محافظت از خودمان را از آینده همه گیر

در این سال coronavirus همه گیر آغاز می شود و به پایان می رسد با ترس. در کمتر از 90 روز بیش از 100000 نفر در تقریبا هر قاره شده اند با یک ویروس آلوده شده که قبلا ناشناخته بود و چندین هزار کشته شده اند. هر چند تعداد کمی از حقایق آسایش ما در حال حاضر ما می توانید با آرامش در دانش است که موثر ترین راه برای کنترل این و آینده بیماری های همه گیر وجود دارد: 21st-century واکسن.

واکسن به عنوان ما می دانیم که آنها امروز کافی است. برای محافظت در برابر عفونت های جدید coronavirus ما نیاز به یک تغییر قابل توجهی در زمینه تحقیقات و نوآوری است. این COVID-19 همه گیر ممکن است در نهایت ارائه انگیزه برای ساخت و سرعت بخشیدن به پیشرفت در vaccinology که به ما کمک کند غلبه بر محدودیت های فعلی.

یک پیشرفت عمده در طراحی مدرن واکسن فعال است که دانشمندان برای مهار یک دانش عمیق تر از ژنتیک و زیست شناسی مولکولی برای طراحی واکسن که بیشتر از نزدیک تقلید راه بدن معمولا در برخورد و پاسخ به عفونت های ویروسی. این نسل جدید واکسن ساخته شده از اسیدهای نوکلئیک بلوک های ساختمان از ژن ها به جای از پروتئین است. در واقع اولین واکسن که معرفی شده برای آزمایش های بالینی در برابر جریان همه گیر است که یک نوکلئیک اسید واکسن.

Vaccinology تحقیقات نیز به همراه داشت یک تحول نمونه کارها ایمنی بدن-افزایش مولکول های شناخته شده به عنوان “کمکی” که افزایش کیفیت و ایمنی. کمکی مورد استفاده در واکسیناسیون علیه هپاتیت سیاه سرفه کزاز ویروس پاپیلومای انسانی سل و مالاریا. اخیرا یک کلاس جدید از کمکی با موفقیت افزایش اثربخشی واکسن زونا (عود آبله مرغان) از 50 درصد به 95 درصد; دیگران در حال نشان دادن وعده های بزرگ در واکسن HIV. بیشتر مربوط به ما زمان همه گیر واکسن حاوی کمکی می تواند محافظ حتی زمانی که جهش های ژنتیکی ارائه واکسن با هیچ کمکی بی فایده است. این واکسن در حال قوی تر, بنابراین ما می تواند اداره دوزهای کوچکتر و نقصان بیشتر مردم و ما می توانید آنها را با خیال راحت برای سال بین بیماری های همه گیر.

و در عین حال مهم این کمکی نیست که مهار برای ایجاد موثر واکسن در برابر جریان coronavirus. این سوال واضح است چرا ؟ اولین شرکت ساخت تنها مورد تایید واکسن کمکی داشتن مشکل تولید به اندازه کافی زیرا آنها از منابع محدود طبیعی و محصولات. دوم, آب و هوای فعلی واکسن ایمنی تردید دهید به برخی از ترس این که علاوه بر کمکی به واکسن قوی تر. وجود دارد بیش از حد چند کمکی در مالکیت عمومی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تقویت اثربخشی واکسن جدید برای بیماری های همه گیر.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است که واکسن در برابر جریان coronavirus با اولویت بالا و می تواند در دسترس “نسبتا به زودی.” این که آیا آن خواهد شد به زودی به اندازه کافی برای محافظت از شهروندان آسیب پذیر از COVID-19 باقی مانده است دیده شود اما در این میان چند مرحله باید انجام شود بلافاصله به آدرس شکاف در در دسترس بودن واکسن به صورت فعلی و آینده بالقوه بیماری های همه گیر:

سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه است. ما می توانیم با استفاده از این بیماری همه گیر به عنوان انگیزه برای سرمایه گذاری در طرح های است که کمک به ما در درک طراحی بهینه انتخاب و تولید مدرن واکسن کمکی برای همه گیر عفونت. یک تلاش هماهنگ در بررسی و ایجاد جدید واکسن منجر به سریع تر و موثر تر در پاسخ به شیوع آینده. به طور مشابه, نوکلئیک اسید واکسن در حال نشان دادن پتانسیل عظیم و نیاز به آزمایش می شود و مستقر به طور گسترده ای. ما همچنین نیاز به سرمایه گذاری و تسهیل تست, نظارت و تجزیه و تحلیل adjuvanted-واکسن ایمنی.

ایجاد ذخایر استراتژیک. کمکی که ثابت شده امن و می توان به تولید ارزان به سرعت و در مقادیر زیاد از به طور گسترده ای در دسترس مواد مصنوعی امروز وجود دارد. متاسفانه, آنها به طور گسترده ای استفاده می شود و نه ذخیره شده در مقدار کافی در کشور ما انبارها. ما باید ایجاد یک مخزن اجازه می دهد تا نجات بخش این ترکیبات به آماده شود برای این کار و آینده بیماری های همه گیر.

کاهش موانع نوآوری در مدرن واکسن. ترس از واکسن عوارض جانبی به طور چشمگیری مانع از توانایی جدید برای توسعه واکسن. ما باید توسعه ابزار برای انتشار دانش آموخته در مورد ایمنی و عوارض جانبی به طور گسترده ای به مردم است. غلبه بر ترس ما از این بیماری همه گیر کوروناویروس حیاتی است به محرک توسعه امن و انعطاف پذیر به سرعت در حال گسترش پذیر و مقرون به صرفه واکسن نمونه کارها به آدرس فعلی بیماری همه گیر.

ما می دانیم که با بیماری های عفونی تاریخچه ناچار تکرار می شود. بیایید همان اشتباهات گذشته از دست رفته این فرصت برای اطمینان بیشتر ثبات و امنیت برای آینده بیماری های همه گیر با 21 قرن واکسن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>