استاد ادعاهای چین سعی در پنهان کردن اطلاعات اولیه در COVID-19

Kwok یونگ یون استاد و میکروبیولوژیست در دانشگاه هنگ کنگ گفت: همسرم در یک ویژه با عنوان “چشم انداز: چین Coronavirus پوشش” است که مقامات چینی ممکن است به صورت هدفمند سعی در پنهان کردن منبع از شیوع کروناویروس در اوایل ژانویه.

“من شک دارم که آنها انجام داده اند برخی از پوشش محلی در ووهان” او گفت: همانطور که به نقل از معاونبا اشاره به این شهرستان به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود که کانون این بیماری همه گیر. “مقامات محلی که قرار است بلافاصله رله اطلاعات اجازه داده است و نه این باید انجام شود به آسانی به عنوان آن را باید.”

در هسته یون شکایت این است که او می گوید او شناسایی COVID-19 موارد در شنژن حدود 700 مایل از ووهان در اوایل ژانویه به این معنی است که این ویروس گسترش در بین مردم است.

اما او می گوید که پس از او گفته مقامات چینی در مورد پیدا کردن آنها را در زمان هشت روز به هشدار می دهند که coronavirus پخش شد در جامعه.

یون استناد 2003 شیوع ویروس سارس به استرس اهمیت یک پاسخ اولیه که او معتقد است که چین حیف و میل.

“یک چیز وجود دارد که من یاد گرفتم [در طول شیوع سارس] […] اگر شما استفاده از هر ساعت شما در دردسر بزرگ” او گفت: این برنامه به عنوان به نقل مستقل.

“اگر همان مداخلات که در محل قرار داده شد در 23 ژانویه بوده است در محل قرار داده و در 2 ژانویه ممکن است ما را دیده اند 95 درصد کاهش در تعداد موارد” یون گفت: چشم انداز.

یون همچنین مدعی است که مقامات چینی نابود اوایل شواهد مربوط به virus.

این خبر پس از چینی, دکتر, Lin Wenliang گزارش تلاش برای هشدار دادن به جهان در مورد کوروناویروس در ماه دسامبر. او پس از آن سکوت توسط مقامات چینی و گذشت در اوایل فوریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net