استاد: همه گیر خواهد شد و نیروی غنی به مخفی

آینده شهرستانها

حتی پس از coronavirus همه گیر wanes و آن را یک بار دیگر امن به جمع با دیگر افراد جامعه ممکن است هرگز همان خواهد بود.

دانشگاه بریتیش کلمبیا طراحی شهری استاد پاتریک Condon پیش بینی کرد که شهرهای ما تبدیل خواهد شد و حتی بیشتر از طبقه توسط طبقه اجتماعی و اقتصادی. در یک دانشگاه آزادی مطبوعات او پیش بینی آینده ای که در آن کسانی که با وسیله ای به انجام این کار عقب نشینی به خانه های خصوصی زیرساخت های عمومی مانند حمل و نقل بدونیم و دفاتر شاتر به عنوان کارکنان به ادامه کار از راه دور.

مالکیت خصوصی

و به عنوان ثروتمند جلو و عقب از بقیه جامعه Condon پیش بینی می کند که سوار-نقطه برنامه های و خودروهای شخصی بیشتر خواهد شد رسیدن قطار و اتوبوس.

“غنی برداشت خواهد شد و حتی بیشتر پشت حفاظت از doormen و جوامع دردار” Condon گفت: در انتشار. “بررسی خودروها با رانندگان در تماس است. هر کس دیگری بیشتر خواهد بود ترس از هر مکان تماس, حداقل برای چند سال اگر نه یک دهه یا بیشتر است.”

مسافت های طولانی

Condon استدلال می کند که مسکن نابرابری باید رسیدگی شود و یا دیگری او پیش بینی کاهش در سیستم های حمل و نقل می تواند طلسم عذاب برای کارگران که نمی توانیم به زندگی در شهرستانها که در آن کار می کنند.

“در زمان بیماری همه گیر این بی عدالتی است که به طور فزاینده آشکار” او گفت: “از آنجا که آن را به خطر می اندازد رفت و آمد کارگران و تداخل با عملکرد صاف از شهرستان.”

ادامه مطلب: بعد از همه گیر شهرستان: متخصص در چگونه coronavirus را تحت تاثیر آینده شهرستانها [دانشگاه بریتیش کلمبیا]

بیشتر در COVID-19: فراموش نشدنی, زیبا, هواپیماهای بدون سرنشین, فیلم از شهرستانها تحت قرنطینه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>