معترضان شکستن قرنطینه تماس COVID-19 “خبر جعلی”

خبر جعلی

یک گروه از بیمار مطلع نظریه پردازان توطئه در زمان به خیابان های ونکوور, بریتیش کلمبیا بیش از آخر هفته به تماس شیوع کروناویروس “خبر جعلی” — و در آشکار نمایش از بی توجهی به بهداشت عمومی نادیده اجتماعی فاصله قوانین اجرا شده توسط دولت های محلی.

“من فکر می کنم ما دیده ایم در شماره گذشته هفته یک یا دو نمونه از مردم رفتار بسیار بد” BC وزیر بهداشت آدریان دیکس گفت: در طول یک شنبه جلسه که به نقل اخبار جهانی.

اخبار قدیمی

ویدئوها که برخی از آنها تا به حال دیده شده است میلیون ها بار نشان داد حدود ده معترضان ایستاده در عرض شش متر از یکدیگر نگه داشتن نشانه. با توجه به معاونیک 70 سال حتی به سازماندهی رویداد — حتی اگر تحقیقات نشان می دهد که سالمندان به خصوص در معرض خطر مرگ ناشی از این بیماری است.

این معمول است برای نظریه پردازان توطئه برای پاسخ به یک بیماری کشنده با این ادعا که این یک تقلب است. ایده های مشابه مثلا نشو و نما در مورد اچ آی وی است.

یک اقلیت

سلامت استان افسر بانی هنری گفت: آن را به وضوح تعداد کمی از مردم پشت کردند.

“وجود دارد برخی از افرادی که در حال تلاش برای ایجاد یک نام برای خود,” او گفت: CTV News. “اما ما می دانیم که بسیاری از افراد در زیر قوانین و که در حال ساخت یک تفاوت.”

برخی از آنها کمی بیشتر بلانت در پیام خود. “شما یک ادم سفیه و احمق” هالیوود-لیستر Seth Rogen و ونکوور بومی نوشت: در یک صدای جیر جیر پاسخ به توطئه تصویری. “در داخل باقی بماند.”

ادامه مطلب: ونکوور معترضان coronavirus خبر جعلی و می گویند فاصله حکومت باید به مبارزه طلبیده هولناک مقامات بهداشتی [SCMP]

بیشتر در شیوع: اپل و گوگل برای راه اندازی برنامه برای ردیابی Coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>