جوانب مثبت و منفی برای روستایی امریکا در coronavirus همه گیر

روستایی است امریکا بیشتر یا کمتر در معرض خطر از coronavirus?

به عنوان ویروس گسترش در سراسر ایالات متحده شهرهای بزرگ مانند نیویورک و سیاتل در حال برخورد با افزایش تعداد عفونت و مرگ و میر روزانه.

اما کمتر جمعیت مناطق روستایی ایمنی نیست از این بیماری می گویند دو کارشناسان بهداشت عمومی در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس و کنترل آن در مناطق روستایی آمریکا ارائه مجموعه ای منحصر به فرد از چالش است.

“در سمت مثبت اجتماعی فاصله آسان تر است در روستایی تنظیمات با توجه به کم تراکم جمعیت می گوید:” راس Brownson استاد در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس ” قهوه ای مدرسه.

“پایین تر نزدیکی به فرودگاه بین المللی به احتمال زیاد کاهش می دهد خطر از سفر مربوط به انتقال و وجود فضاهای باز برای افراد به پیاده روی و صرف زمان در طبیعت,” او می گوید.

در به چالش کشیدن طرف جمعیت روستایی هستند در معرض خطر بالاتر با توجه به sociodemographics و سلامت Brownson می گوید.

“روستایی آمریکایی های مسن تر هستند به طور متوسط با شرایط مزمن مانند بیماری های قلبی, دیابت, چاقی,” او می گوید.

“علاوه بر این شکاف دیجیتال است که بیشتر با کمتر دسترسی به اینترنت با سرعت بالا است که به طور کلی تر تبدیل خواهد شد مهم است که مردم صرف زمان ‘امن در خانه,’,” او می گوید. “و به طور کلی مردم در مناطق روستایی تجربه بیشتر مسائل با دسترسی به کیفیت مراقبت های پزشکی و سلامتی بیمه.”

جوامع روستایی مواجه اند آهسته رشد اقتصادی در سال های اخیر و بالاتر تعداد ساکنان بدون بیمه و دسترسی به کیفیت بیمه از کارفرمایان نسبت به همتایان شهری خود را می گوید سلامت اقتصاددان تیم مک براید استاد در قهوه ای مدرسه.

“به طور کلی در حالی که مردم روستایی اغلب مناسب و معقول دسترسی به مراقبت های اولیه وجود دارد که اغلب کمتر دسترسی به متخصصان و پایین تر عرضه بیمارستان” مک براید می گوید.

“آخرین تعطیلی بیمارستان های روستایی و خانه های پرستاری در سراسر کشور ایجاد خواهد شد چالش ها را به عنوان مردم روستایی نیاز به دسترسی به بیمارستان ها در نزدیکی آنها,” او می گوید. “مردم روستایی که به طور کلی درآمد پایین و بالاتر, فقر, نرخ ممکن است بالاتر از جیب هزینه برای پیشگیری و درمان COVID-19 توجه به این که بیمه آنها تمایل به نگه داشتن نیاز به بالاتر copayments.”

علاوه بر این Brownson می گوید: ساکنان روستایی باید بیشتر فاصله سفر به مراقبت های بهداشتی و در مناطقی زندگی می کنند که در آن از آن است که احتمالا کمتر به احتمال زیاد برای دولت های محلی به اعمال اجتماعی فاصله و سایر اقدامات کنترل.

منبع: دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>