرفا در مورد مرگ و مرگ؟”

نام تجاری یک موضوع مکرر از آنجا که بسیاری از دیپلم تخصص مراقبت تسکینی تنها با پایان زندگی است. شاید به این دلیل است که برخی باقی می ماند غافل است که به عنوان کارشناسان در نشانه مدیریت مراقبت تسکینی پزشکان می توانند با ارائه کیفیت زندگی بهبود برای کسانی که طولانی مدت بیماری ناتوان کننده بیش از طول عمر خود را.

اگر یک فرد است که به شدت بیمار است و آنها می توانند به دنبال یک ارجاع به یک متخصص مراقبت تسکینی است که ارائه می دهند بسیار به مراحل—تلاش برای بهینه سازی شادی نه صرفا درمان یک بیماری است.

مراقبت تسکینی–حمایتی درمان متمرکز بر افزایش سلامتی و کاهش علائم در واقع می تواند در ارائه بهتر بقاء از سنتی مراقبت از سرطان. محققان در سال 2010 همراه مطالعه از بیمارستان عمومی ماساچوست کلمبیا و ییل دریافتند که با وجود نداشتن تهاجمی سرطان ریه درمان کسانی که موفق به دریافت مراقبت تسکینی زندگی می کردند نزدیک به سه ماه طولانی تر از کسانی که باید درمان سرطان.

بله شبح مرگ ثابت شده در این زمینه است. اما هنگامی که در مراقبت تسکینی بیماران اغلب گزارش که آن را به مراقبت از آنها آرزو داشتند در تمام طول.

بیماران گزارش افزایش رضایت با مراقبت و بهبود کیفیت زندگی است. یک متا تجزیه و تحلیل منتشر شده در سال 2018 حتی نشان داد که مراقبت تسکینی باعث کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی با بیمارستان های صرفه جویی در به طور متوسط از $3,237 هر بیمار در بیمارستان بماند.

با مراقبت است که جامع حمایت کمی کمتر با عجله و اغلب ارائه شده توسط پزشکان با مشتاق مهارت های ارتباطی, بیماران همچنین ممکن است پیدا کردن پناهگاه. یک بیمار ممکن است پیدا کردن یک پذیرای و شفا مخاطبان برای خود فرهنگی معنوی و نیازهای عاطفی در دوران بیماری است.

B. J. Miller, تمرین مراقبت تسکینی پزشک در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو مرکز پزشکی و همکاری نویسنده با Shoshana برگر از A beginner’s Guide To The End, گفت: شرکت کنندگان در کنفرانس “بیش از زمان آن کمتر می شود در مورد صحبت کردن در مورد علامت موجودی و فقط یک رقص برای رسیدن به آغوش در پایان این دیدار است.”

به آغوش ممکن است آسان تر به عنوان داروی فدرال محاکمه برای داروهای روانگردان برای پایان زندگی اضطراب رویکرد تکمیل. دانشگاه جانز هاپکینز مرکز روانگردان و آگاهی تحقیقات در فاز سوم کارآزمایی های بالینی برای تایید psilocybin برای بازار به عنوان یک دارو است.

FDA داده است MDMA, همچنین شناخته شده به عنوان اکستازی یا مولی تعیین به عنوان دستیابی به موفقیت در درمان است. همچنین در فاز سوم از آن آزمایش های بالینی, آخرین مرحله قبل از رفتن به بازار به عنوان یک نسخه.

در محاوره به ارائه دهندگان اشاره به psilocybin به عنوان قارچ سحر و جادو. تحقیقات جدید تایید قدرت خود را از طریق نشان می دهد که بیماران مبتلا به سرطان درمان می شود فقط یک بار با psilocybin تجربه درمان مزایای در حال حاضر پنج سال بعد.

برای کسانی که با اضطراب در چهره جدید بیماری و تشخیص و درمان با روانگردان پزشکی ارائه رهایی از اضطراب اجازه می دهد بیماران از این ظرفیت برای تعامل با مراقبت های پزشکی خود را با حضور بیشتر و هدف.

درمان های اضافی frontiers برای روانگردان پزشکی شامل آلزایمر, زوال عقل, بی اشتهایی و استفاده از مواد مخدر اختلال که بیشتر محققان با انجام مطالعات برای ارزیابی درمان های اضافی نشانه است.

اگر چه این روانگردان داروها به طور کلی در نظر گرفته فیزیولوژیکی امن ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و بیماران نباید خود را دست کم گرفتن قدرت. آنها ممکن است مناسب برای افراد با تشخیص روان و مشاوران با آموزش روانگردان مراقبت نیاز به درگیر در درمان بیماران تجویز این داروها.

مهم است به درک که اگر چه داروهای روانگردان هستند به سرعت موثر واقع تغییرات روحی و روانی بیماران در طول درمان ممکن است دلهره آور به برخی از. تجربه درمان اغلب به نام “سفر” طول می کشد شجاعت زیرا یکی ممکن است کشف سایه از روانشناسی. برخی از گزارش به شدت افزایش حساسیت به احساس.

یک افسر پلیس گفت که او تجربه زیرزمینی درمان با روانگردان پزشکی لرزید به عنوان او به یاد می آورد تجربه کرد و گفت او باید هشدار داده شده است که او قادر خواهد بود به احساس حتی از هوا بر روی پوست خود را.

برای برخی که مبارزه با بیماری های روانی, درمان با روانگردان دارو ممکن است در مورد زندگی خوب با بیماری; آن ممکن است به ارائه برخی با یک درمان است که اجازه می دهد تا آنها را به زندگی عاری از بیماری است.

برای مثال تحقیقات نشان می دهد که MDMA-روان درمانی به کمک اتحاد 76 درصد میزان موفقیت برای بیماران مبتلا به اختلال استرس پس از ضربه علائم اندازه گیری بهبودی یک سال پس از درمان.

برای مردم در تلاش برای ترک سیگار, درمان با psilocybin کمک 80 درصد از مردم به ماندن دود رایگان شش ماه پس از درمان در حالی که درمان های سنتی تنها موثر برای 10-35 درصد از مردم است. و قوی تحقیقات بالینی است بازسازی شهرت قبلا بدخیم “هیپی” مواد مخدر LSD به عنوان نتایج مطالعه نشان می دهد اثر آن در درمان پایان زندگی اضطراب و اعتیاد به الکل.

این “آغوش مواد مخدر” به عنوان empathogenic (همدلی ایجاد) داروها نامیده می شود و اغلب ارائه سریع تحول از درد و غم و اندوه به سلامتی و بهداشت روانی از انزوا و غم و اندوه به اتصال و قدردانی. آن را نیز می تواند تغییر و تحول است که طول می کشد.

تحول و امید و تعامل در هدف است که بیمارانی که تحت روانگردان درمان تجربه به عنوان بخشی از خود مراقبت تسکینی کمک به سلامتی خود. این نیز ممکن است کمک به پایان سریعتر مشکل از مراقبت تسکینی.

همانطور که بیشتر بیماران در مراقبت تسکینی گزارش احساس سوگند متصل شده و امیدوار شاید وقت آن است که برای تغییر نام این میدان به سحر و جادو پزشکی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de